Портал «Костели і каплиці». Головна сторінка
Українська Русский Polski
Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні Покровитель України
св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ   
Регіони, області і райони
Дієцезії і деканати
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 909

19.04.2015 U AtР Ретроспектива. Відновлено події січня 2006 року
19.04.2015 10:03. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / Портал 'Костели і каплиці'; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

У неділю, 19 квітня 2015 року відновлено репортажі про події січня 2006 року зі старого сайта rkc.kh.ua. Серед них заслуговують у першу чергу на увагу 'У Львові відзначили 100-річчя смерті Слугині Божої матері Моравської', а також 'Львів: ювілей 15-ліття відновлення церковних структур в Україні' і 'Слово кардинала Яворського до 15-річчя відновлення дієцезійних структур в Україні' ... » » »

16.04.2015 КмПtf Капуцинська зустріч у Красилові Хмельницької області

Із 15 по 16 квітня 2015 року у реколекційному будинку парафії Серця Ісуса у Красилові на Хмельниччині під гаслом 'Подружня духовність спікування - душпастирські виклики для сім'ї в контексті нової євангелізації' відбулась зустріч францисканців-капуцинів кустодії України і Росії ордену Братів Менших Капуцинів. Взяли у ній участь всі 33 брати кустодії, для яких прочитав лекції гість зустрічі брат Ксаверій Кнотц OFM Cap на тему родини, пов'язану із Синодом, який відбувся у листопаді 2014 року, а також духовності спілкування у родині. Реколекції завершились зустріччю настоятелів кустодії ... » » »

15.04.2015 КвЖtf У Києві молились за мир 'паломники довіри' із різних країн світу

У середу, 15 квітня 2015 року у Співкафедральному соборі св. Олександра зібралось близько 250 молодих «паломників довіри» спільноти «Тезе» із різних країн світу, зокрема, Італії, Німеччини, франції, Угорщини, Польщі та Росії, щоб молитись за мир, якого так потребує наша країна. Молитва розпочалася з вітального слова настоятеля храму о. Віталія Безшкурого ... » » »

13.04.2015 Мкчtf Пасхальний візит Апостольського нунція до греко-католиків у Закарпатті
17.04.2015 11:05. Місце події: УКРАЇНА / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Нунцій / Служіння, 2. ІНШІ ЦЕРКВИ / Інші католики / Греко-католики, 3. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Воскресіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці / Капуцини, OFM Cap; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Інших Церков / Джерела / Інші, 3. Церковні джерела / Закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Пасхальне святкування 2015 року за східним обрядом у Хрестовоздвиженському кафедральному соборі в Ужгороді розпочалося 12 квітня Воскресним піснеспівом «Воскресеніє Твоє, Христе Спасе» ... Святкову Службу Божу очолив владика Мілян разом з Апостольським нунцієм архієпископом Томасом Едвардом Галіксоном у співслужінні настоятеля собору о. Івана Тидіра ... Перебуваючи в Ужгороді, Апостольський нунцій в Україні відвідав також монастир францисканців-капуцинів ... На другий день Світлої Пасхи владика Мілян разом з Апостольським нунцієм завітали до Мукачева ... » » »

1866 - 1933 ЛцкКмПa Маньковський Петро, архієпископ
16.04.2015 13:59. Сан: Архієпископи; Духовенство: Дієцезіальне; Архіпастирське служіння: 1. В дієцезіях / Архіпастир-емерит, 2. УКРАЇНА / Луцька дієцезія, 3. В дієцезіях / Архіпастир-ординарій, 4. УКРАЇНА / Камянець-Подільська дієцезія, 5. XX століття / I половина; Єпископська консекрація: 1. ПОЛЬЩА, 2. XX століття / I половина; Пастирське служіння: 1. ПОЛЬЩА, 2. УКРАЇНА / Камянець-Подільська дієцезія, 3. XX століття / I половина, 4. УКРАЇНА / Києво-Житомирська дієцезія, 5. XIX століття / II половина; Рукоположення в священики: 1. УКРАЇНА / Житомирська обл., 2. XIX століття / II половина; Народження: 1. УКРАЇНА / Вінницька обл., 2. XIX століття / II половина;

Архієпископ Петро Маньковський народився 1 листопада 1866 року у родовому помісті у селі Саїнка на Вінничині на теренах парафії св. Миколая, єп. мч. у (Малих) Чернівцях. Після смерті батька 1871 року разом з матір'ю переїхав до Дрездена у Німеччину, де навчався спочатку приватно, а з 1881 року - у місцевій школі. 1885 року вступив до Вроцлавського університету, щоб отримати освіту агронома, необхідну для управління родинним маєтком, куди і повернувся у 1888 році. Проте, розчарувавшись у такому способі життя, вирішив стати священиком і 1896 року вступив до Житомирської Духовної семінарії. Рукоположений в священики 7 липня 1898 року, призначений вікарієм в Житомирську катедру св. Софії. У 1902 році став настоятелем парафії свв. Петра і Павла у Кам'янці-Подільському, яка втратила статус кафедральної після ліквідації дієцезії 1866 року ... » » »

