Портал «Костели і каплиці». Головна сторінка
Українська Русский Polski
Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні Покровитель України
св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ   
Регіони, області і райони
Дієцезії і деканати
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 983

24.05.2015 Лввtf Освячення хреста та земельної ділянки під будівництво храму у Зимній Воді на Львівщині
26.05.2015 13:06. Місце події: УКРАЇНА / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Освячення, відкриття, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 3. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми / Ділянка, фундамент, будівництво, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Рукоположення, освячення; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, diocese-lviv.org; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 24 травня 2015 року архієпископ Мечислав Мокшицький освятив пам’ятний хрест та земельну ділянку під будівництво храму Пресвятої Діви Марії Фатімської у селищі Зимна Вода Пустомитівського району Львівської області. На урочистості разом із владикою були присутні генеральний вікарій Львівської архідієцезії о. Юзеф Павлічек, священики із львівських парафій, місцеві парафіяни та гості зі Львова ... » » »

25.05.2015 КвЖtf Миропомазання в урочистість Зіслання Святого Духа у Київській співкатедрі

У понеділок, 25 травня 2015 року у Київській співкатедрі св. Олександра відбулось подвійне свято - урочистість Зіслання Святого Духа та миропомазання групі кандидатів з парафій Києва та області. Святу Месу з цієї нагоди очолив та проповідь виголосив архієпископ Петро Мальчук OFM, котрий і уділив Таїнство Миропомазання ... » » »

24.05.2015 ЛввtfР Миропомазання в санктуарії у Полупанівці на Тернопільщині

В урочистість Зіслання Святого Духа, 24 травня 2015 року в костелі св. Йосифа (санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія) у Полупанівці Підволочиського району Тернопільської області єпископ Мар'ян Бучек уділив Таїнство Миропомазання 46 вірних місцевої парафії, а також з парафій бл. Якова Стрепи у Старому Скалаті та Матері Божої Остробрамської у Новосілці ... » » »

23.05.2015 ЛввtfР Відпуст та освячення відремонтованого костелу у Чишках на Львівщині

У суботу, 23 травня 2015 року єпископ Мар'ян Бучек очолив у філіальному костелі Зіслання Святого Духа у Чишках парафії Матері Божої Фатімської у Крисовичах, які знаходяться на теренах Мостиського району Львівської області, відпустову урочистіть та освятив відремонтований храм. Віряни разом із настоятелем о. Павлом Антоляком до 95-річниці спорудження святині покрили костел новим дахом, збудували дзвіницю, впорядкували подвір'я храму та огородили його новим парканом ... » » »

23.05.2015 Лввtf Рукоположення в священики у Львівській катедрі
25.05.2015 09:57. Місце події: УКРАЇНА / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Рукоположення, обітниці, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зміни / Рукоположення, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Рукоположення, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Рукоположення, освячення; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, diocese-lviv.org; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Архієпископ Мечислав Мокшицький підчас урочистої Святої Меси у Львівській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії рукоположив у священики диякона Ґжеґожа Подоловського, котрий походить з парафії Зіслання Святого Духа (Мєлєц) Тарновської дієцезії у Польща, але проходив практику в парафіях Львівської архідієцезії у Заболотові та Чернівцях та служитеме в архідієцезії ... » » »

23.05.2015 U AtР Ретроспектива. Відновлено події червня 2006 року
23.05.2015 14:06. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / Портал 'Костели і каплиці'; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

У суботу, 23 травня 2015 року відновлено репортажі про події червня 2006 року зі старого сайта rkc.kh.ua, у тому числі 'XXVIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України', 'V річниця паломництва Йоана Павла ІІ до Львова', 'Краків вшанував кардинала Яворського' та 'Вітальний лист кардиналові Яворському від Папи Бенедикта XVI' ... » » »

20.05.2015 КвЖtf У Бердичеві на Житомирщині вшанували о. Міцкевича у 9-ту річницю його смерті

У середу, 20 травня 2015 року шестеро отців з ордену Маріянів Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у костелі cв. Варвари у Бердичеві на Житомирщині відслужили Святу Месу з нагоди 9-тої річниці смерті світлої пам’яті о. Бернарда Міцкевича, яка припадає на 21 травня. Службу очолив головний настоятель отців-маріянів в Україні о. Віктор Лутковський ... » » »

21.05.2015 Лввtf Відпуст св. Йоана Непомуки у Боянах на Буковині

На храмове свято в невелику парафію св. Йоана Непомуки у Боянах на Буковині, яка налічує три-чотири десятка вірян, паломники із Чернівців та передмість щороку ходять пішки. Відпустову Святу Месу цього року очолив отець Антон Козак із парафії Матері Божої Святого Розарію у Косові на Івано-Франківщині ... » » »

16.05.2015 Мкчtf Відпуст, ювілей та освячення пам'ятника у Рахові на Закарпатті
22.05.2015 09:17. Місце події: УКРАЇНА / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Йоана (Яна), 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Вшанування, річниці, 4. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 5. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, diocese-lviv.org; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Парафія св. Йоана Непомуки у Рахові на Закарпатті 16 травня 2015 року відзначила не тільки відпуст, але й також ювілей освячення храму, здійсненого 190 років тому після завершення його будівництва. Урочисту Святу Месу з цієї нагоди очолив архідекан мароморошський настоятель парафії у Сігеті (Румунія) о. Мігаль Реслер у співслужінні декана та місцевого пароха о. Ласло Микуляка, оо. Шандора Манковича, Іштвана Береша, Андрія Кващука, а також греко-католицького священика о. Василя Носа ... Пізніше на подвір’ї храму відбулось освячення пам’ятника отцю Яношу Лінценболд, котрий працював у Рахові у 1815-1857 роках ... » » »

17.05.2015 КвЖtf Перше Причастя дітей у Броварах на Київщині
21.05.2015 11:58. Місце події: УКРАЇНА / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Хрещення, причастя, миропомазання, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Причастя, 3. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Діти, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 5. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Пауліни, OSPPE; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 17 травня 2015 року у каплиці Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги у Броварах на Київщині, якою опікуються отці-пауліни (орден Братів св. Павла Першого Пустинника), восьмеро дітей парафіян вперше приступило до Святого Причастя. У п'ятницю, 15 травня діти також вперше висповідались ... » » »

Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1390127 разів
© 2014-2015 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)