Портал «Костели і каплиці». Головна сторінка
Українська Русский Polski
Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні Покровитель України
св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ   
Регіони, області і райони
Дієцезії і деканати
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 988

24.05.2015 ХрЗtf Прийміть Духа Святого! Миропомазання у Дніпродзержинську на Дніпропетровщині

В парафії св. Миколая у Дніпродзержинську на Дніпропетровщині не так часто Святу Месу відправляє єпископ. Але 25 травня 2015 року, в день Зіслання Святого Духа 5 парафіян і 1 дівчина із Запоріжжя отримали Таїнство Миропомазання, яке уділив їм єпископ Ян Собіло. У своїй проповіді владика запрошував кожного бути чуйним до дії Святого Духа, завжди очікувати і бути готовим прийняти Його Дари ... » » »

24.05.2015 КмПtf Відпуст у Городоцькій семінарії на Хмельниччині
27.05.2015 16:07. Місце події: УКРАЇНА / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. СЕМІНАРІЇ, ІНСТИТУТИ / Інше, 2. ВШАНУВАННЯ / Святого Духа, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / wds-gorodok.com; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 24 травня 2015 року Городоцька Вища Духовна семінарія Святого Духа відсвяткувала урочистість свого головного покровителя. Власне, святкування розпочалося ще у суботу вігілійною Месою, яку очолив єпископ Радослав Змітрович OMI, а наступного дня відбулась урочиста Свята Меса, яку очолив викладач семінарії та віце-ректор Інституту Богословських Наук в Городку о. Сергій Хитрий ... » » »

26.05.2015 ЛввtfР Ювілей 25 річчя священства о. А. Шпака і 5 річчя освячення храму у Бродах на Львівщині

У вівторок, 26 травня 2015 року в парафії Воздвиження Хреста Господнього у Бродах Львівської області вірні зібрались у парафіяльному храмі на святкування подвійного ювілею 5 річчя освячення костелу та 25 річчя священства настоятеля парафії о.-каноніка Анатолія Шпака. Святу Месу з цієї нагоди очолив єпископ Мар'ян Бучек, котрий у проповіді нагадав нелегку історію будівництва святині у Бродах, а також заслуги о. Шпака у спорудженні цього костелу. Владика передав вітання від митрополита архієпископа Мечислава Мокшицького, який п'ять років тому освятив цей прекрасний храм ... » » »

23.05.2015 КвЖtf Миропомазання у шосту річницю освячення костелу в Олевську на Житомирщині

У шосту річницю освячення костелу Воздвиження Хреста Господнього в Олевську на Житомирщині, 23 травня 2015 року Службу Божу у переддень урочистості Зіслання Святого Духа очолив архієпископ Петро Мальчук OFM, виголосив проповідь та уділив Таїнство Миропомазання 14 парафіянам. Присутні були білоруські сусіди настоятель з Лєльчиц о. Віталій та настоятель з Наровлі о. Вікентій ... » » »

25.05.2015 ЛввtfР Миропомазання в парафії св. Антонія у Львові

В урочистість Пресвятої Діви Марії Матері Церкви, 25 травня 2015 року в костелі св. Антонія францисканців конвентуальних у Львові єпископ Мар'ян Бучек уділив Таїнство Миропомазання 9 парафіянам. У принагідній проповіді владика нагадав вірним про обов'язок свідчити про Христа у суспільному та родинному житті. Кандидатів до прийняття Таїнства підготував о. Станіслав Кава OFM Conv ... » » »

24.05.2015 Лввtf Освячення хреста та земельної ділянки під будівництво храму у Зимній Воді на Львівщині
26.05.2015 13:06. Місце події: УКРАЇНА / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Освячення, відкриття, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 3. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми / Ділянка, фундамент, будівництво, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Рукоположення, освячення; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, diocese-lviv.org; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 24 травня 2015 року архієпископ Мечислав Мокшицький освятив пам’ятний хрест та земельну ділянку під будівництво храму Пресвятої Діви Марії Фатімської у селищі Зимна Вода Пустомитівського району Львівської області. На урочистості разом із владикою були присутні генеральний вікарій Львівської архідієцезії о. Юзеф Павлічек, священики із львівських парафій, місцеві парафіяни та гості зі Львова ... » » »

25.05.2015 КвЖtf Миропомазання в урочистість Зіслання Святого Духа у Київській співкатедрі

У понеділок, 25 травня 2015 року у Київській співкатедрі св. Олександра відбулось подвійне свято - урочистість Зіслання Святого Духа та миропомазання групі кандидатів з парафій Києва та області. Святу Месу з цієї нагоди очолив та проповідь виголосив архієпископ Петро Мальчук OFM, котрий і уділив Таїнство Миропомазання ... » » »

24.05.2015 ЛввtfР Миропомазання в санктуарії у Полупанівці на Тернопільщині

В урочистість Зіслання Святого Духа, 24 травня 2015 року в костелі св. Йосифа (санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія) у Полупанівці Підволочиського району Тернопільської області єпископ Мар'ян Бучек уділив Таїнство Миропомазання 46 вірних місцевої парафії, а також з парафій бл. Якова Стрепи у Старому Скалаті та Матері Божої Остробрамської у Новосілці ... » » »

23.05.2015 ЛввtfР Відпуст та освячення відремонтованого костелу у Чишках на Львівщині

У суботу, 23 травня 2015 року єпископ Мар'ян Бучек очолив у філіальному костелі Зіслання Святого Духа у Чишках парафії Матері Божої Фатімської у Крисовичах, які знаходяться на теренах Мостиського району Львівської області, відпустову урочистіть та освятив відремонтований храм. Віряни разом із настоятелем о. Павлом Антоляком до 95-річниці спорудження святині покрили костел новим дахом, збудували дзвіницю, впорядкували подвір'я храму та огородили його новим парканом ... » » »

23.05.2015 Лввtf Рукоположення в священики у Львівській катедрі
25.05.2015 09:57. Місце події: УКРАЇНА / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Рукоположення, обітниці, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зміни / Рукоположення, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Рукоположення, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Рукоположення, освячення; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, diocese-lviv.org; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Архієпископ Мечислав Мокшицький підчас урочистої Святої Меси у Львівській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії рукоположив у священики диякона Ґжеґожа Подоловського, котрий походить з парафії Зіслання Святого Духа (Мєлєц) Тарновської дієцезії у Польща, але проходив практику в парафіях Львівської архідієцезії у Заболотові та Чернівцях та служитеме в архідієцезії ... » » »

Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1391697 разів
© 2014-2015 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)