Портал «Костели і каплиці». Головна сторінка
Українська Русский Polski
Портал «Костели і каплиці»
Римсько-Католицької Церкви в Україні
Покровитель України
св. Архангел Михаїл
   КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ     ПОДІЇ & ПУБЛІКАЦІЇ     СВЯТІ & АРХІПАСТИРІ     МИТРОПОЛІЇ & ДІЄЦЕЗІЇ   
Регіони, області і райони
Дієцезії і деканати
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Костели і каплиці / Головна сторінка: 755

25.01.2015 КвЖtf У Києві завершили Тиждень молитов за єдність християн
27.01.2015 13:02. Місце події: УКРАЇНА / Київська обл.. Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Християнське єднання, 2. ІНШІ ЦЕРКВИ / Інші католики / Греко-католики, 3. ІНШІ ЦЕРКВИ / Православні, 4. ІНШІ ЦЕРКВИ / Інші, 5. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Нунцій / Служіння, 6. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Служіння / В Україні, 7. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші. Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo-ua.org, 3. Церковні джерела / Дієцезіальні / kyiv-zhytomyr.com.ua. Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі. Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 24 січня відбувся міжконфесійний молебень у греко-католицькому храмі св. Василія Великого за участю Глави УГКЦ Верховного архієпископа Святослава Шевчука, Апостольського нунція в Україні архієпископа Томаса Едварда Галліксона , священиків РКЦ, представника Вірменської Апостольської Церкви, представників всіх Православних Церков України, представників протестантських Церков - Лютеранської, Англіканської, Церкви Християн Віри Євангельської ... А 25 січня Свята Меса та екуменічне богослужіння за участю представників різних конфесій відбулись у співкатедрі св. Олександра. Святу Месу очолив єпископ-емерит Київсько-Житомирський Ян Пурвінський, якому співслужили римсько-католицькі священики ... » » »

24.01.2015 ХрЗv Я й ЦЕ. Уроки року. Інтерв'ю єпископа Яна Собіло
27.01.2015 10:52. Місце події: УКРАЇНА / Запорізька обл.. Рубрики і підрубрики: АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Служіння / В Україні. Джерела і автори: Церковні джерела / Парафіяльні / rkc.zp.ua, deuspater.pp.ua. Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Інтерв'ю, промови. Тип матеріалів: Відео
23.01.2015 ХрЗtf Тиждень молитов за єдність християн у Харкові
26.01.2015 14:58. Місце події: УКРАЇНА / Харківська обл.. Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Християнське єднання, 2. ІНШІ ЦЕРКВИ / Інші католики / Греко-католики, 3. ІНШІ ЦЕРКВИ / Православні / Автокефальні, 4. ІНШІ ЦЕРКВИ / Православні / Київського патріархату, 5. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Служіння / В Україні, 6. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші. Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Інших Церков / Джерела / Інші. Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі. Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У вівторок, 20 січня у греко-католицькому храмі св. Миколая Чудотворця міжконфесійний молебень очолили владики Василій Тучапець (УГКЦ), Ігор Ісіченко (УАПЦ) та Митрофан Бутинський (УПЦ КП) у співслужінні канцлера Курії о. Григорія Семенкова (РКЦ), о. Віталія Зубака (УАПЦ) та двох греко-католицьких священиків – оо. Миколи Семеновича та Віктора Мартиненка ... У середу, 21 січня екуменічні молитви відбулись в храмі св. Дмитрія (УАПЦ). У четвер, 22 січня ординарій Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк OFM очолив у співслужінні інших владик Святу Месу та міжконфесійний молебень у катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії (РКЦУ) ... У п'ятницю, 23 січня Тиждень екуменічної молитви у Харкові завершився у храмі св. Йоана Богослова (УПЦ КП) ... » » »

24.01.2015 Лввtf У Львові молились за єдність християн і мир в Україні
26.01.2015 09:39. Місце події: УКРАЇНА / Львівська обл.. Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Християнське єднання, 2. ІНШІ ЦЕРКВИ / Православні / Київського патріархату, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Служіння / В Україні, 4. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші. Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, diocese-lviv.org, 3. Церковні джерела / Парафіяльні / lwowskabazylika.org.ua. Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі. Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 24 січня 2015 року у Львівській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії на завершення тижня молитов за єдність християн відбулись міжконфесійна молитва та Свята Меса за участю священнослужителів різних конфесій. На початку молитви представники кожної конфесії, несучи у руках глечики з водою, в процесії підходили до головного вівтаря, де наповнили джерело хрестильної води на знак того, що всі християни об’єднані водою Святого Хрещення. Далі митрофорний протоієрей о. Ярослав Ощудляк разом з іншими священиками Православної Церкви Київського патріархату очолив спільний молебень, після якого відбулась Євхаристія, очолена єпископом-помічником Львівським Леоном Малим ... » » »

