Архієпископ Антоніо Франко | Костели і каплиці України

Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇСВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Святі, архіпастирі і пастирі / Архієпископи: 27
Фільм «Єпископ
Станіслав Падевський
(18.09.1932 - 29.01.2017)»
1700 - 1780 Лвів КмПд PB a Сераковський Вацлав, архієпископ
134? - 1409 Лвів a Б Стрепа Яків OFM, архієпископ
1864 - 1944 Лвів a Твардовський Болеслав, архієпископ
1797 - 1883 RB КмПд a Фіалковський Антоній, архієпископ
1937 UA Мкчв a Франко Антоніо, архієпископ
1745 - 1831 RB Луцк КвЖт КвЖт a Цецішовський Каспер, архієпископ
1952 RB UA a Юркович Іван, архієпископ
1 2 3

Архієпископ Антоніо Франко
Архієпископ-емерит (2012), Апостольський нунцій в Ізраїлі, на Кіпрі та Апостольський представник в Єрусалимі і Палестині (2006-2012), Апостольський нунцій на Філіппінах (1999-2006), Апостольский адміністратор Закарпаття (1993-1997), Апостольський нунцій в Україні (1992-1999), Архієпископ (1992)

  1937   Загальна інформація 10.03.2015 10:10

Архієпископ Антоніо Франко народився 24 березня 1937 року у Пульянелло провінції Беневенто в Італії. 10 липня 1960 року висвячений на священика. З 1972 року був співробітником Апостольських нунціатур у Болівії, Ірані, Франції. У 1982-1988 роках працював у місії постійного спостерігача Ватикану при ООН. З 1988 по 1992 — співробітник департаменту зі зв'язків із державами Державного секретаріату Ватикану.

Призначений 28 березня 1992 призначений архієпископом Галльським та Апостольським нунцієм в Україні. 26 квітня цього ж року отримав єпископське свячення з рук Святішого Отця Йоана Павла ІІ (співконсекратори - кардинал Францішек Махарський та кардинал Анжело Содано). 19 серпня 1992 року вручив Вірчі Грамоти Президенту України. 14 серпня 1993 року був призначений першим Апостольским адміністратором новоутвореної Апостольської адміністрації Закарпаття. Цю посаду займав до 7 жовтня 1997 року. 10 червня 1995 року в Кам’янець-Подільській катедрі свв. Апп. Петра і Павла рукоположив в єпископи о. Станіслава Падевського OFM Cap, а 28 червня 1998 року у тому ж храмі був співконсекратором єпископа Леона Дубравського OFM. Апостольським нунцієм в Україні працював до 30 травня 1999 року.

З 6 квітня 1999 року був був Апостольським нунцієм на Філіппінах, а від 21 січня 2006 року - Апостольським нунцієм в Ізраїлі, на Кіпрі та Апостольським представником в Єрусалимі і Палестині. Від 18 серпня 2012 року є архієпископом-емеритом.

СВЯТИНІ, ПОВ'ЯЗАНІ ІЗ АРХІПАСТИРЕМ: 1) «АНТАЛОВЦІ, Антонія»; 2) «КОБАЛЕВИЦЯ, Д.М. Цариці»; 3) «СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА, Божого Милосердя і Серця П.Д.М.»;
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНІ ІЗ АРХІПАСТИРЕМ: 1) 26.08.1992 «II Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»;
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНІ ІЗ АРХІПАСТИРЕМ (Відпусти, ювілеї): 1) 12.10.2013 «Колишній Апостольський адміністратор Закарпаття знову у Мукачевому з нагоди двадцятиріччя дієцезії»;
ІНШІ ПОВ'ЯЗАНІ ІЗ АРХІПАСТИРЕМ ПУБЛІКАЦІЇ: 1) 26.05.1995 «VII Konferencja Episkopatu Rzymskokatolickiego Ukrainy»;
Нинішні архіпастирі
Сан
Хронологія
Святість
Духовенство
Архіпастирське служіння
Єпископська консекрація
Пастирське служіння
Рукоположення в священики
Народження
Костели і каплиці України
Сторінки розділу «Святі, архіпастирі і пастирі / Ф ...» завантажені 90 010 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)