Портал «Костели і каплиці». Головна сторінка
Українська Русский Polski
Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні Покровитель України
св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ   
Регіони, області і райони
Дієцезії і деканати
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 993

27.05.2015 Лввtf В колишньому домініканському храмі Львова презентували книгу про останнього вірмено-католицького митрополита Йосифа Теодоровича

У середу, 27 травня у Львівському музеї історії релігії (колишньому домініканському соборі) відбулася презентація книжки «Вірменський Пастир Львова архиєпископ Йосиф Теодорович на тлі вірменської історії». Це збірник матеріалів Міжнародної наукової конференції, що відбулася у Люблінському Католицькому Університеті в Польші 2013 року й була присвячена останньому львівському католицькому митрополиту вірменського обряду Йосифу Теодоровичу, пастирське правління якого припало на 1901-1938 роки. У представленні книжки в взяли участь архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископ Мар’ян Бучек ... » » »

26.05.2015 Лввtf Дев'ятеро парафіян отримало Таїнство Миропомазання у Львівській катедрі

У вівторок, 26 травня 2015 року у Львівській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії архієпископ Мечислав Мокшицький уділив Таїнства Миропомазання дев'ятьом парафіянам під час вечірньої Святої Меси. Після Літургії Слова група підготовлених кандидатів на заклик владики визнала свою християнську віри, після чого їм було вділено друге Таїнство християнського воцерковлення – Таїнство Конфірмації ... » » »

22.05.2015 Лввtf Миропомазання у Стрілецькому на Львівщині

У п'ятницю, 22 травня 2015 року архієпископ Мечислав Мокшицький у парафіяльному костелі Пресвятого Серця Ісуса і Непорочного Серця Марії у Стрілецькому Мостиського району Львівської області очолив Службу Божу за участю оо. Владислава, Славоміра і Павла. Під час Святої Меси 35 місцевих молодих парафіян, а також вірян із Липників, Чижевичів, Чишок та Крисовичів отримали Таїнство Миропомазання з рук владики ... » » »

24.05.2015 Лввtf Перше Причастя дітей в Івано-Франківську
28.05.2015 15:47. Місце події: УКРАЇНА / Івано-Франківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Хрещення, причастя, миропомазання, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Причастя, 3. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Діти, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, diocese-lviv.org; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 24 травня 2015 року, в урочистість Зіслання Святого Духа у храмі Христа Царя в Івано-Франківську дев'ятнадцятеро дітей парафіян вперше в житті взяли повну участь у Святій Месі, отримавши Перше Святе Причастя з рук настоятеля парафії о. Владислава Іващака та вікарія парафії о. Віктора Ковальського ... » » »

24.05.2015 ОдСtf Прийшов до мене сам Спаситель. Перше Причастя дітей в парафії св. Климентія в Одесі
28.05.2015 10:23. Місце події: УКРАЇНА / Одеська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Хрещення, причастя, миропомазання, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Причастя, 3. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Діти, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 5. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Паллотини, SAC; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені жінки / Джерела / ua.honoratki.org; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

В урочистість Зіслання Святого Духа, 24 травня 2015 року в парафії св. Климентія отців-паллотинів в Одесі відбулося перше Святе Причастя - шестеро діток вперше прийняли Христа до свого серця. Святу Євхаристію очолив настоятель о. Віктор Циран SAC, а вікарій о. В’ячеслав Гриневич SAC виголосив проповідь, у якій підкреслив важливість підготовки до Святого Причастя та гідне прийняття цього Таїнства не тільки сьогодні, але і кожного дня ... » » »

24.05.2015 ХрЗtf Прийміть Духа Святого! Миропомазання у Дніпродзержинську на Дніпропетровщині

В парафії св. Миколая у Дніпродзержинську на Дніпропетровщині не так часто Святу Месу відправляє єпископ. Але 25 травня 2015 року, в день Зіслання Святого Духа 5 парафіян і 1 дівчина із Запоріжжя отримали Таїнство Миропомазання, яке уділив їм єпископ Ян Собіло. У своїй проповіді владика запрошував кожного бути чуйним до дії Святого Духа, завжди очікувати і бути готовим прийняти Його Дари ... » » »

24.05.2015 КмПtf Відпуст у Городоцькій семінарії на Хмельниччині
27.05.2015 16:07. Місце події: УКРАЇНА / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. СЕМІНАРІЇ, ІНСТИТУТИ / Інше, 2. ВШАНУВАННЯ / Святого Духа, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / wds-gorodok.com; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 24 травня 2015 року Городоцька Вища Духовна семінарія Святого Духа відсвяткувала урочистість свого головного покровителя. Власне, святкування розпочалося ще у суботу вігілійною Месою, яку очолив єпископ Радослав Змітрович OMI, а наступного дня відбулась урочиста Свята Меса, яку очолив викладач семінарії та віце-ректор Інституту Богословських Наук в Городку о. Сергій Хитрий ... » » »

26.05.2015 ЛввtfР Ювілей 25 річчя священства о. А. Шпака і 5 річчя освячення храму у Бродах на Львівщині

У вівторок, 26 травня 2015 року в парафії Воздвиження Хреста Господнього у Бродах Львівської області вірні зібрались у парафіяльному храмі на святкування подвійного ювілею 5 річчя освячення костелу та 25 річчя священства настоятеля парафії о.-каноніка Анатолія Шпака. Святу Месу з цієї нагоди очолив єпископ Мар'ян Бучек, котрий у проповіді нагадав нелегку історію будівництва святині у Бродах, а також заслуги о. Шпака у спорудженні цього костелу. Владика передав вітання від митрополита архієпископа Мечислава Мокшицького, який п'ять років тому освятив цей прекрасний храм ... » » »

23.05.2015 КвЖtf Миропомазання у шосту річницю освячення костелу в Олевську на Житомирщині

У шосту річницю освячення костелу Воздвиження Хреста Господнього в Олевську на Житомирщині, 23 травня 2015 року Службу Божу у переддень урочистості Зіслання Святого Духа очолив архієпископ Петро Мальчук OFM, виголосив проповідь та уділив Таїнство Миропомазання 14 парафіянам. Присутні були білоруські сусіди настоятель з Лєльчиц о. Віталій та настоятель з Наровлі о. Вікентій ... » » »

25.05.2015 ЛввtfР Миропомазання в парафії св. Антонія у Львові

В урочистість Пресвятої Діви Марії Матері Церкви, 25 травня 2015 року в костелі св. Антонія францисканців конвентуальних у Львові єпископ Мар'ян Бучек уділив Таїнство Миропомазання 9 парафіянам. У принагідній проповіді владика нагадав вірним про обов'язок свідчити про Христа у суспільному та родинному житті. Кандидатів до прийняття Таїнства підготував о. Станіслав Кава OFM Conv ... » » »

Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1394000 разів
© 2014-2015 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)