24.01.2015 U AtА Заява Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України з приводу терактів проти мирного населення

Зі смутком спостерігаємо, як мирне населення стає мішенню тих, хто сіє смерть і ненависть в нашій улюбленій Батьківщині. Ми, римсько-католицькі єпископи в Україні, у відповідь на такі варварські акти, однозначно стверджуємо, що жодна мета, політична або соціальна, не виправдовує вбивство невинних людей. «Що ти вчинив? Ось голос крови брата твого кличе до мене з землі» (Книга Буття 4, 6). Ці слова Бога, звернені до Каїна після вбивства його брата Авеля, сьогодні для нас актуальні, як ніколи ... » » »

22.01.2015 КвЖtf Св. Вікентія Паллотті вшанували у Житомирі та Києві

У четвер, 22 січня 2015 року урочистості на честь засновника товариства Католицького Апостольства св. Вікентія Паллотті відбулись в паллотинських парафіях Божого Милосердя у Житомирі на Мальованці та Христа Царя Всесвіту у Києві. У Житомирі о 18.00 урочисту Літургію очолив настоятель кафедрального собору св. Софії о.-канонік Віктор Маковський, котрий також виголосив проповідь ... У Києві на урочистість св. Вікентія Паллотті були запрошені екзорцист Київсько-Житомирської дієцезії о. Юзеф Костевський, сестри-урсулинки Тетяна і Аквілла, а також парафіяни ... » » »

18.01.2015 Лввtf Реколекції для молоді Руху 'Світло Життя' у Брюховичах біля Львова

З 16 по 18 січня 2015 року у Львівській Вищій Духовній семінарії св. Йосифа у Брюховичах відбулись реколекції Руху 'Світло Життя', у яких взяло участь 60 молодих людей та дітей ... Духовні вправи, які базувались на Євангелії від св. Луки, для дівчат та хлопців протягом цих трьох днів провели о. Назар Білик та с. Кароліна Баран, а також аніматори Руху ... » » »

21.01.2015 ОдСtf Міжконфесійна молитва в Одесі за єдність християнського світу і мир в Україні

В Одеській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії відбулась традиційна спільна міжконфесійна молитва за єдність християнського світу та за мир і спокій в Україні, в якій окрім римсько-католицьких пастирів на запрошення ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії єпископа Броніслава Бернацького взяли участь від УПЦ КП єпископ Одеський і Балтський Марк Грінчевський, ... а також священнослужителі УГКЦ, Вірменської Апостольської Церкви, пастори різних протестанських Церков ... » » »

19.01.2015 КмПtf День зосередження богопосвячених осіб Кам'янець-Подільської дієцезії у Мацьківцях на Хмельниччині

У понеділок, 19 січня 2014 року в костелі Різдва Пресвятої Діви Марії францисканців конвентуальних у Мацьківцях на Хмельниччині з нагоди Року Богопосвяченого Життя, який зараз переживає Католицька Церква, відбувся День зосередження богопосвячених осіб Кам’янець-Подільської дієцезії. Він розпочався в 11.00 конференцією та адорацією Пресвятих Дарів, а Святу Месу в 13.00 звершив і Слово Боже виголосив ординарій дієцезії єпископ Леон Дубравський OFM ... » » »

1814 КмПmСТРУГА [Всіх Святих] - Новоушицький р-н, Хмельницька обл.

В історичних документах Струга згадується у 1530–1540 роках як спустіле село, отже воно було засноване ще раніше. Нааприкінці ХІХ - початку ХХ століть у селі проживало понад 2300 жителів: 1974 українців, 339 поляків та 2 євреї. Нині його населення складає понад 1300 мешканців. Сучасний невеличкий мурований костел у Струзі збудували 1814 року коштом родини Стемповських. Його консекрував у 1818 (чи 1816) році єпископ Францішек Мацкевич. Тут існувала парафія, але з побудовою у 1861 році костелу Преображення Господнього у Новій Ушиці ця парафія перейшла туди, а струзький храм став філіальним ... » » »

ЄПИСКОПИ-ОРДИНАРІЇ
1234567
ЄПИСКОПИ-ПОМІЧНИКИ
12345
ЄПИСКОПИ-ЕМЕРИТИ
12345
КАТЕДРИ, СПІВКАТЕДРИ
123456789
САНКТУАРІЇ
123456789
10111213141516
1718192021
Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні
«Головна сторінка» порталу була завантажена 609027 разів
© 2014-2015 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)