12.04.2015 ХрЗtfv Межконфессиональный молебен за мир в Украине в Мариуполе на Донетчине

Во второе Пасхальное воскресенье Божьего Милосердия - православную Пасху, 12 апреля 2015 года в Мариуполе на площади Свободи объединились все христиане на межконфессиональном молебне за мир в Украине. Собравшиеся слушали проповедников всех конфессий. С короткой проповедью обратился к ним и епископ-помощник Харьковско-Запорожский Ян Собило. С просьбой о прощении за нетолерантность, порой даже нетерпимость, между конфессиями в прошлые годы выступил настоятель мариупольской парафии Матери Божьей Ченстоховской о. Леонард Адушкевич OSPPE ... » » »

12.04.2015 Лввtf Відпуст Божого Милосердя і золотий ювілей священства в катедрі у Львові

Митрополича базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові з 1948 року є санктуарієм Божого Милосердя ... Відпустову Святу Месу 12 квітня 2015 року очолив генеральний вікарій Львівської архідієцезії о.-інфулат Юзеф Павлічек, який водночас цим богослужінням дякував Богу за 50 років своєї священичої послуги. Після Євхаристійної процесії духовенства, монашества і мирян навколо кафедрального собору вірні тепло привітали о. Юзефа Павлічека із золотим ювілеєм священства ... » » »

12.04.2015 КмПtf Урочистість Божого Милосердя в костелі-санктуарії у Вінниці на Тяжилові

Численні вірні зібралися 12 квітня 2015 року на храмове свято у вінницькому костелі-санктуарії Божого Милосердя на Тяжилові. Святу Літургію очолив єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський OFM, з ним співслужили оо. Ярослав Ґонсьорек та Павло Росса. Під час проповіді владика наголосив, що потрібно завжди бути готовим зустрітися з Богом ... » » »

12.04.2015 Лцкtf Відпуст Божого Милосердя та освячення дзвону у Ківерцях на Волині
15.04.2015 10:38. Місце події: УКРАЇНА / Волинська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Милосердя, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 4. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми / Інше, 5. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Рукоположення, освячення; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / catholic.volyn.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У 'Білу неділю' ('Dominica in Albis') або неділю Божого Милосердя, 12 квітня 2015 року єпископ Віталій Скомаровський відправив відпустову Святу Месу в костелі Пресвятого Серця Ісуса Христа (дієцезіальному санктуарії Божого Милосердя) у Ківерцях на Волині та освятив 30-кілограмовий дзвін 'Йоан Павло ІІ', подарований Петром Ольшевским - правнуком відомого людвисара Яна Фельчинського і директора одноіменної перемишльської ливарні дзвонів. Владиці співслужили оо. Роман Бурник, Віталій Прилепа, Василь Плахотка, Владислав Лукасевич SAC і настоятель парафії та хранитель санктуарія Кароль Яхимчак ... » » »

1842 - 1924 ЛввP LeС Пельчар Йосиф, єпископ
14.04.2015 15:11. Сан: Єпископи; Святість: Святі; Духовенство: Дієцезіальне; Архіпастирське служіння: 1. В дієцезіях / Архіпастир-ординарій, 2. XX століття / I половина, 3. В дієцезіях / Архіпастир-помічник, 4. УКРАЇНА / Львівська архідієцезія / Перемишльська дієцезія, 5. XX століття / II половина, 6. ПОЛЬЩА; Єпископська консекрація: 1. ПОЛЬЩА, 2. XIX століття / II половина; Пастирське служіння: 1. ПОЛЬЩА, 2. XIX століття / II половина, 3. УКРАЇНА / Львівська архідієцезія / Перемишльська дієцезія; Рукоположення в священики: 1. ПОЛЬЩА, 2. XIX століття / II половина; Народження: 1. ПОЛЬЩА, 2. XIX століття / I половина;

Єпископ Йосиф Пельчар народився 17 січня 1842 року у містечку Корчина біля Кросно у Польщі. З 1848 року навчався у парафіяльній школі у Кросно, з 1850 року - у школі та гімназії у Ряшеві (Жешуві), а по завершенні цих навчань вступив до нижчої семінарії. 1860 року вступив до Перемишльської Вищої Духовної семінарії. 17 липня 1864 року висвячений на священика у Перемишльській катедрі єпископом-ординарієм Антонієм Монастирським. Півтори року працював вікарієм парафії св. Йоана Хрестителя у Самборі на Львівщині. З 1865 року навчався у Римі, де і отримав докторат з теології. У 1868 році, прослуживши недовго вікарієм в парафії св. Катерини у Воютичах на Львівщині ... » » »

Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1225075 разів
© 2014-2015 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)