Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3330

01.04.2018 ЛввРВелика Субота та Неділя Господньої Пасхи в Городку на Львівщині
02.04.2018 09:12. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Пасхальні, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Воскресіння, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 31 березня 2018 року віряни парафії Воздвиження Святого Хреста у Городку поблизу Львова зібрались у своєму храмі на вечірню Пасхальну Літургію Великодньої Вігілії, яку очолив єпископ-емерит Харківсько-Запорізький Мар'ян Бучек у співслужінні місцевого настоятеля о. Володимира Смолина ... У Неділю Воскресіння Господнього, 1 квітня єпископ Мар'ян Бучек в городоцькому костелі очолив Літургію, провів Євхаристійну процесію навколо храму та відправив Святу Месу ... » » »

31.03.2018 ЛцкАПасхальні привітання єпископа Віталія Скомаровського

Найулюбленіші Брати і Сестри!

Дорогі вірні Луцької дієцезії та усі вірні доброї волі! «Мир вам!» — це перші слова Воскреслого Господа, якими Він привітав Апостолів. З цим даром Князь миру приходить і сьогодні, коли радіємо з Його Воскресіння, до кожного з нас, приходить у наші серця та родини. Даром свого миру Воскреслий хоче обдарувати і нашу Батьківщину, яка так його потребує.

У це величне свято Христового Воскресіння, коли Христос переміг страждання та смерть, прийміть мої найщиріші вітання ... » » »

31.03.2018 МкчАВеликоднє вітання єпископа Антала Майнека

Христос Воскрес, радіймо!

Християни у всьому світі це вигукують, це співають. Для нас це не тільки спогад про те чудо, яке сталося дві тисячі років тому і змінило долю світу, але й спільна радість з Ісусом, нашим Спасителем!

Вже пророк Неємія сказав, що це є той день, коли треба не журитись, а радіти, бо радість у Господі - це наша сила (Неєм. 8,10). У той час вибраний народ побачив, яким чудовим визволителем є Бог: повернув їх додому з далекого східного полону, і зруйнований храм знову був відбудований! Народ вже покаявся, спокутував свої гріхи - а Господь вислухав прохання людей смиренних серцем. Те, чого вони прагнули від чистого серця: здійснилося. Отже, треба висловлювати подяку в день Господній і славити Його всім серцем! Як часто нас закликають до цього старовинні біблійські молитви, псалми! ... » » »

31.03.2018 КвЖvАПривітання єпископа Віталія Кривицького з Великоднем
31.03.2018 UAvАВеликоднє привітання Апостольського нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті
29.03.2018 ХрЗАВітання єпископа Яна Собіло зі святом Воскресіння Христа

На радісне свято Воскресіння Христа, яке настає після наших роздумів про Його страждання і смерть, хочу побажати всім християнам і не християнам, тим, хто ще не пізнав Господа, щоб мир Божий зійшов в кожне людське серце, щоб ми відчули, що Господь нас любить, що Він завжди з нами.

Бажаю, щоб Великдень цього року дав надію для України, для всіх людей, які очікують миру, щастя. Особливо для тих, хто страждає від недуг - тілесних і духовних. Щоб вони отримали зцілення від Господа, Котрий переміг смерть, переміг гріх і всяке зло ... » » »

30.03.2018 ЛввКвЖКмПЛцкОдСХрЗВелика П'ятниця у Львові, Києві, Кам'янці-Подільському, Луцьку, Одесі та Харкові

У Велику П'ятницю, 31 березня 2018 року урочисте богослужіння «Страждань Христових» очолили: у Львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії - архієпископ Мечислав Мокшицький (проповідь - єпископ Мар'ян Бучек), у Київській співкатедрі св. Олександра - єпископ Віталій Кривицький SDB, котрий також виголосив проповідь, у Кам'янець-Подільській катедрі свв. Апп. Петра і Павла - єпископ Леон Дубравський OFM, у Луцькій катедрі свв. Апп. Петра і Павла - єпископ Віталій Скомаровський (проповідь - о.-канонік Павло Хом’як), в Одеській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії - єпископ Броніслав Бернацький та в Харківській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії - єпископ Станіслав Широкорадюк OFM (проповідь - о. Войчех Стасєвіч) ... » » »

29.03.2018 ЛввХрЗПасхальне Тридення розпочалось у Львівській катедрі та Запорізькій співкатедрі
30.03.2018 15:57. Місце події: 1. ЗАХІД / Львівська обл., 2. СХІД-ПІВДЕНЬ / Запорізька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Пасхальні, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Воскресіння, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, 3. Світські / Джерела українські / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Святкування Пасхального Тридення розпочалось 29 березня 2018 року Месами Господньої вечері у Львівській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії та Запорізькій співкатедрі Бога Отця Милосердного. У Львові урочисту Літургію у співслужінні єпископа-емерита Мар’яна Бучека, генерального вікарія архідієцезії о.-інфулата Юзефа Павлічека та настоятеля катедри о.-прелата Яна Нікєля очолив архієпископ Мечислав Мокшицький ... В Запоріжжі Літургію Тайної Вечері звершив настоятель співкатедри о. Томаш Надбережни. В обох храмах відбувся обряд омивання ніг ... » » »

29.03.2018 КмПКвЖСвятий Великий Четвер в Кам'янець-Подільській та Житомирській катедрах
30.03.2018 14:19. Місце події: 1. ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Хмельницька обл., 2. ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Пасхальні, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Воскресіння, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro, 3. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У четвер, 29 березня 2018 року Божественні Літургії Господньої Вечері були звершені в Кам'янець-Подільскій катедрі cвв. Апп. Петра і Павла та Житомирській катедрі святої Софії. На Поділлі урочисту Літургію очолив єпископ Леон Дубравський OFM ... В Житомирі у співслужінні священиків катедри Літургію Господньої Вечері відправив місцевий настоятель о. Віктор Маковський ... Після Літургії Слова в обох катедрах відбувся обряд омивання ніг ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 096 107 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)