Портал «Костели і каплиці». Головна сторінка
Українська Русский Polski
Портал «Костели і каплиці»
Римсько-Католицької Церкви в Україні
Покровитель України
св. Архангел Михаїл
   КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ     ПОДІЇ & ПУБЛІКАЦІЇ     СВЯТІ & АРХІПАСТИРІ     МИТРОПОЛІЇ & ДІЄЦЕЗІЇ   
Регіони, області і райони
Дієцезії і деканати
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Костели і каплиці / Головна сторінка: 752

24.01.2015 Лввtf У Львові молились за єдність християн і мир в Україні
26.01.2015 09:09. Місце події: УКРАЇНА / Львівська обл.. Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Християнське єднання, 2. ІНШІ ЦЕРКВИ / Православні / Київського патріархату, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Служіння / В Україні, 4. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші. Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, diocese-lviv.org, 3. Церковні джерела / Парафіяльні / lwowskabazylika.org.ua. Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі. Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 24 січня 2015 року у Львівській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії на завершення тижня молитов за єдність християн відбулись міжконфесійна молитва та Свята Меса за участю священнослужителів різних конфесій. На початку молитви представники кожної конфесії, несучи у руках глечики з водою, в процесії підходили до головного вівтаря, де наповнили джерело хрестильної води на знак того, що всі християни об’єднані водою Святого Хрещення. Далі митрофорний протоієрей о. Ярослав Ощудляк разом з іншими священиками Православної Церкви Київського патріархату очолив спільний молебень, після якого відбулась Євхаристія, очолена єпископом-помічником Львівським Леоном Малим ... » » »

24.01.2015 U AtА Заява Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України з приводу терактів проти мирного населення

Зі смутком спостерігаємо, як мирне населення стає мішенню тих, хто сіє смерть і ненависть в нашій улюбленій Батьківщині. Ми, римсько-католицькі єпископи в Україні, у відповідь на такі варварські акти, однозначно стверджуємо, що жодна мета, політична або соціальна, не виправдовує вбивство невинних людей. «Що ти вчинив? Ось голос крови брата твого кличе до мене з землі» (Книга Буття 4, 6). Ці слова Бога, звернені до Каїна після вбивства його брата Авеля, сьогодні для нас актуальні, як ніколи ... » » »

22.01.2015 КвЖtf Св. Вікентія Паллотті вшанували у Житомирі та Києві

У четвер, 22 січня 2015 року урочистості на честь засновника товариства Католицького Апостольства св. Вікентія Паллотті відбулись в паллотинських парафіях Божого Милосердя у Житомирі на Мальованці та Христа Царя Всесвіту у Києві. У Житомирі о 18.00 урочисту Літургію очолив настоятель кафедрального собору св. Софії о.-канонік Віктор Маковський, котрий також виголосив проповідь ... У Києві на урочистість св. Вікентія Паллотті були запрошені екзорцист Київсько-Житомирської дієцезії о. Юзеф Костевський, сестри-урсулинки Тетяна і Аквілла, а також парафіяни ... » » »

18.01.2015 Лввtf Реколекції для молоді Руху 'Світло Життя' у Брюховичах біля Львова

З 16 по 18 січня 2015 року у Львівській Вищій Духовній семінарії св. Йосифа у Брюховичах відбулись реколекції Руху 'Світло Життя', у яких взяло участь 60 молодих людей та дітей ... Духовні вправи, які базувались на Євангелії від св. Луки, для дівчат та хлопців протягом цих трьох днів провели о. Назар Білик та с. Кароліна Баран, а також аніматори Руху ... » » »

21.01.2015 ОдСtf Міжконфесійна молитва в Одесі за єдність християнського світу і мир в Україні

В Одеській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії відбулась традиційна спільна міжконфесійна молитва за єдність християнського світу та за мир і спокій в Україні, в якій окрім римсько-католицьких пастирів на запрошення ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії єпископа Броніслава Бернацького взяли участь від УПЦ КП єпископ Одеський і Балтський Марк Грінчевський, ... а також священнослужителі УГКЦ, Вірменської Апостольської Церкви, пастори різних протестанських Церков ... » » »

19.01.2015 КмПtf День зосередження богопосвячених осіб Кам'янець-Подільської дієцезії у Мацьківцях на Хмельниччині

У понеділок, 19 січня 2014 року в костелі Різдва Пресвятої Діви Марії францисканців конвентуальних у Мацьківцях на Хмельниччині з нагоди Року Богопосвяченого Життя, який зараз переживає Католицька Церква, відбувся День зосередження богопосвячених осіб Кам’янець-Подільської дієцезії. Він розпочався в 11.00 конференцією та адорацією Пресвятих Дарів, а Святу Месу в 13.00 звершив і Слово Боже виголосив ординарій дієцезії єпископ Леон Дубравський OFM ... » » »

1814 КмПmСТРУГА [Всіх Святих] - Новоушицький р-н, Хмельницька обл.

