Портал «Костели і каплиці». Головна сторінка
Українська Русский Polski
Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні Покровитель України
св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ   
Регіони, області і райони
Дієцезії і деканати
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 925

01.10.2012 U AtfaР Аудіо-книга про Слугу Божого єпископа Рафаїла Керницького OFM Conv

1 жовтня 2012 року вийшла у світ аудіо-книга українською мовою «Служив Богу і людям. Єпископ Рафаїл Владислав Керницький OFM Conv» (у друкованому вигляді ця книга авторства єпископа Мар’яна Бучека, Лариси Литвинюк і Наталії Статкевич під редакцією Ігоря Седельника з'явилась ще восени 2011 року). Звукову версію книги начитала Галина Чучман ... Сторінка ця буде оновлюватись, поки кількість звукових доріжек аудіо-диску, 10 з яких подаються нижче, не стане рівною 27 ... » » »

24.04.2015 КвЖtf Паломництво богопосвячених осіб до Матері Божої Бердичівської на Житомирщині
25.04.2015 12:24. Місце події: УКРАЇНА / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ДІЄЦЕЗІЇ (ЄПАРХІЇ) / Організаційні заходи / Зустрічі, реколекції, 2. ПАЛОМНИЦТВО / Духовенства, вірних / Бердичів, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ, 5. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами, 6. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Нунцій / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kyiv-zhytomyr.com.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У п'ятницю, 24 квітня 2015 року до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві на Житомирщині приїхало понад 250 богопосвячених осіб з усієї України. Паломництво, організоване з нагоди року Богопосвяченого життя, стало часом спільної молитви за всю Церкву та Батьківщину перед обличчям Матері Божої та разом з Нею, щоб почути голос Господа через Ієрархію Церкви та братів і сестер у богопосвяченому житті. У зустрічі взяли участь Апостольський нунцій в Україні архієпископ Томас Галліксон, митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький, ординарій Київсько-Житомирський архієпископ Петро Мальчук OFM, ординарії-єпископи Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк OFM, Кам'янець-Подільський Леон Дубравський OFM та Луцький Віталій Скомаровський, а також єпископ-помічник Кам'янець-Подільський Радослав Змітрович OMI ... » » »

23.04.2015 ХрЗtf Боже, защити Мариуполь! Месса и Крестный ход в Мариуполе

С просьбой защитить город обратились католики Мариуполя на Донетчине к Господу нашему во время Святой Мессы, которую при участии христиан других конфессий провел настоятель местного прихода Матери Божьей Ченстоховской о. Леонард Адушкевич OSPPE в палатке, установленной в православную Пасху для круглосуточной молитвы у памятного креста на полощади Свободы ... После Святой Мессы по улицам города и побережью Азовского моря прошел Крестный ход с Пресвятыми Дарами ... Братья-протестанты трубили в шофар, призывая ангелов к духовной защите Мариуполя ... » » »

17.04.2015 КмПtfv Там, де віє дух спільноти. Зустріч черниць у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині
24.04.2015 12:03. Місце події: УКРАЇНА / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 2. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці / Бернардини, OFM, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені жінки / Джерела / jozefitki.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки, 3. Відео

З 13 по 17 квітня 2015 року у монастирі сестер-урсулинок у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині пройшла формаційна зустріч черниць, у якій взяло участь 25 сестер із 11 орденів та згромаджень України (відповідальною за з’їзд була с. Гіацинта Князєва OSB). Духовним наставником сестрам під час зустрічі був о. Емануїл Сабадах OFM, який товаришував їм, звершуючи Таїнства і виголошуючи конференції. Початком зустрічі стала Євхаристія, яку очолив місцевий єпископ-ординарій Леон Дубравський OFM ... » » »

24.04.2015 КвЖtf Слово Боже є нашою головною поживою. Курс «Дабар» для черниць у Бердичеві на Житомирщині

З 20 по 24 квітня 2015 року у головному монастирі сестер-гонораток у Бердичеві отець Роман Лаба OSPPE провів курс «Дабар» під гаслом «Слово Боже є нашою головною поживою. Хто знає Святе Писання, той знає Бога», щоб допомогти черницям з різних згромаджень краще пізнати Боже Слово. До Бердичева прибули монахині із згромаджень Мали Сестер Непорочного Серця Марії (гоноратки), Дочок Милосердя Святого Вікентія де Поля, Сестери Бенедиктинок Місіонерок, Сестер Урсулинок Серця Ісуса в Агонії, Сестер від Ангелів ... » » »

19.04.2015 ХрЗtf Перше Причастя дорослих у Харківській катедрі

У неділю, 19 квітня 2015 року в Харківській катедрі Успіння Пресвятої Діви 8 дорослих осіб отримало Перше Причастя. Святу Месу очолив ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM. У проповіді владика, звертаючись до осіб, що прийматимуть Тіло і Кров Ісуса Христа вперше, підкреслив, що цей день для них є найважливішим, бо сакраментальним чином вони єднаються з Христом ... » » »

22.04.2015 Лввtf У Львові завершилась III зустріч семінаристів України

Кульмінацією III зустрічі семінаристів України, яка розпочалась 21 квітня 2015 року у Львові-Брюховичах, стала 22 квітня урочиста Свята Меса у Львівській катедрі, звершена митрополитом Львівським архієпископом Мечиславом Мокшицьким у співслужінні архієпископа Київсько-Житомирського Петра Мальчука OFM, єпископів Кам’янець-Подільського Леона Дубравського OFM та Луцького Віталія Скомаровського. За вівтарем також служили єпископи Леон Малий і Мар'ян Бучек та генеральний вікарій архідієцезії о.-інфулат Юзеф Павлічек ... » » »

18.04.2015 ОдСtf Молодь в Одесі пізнавала 'таємниці' богопосвяченого життя

З п'ятниці по суботу, 17 та 18 квітня 2015 року паллотинська парафія св. Климентія в Одесі була місцем, де близько 40 молодих людей з різних куточків Одесько-Сімферопольської дієцезії могли милуватися красою богопосвяченного життя, рік якого було проголошено 30 листопада 2014 року ... » » »

20.04.2015 КмПtf У Городківці на Вінничині відбувся день зосередження францисканців південного регіону

У понеділок, 20 квітня 2015 року у францисканській парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Городківці Вінницької області відбувся день зосередження братів південного регіону провінції св. Архангела Михаїла ордену Менших Братів в Україні, присвячений особі святого Франциска. В духовній конференції, яку проголосив найстарший серед братів отець Домінік, зверталась увага на те, що Франциск був практиком, а не теоретиком, переконував інших прикладом свого життя, нічого нового не створював, лише жив Євангелієм щодня ... » » »

21.04.2015 ХрЗtf Вічні обітниці сестри-кармелітки у Покотилівці біля Харкова

Єпископ Ян Собіло 21 квітня 2015 року у монастирі cвв. Апп. Петра і Андрія згромадження Сестер Матері Божої з Гори Кармель в Покотилівці біля Харкова прийняв вічні обітниці сестри-кармелітки Марії Ольги від Ісуса Христа. Владиці співлужили священики харківських парафій, а також представники отців-кармелітів з Бердичева й Києва з делегатом на чолі. «Як кожен гріх ранить всю Церкву і ослаблює її, так присвячення людини Богові в монастирі навпаки приносить користь всім християнам, - сказав єпископ, - справжній фронт є тут ... » » »

Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1263197 разів
© 2014-2015 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)