В історичних документах Струга згадується у 1530–1540 роках як спустіле село, отже воно було засноване ще раніше. Нааприкінці ХІХ - початку ХХ століть у селі проживало понад 2300 жителів: 1974 українців, 339 поляків та 2 євреї. Нині його населення складає понад 1300 мешканців. Сучасний невеличкий мурований костел у Струзі збудували 1814 року коштом родини Стемповських. Його консекрував у 1818 (чи 1816) році єпископ Францішек Мацкевич. Тут існувала парафія, але з побудовою у 1861 році костелу Преображення Господнього у Новій Ушиці ця парафія перейшла туди, а струзький храм став філіальним ... » » »

08.01.2015 P LКмПtf Похорон бр. Йосифа Лендзьона OFM Cap у Польщі
22.01.2015 12:13. Місце події: 1. ПОЛЬЩА, 2. УКРАЇНА / Вінницька обл.. Рубрики і підрубрики: 1. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зміни / Смерть, похорон, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Похорон, 3. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Закордонні пастирі, ченці, черниці / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці / Капуцини, OFM Cap, 5. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Закордонні архіпастирі / Служіння. Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені чоловіки / Джерела / kapucyni.pl, 3. Церковні джерела / Парафіяльні / vinkap.net. Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі. Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

8 січня 2015 року у Стальовій Волі в Польщі відбувся похорон бр. Йосифа Лендзьона OFM Cap, котрий помер 2 січня цього року після тривалої хвороби у капуцинському монастирі в Кельцях. Бр. Йосиф у 2005-2012 роках працював в Україні, зокрема, у Вінниці в парафіях Матері Божої Ангельської та Святого Духа на Вишеньці, а також у Барі і Жмеринці. В похоронних урочистостях, які очолив ординарій Сандомирський єпископ Кшиштоф Ніткєвіч у співслужінні з провінціальним міністром ордену Братів Менших Капуцинів бр. Томашем Жаком та очільником кутодії України і Росії бр. Григорієм Романовичем, взяли участь численні францисканці-капуцини з Польщі, України та Литви ... » » »

1808 - 1820 КмПmЗАМІХІВ [Йоана Непомуки] - Новоушицький р-н, Хмельницька обл.

Виникнення поселення Заміхів пов'язують із XVI - XVII століттями, наприкінці XVIII століття воно вважається містечком. Нині Заміхів є невеликим селом з чисельністю мешканців лише трохи більшою ніж півтисячі. Перший (дерев'яний) костел у Заміхові спорудили 1749 року коштом родини Гуменицьких. У 1808-1820 роках цей храм замінила сучасна мурована святиня, збудована на кошти о. Фр. Вавського. Її освятив 1841 року єпископ Францішек Мацкевич. У 1844-1850 роках костел був увінчаний кам'яною скульптурою. За радянської влади 1932 року храм закрили, а відновив він свою діяльність у 1989 році ... » » »

20.01.2015 U AtА Заява Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України стосовно терактів у Волновасі та Харкові

Ці жорстокі та бездумні акти насильства, здійснені протягом останнього тижня, викликають у нас, Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України, глибокий смуток. Жодна мета, політична або соціальна, не в змозі виправдати вбивство невинних людей. Кожний громадянин нашої Батьківщини має право жити в мирі та безпеці. Тому, духовною владою, даною нам від Господа Ісуса Христа, категорично засуджуємо подібні жорстокі посягання на життя і гідність людей ... » » »

ЄПИСКОПИ-ОРДИНАРІЇ
1234567
ЄПИСКОПИ-ПОМІЧНИКИ
12345
ЄПИСКОПИ-ЕМЕРИТИ
12345
КАТЕДРИ, СПІВКАТЕДРИ
123456789
САНКТУАРІЇ
123456789
10111213141516
1718192021
Портал «Костели і каплиці» Римсько-Католицької Церкви в Україні
«Головна сторінка» порталу була завантажена 598502 разів
© 2014-2015 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)