Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2903

01.10.2017 ЛцкЮвілей 100-річчя місіонерок-бенедиктинок у Луцькій катедрі

У 2017 році місіонерки-бенедиктинки вже вкотре відзначають сторіччя заснування свого згромадження. Основні ювілейні урочистості відбулись 24 червня в Отвоцку у Польщі, 11 липня пройшло ювілейне святкування в парафії св. Йоана Хрестителя у Білій Церкві на Київщині, адже саме там 24 червня 1917 року за згодою єпископа-ординарія Луцько-Житомирського Ігнатія Дубовського воно отримало свій початок. А 1 жовтня ювілейна урочистість з нагоди 100-річчя згромадження Сестер Бенедиктинок Місіонерок відбулась у Луцькій катедрі cвв. Апп. Петра і Павла, де урочисту Євхаристією очолив ординарій Луцький єпископ Віталій Скомаровський ... » » »

28.09.2017 ОдСЧергова зустріч кримського духовенства у Джанкої

Чергова зустріч кримського духовенства за участю єпископа Яцека Пиля OMI відбулась цього разу 28 вересня 2017 року в парафії Матері Милосердя у Джанкої. Традиційно священики, ченці та черниці спільною молитвою просили Бога благополуччя для Криму та парафіян. Було також обговорено проведення благодійної діяльності, перегринація фігури Матері Божої Фатімської, катехизація дітей і молоді в поточному навчальному році та розвиток душпастирства родин ... » » »

28.09.2017 КмПКонгрегація духовенства Кам'янець-Подільської дієцезії у Летичеві на Хмельниччині

Дієцезіальна зустріч духовенства і богопосвячених осіб відбулася 28 вересня 2017 року у костелі Успіння Пресвятої Діви Марії (санктуарії Матері Божої) у Летичеві на Хмельниччині. У ній взяли участь священики, ченці та черниці Кам’янець-Подільської дієцезії, її єпископи ординарій Леон Дубравський OFM та помічник Радослав Змітровіч OMI, а конференцію і проповідь виголосив єпископ-помічник Львівський Едвард Кава OFM ... » » »

28.09.2017 ЛввХрЗДеканальні зустрічі духовенства у Львові та Харкові

У четвер, 26 вересня 2017 року священики Львівського деканату Львівської архідієцезії зібралися у Митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові, щоб разом перебувати в молитві та обговорити поточні справи парафіяльного життя. До обіду пресвітери разом звершили Євхаристію та перебували у тиші молитви, а по обіді до них приєднався архієпископ Мечислав Мокшицький ... У суботу, 28 вересня в парафії Святої Родини оо.-маріянів у Харкові на Олексіївці зустрілись не тільки священики, але й також черниці і богопосвячені діви Харківського деканату Харківсько-Запорізької дієцезії ... » » »

185? КмПЯМПІЛЬ [Преображення Господнього] - Білогірський р-н, Хмельницька обл.

Ямпіль у минулому був Тихомлем (Тихомелею), містом удільних руських князів, заснованим у Х столітті. У 1535 році власники Тихомля Синюти продали його князю Янушу, єпископу Віленському, який і назвав його Янушполем. Ця назва згодом змінилась на Янпіль, а пізніше - на Ямпіль. 1616 (чи 1569?) року містечко отримало магдебурзьке право. Із 1938 року - селище міського типу. У 1646 році в Ямполі постав дерев'яний костел, який замінила 1723 року мурована коштом князів Вишневецьких святиня під титулом Преображення Господнього, консекрована у 1741 році єпископом Франциском Кобельським ... » » »

2008 - 2017 КмПЯМПІЛЬ [Непорочного Зачаття П.Д.М.] - Ямпільський р-н, Вінницька обл.

Поселення згадується у документах вже у першій половині XVI століття, проте місто вважається заснованим близько 1660 року великим коронним гетьманом Яном Замойським i названим його іменем. З 1797 року (за винятком 1794-1804рр.) Ямпіль був повітовим центром. У 1924р. став поселенням міського типу, з 1985 року знову отримав статус міста, є районним центром. Проживає тут понад 11 тисяч мешканців. Мурований костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії було споруджено коштом місцевого власника Владислава Добжанського у 1812 році та консекровано пізніше єпископом Франциском Мацкевичем (ймовірно, у 20-х роках, якими часто датують будівництво костелу) ... » » »

30.09.2017 UAРПонад п'ятдесят мільйонів сторінок завантажено з порталу «Костели і каплиці України»
30.09.2017 14:09. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / Портал 'Костели і каплиці'; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Відвідувачі сайту «Костели і каплиці України» з 1 січня 2014 року завантажили понад п'ятдесят мільйонів сторінок, загальна кількість яких перевищила 5600 (див. «Карта і відвідуваність»), причому останні десять мільйонів сторінок були прочитані за період в сім місяців від 22 лютого ... » » »

14.09.2017 ЛввВідпуст Воздвиження Хреста та 20-річчя коронації образу в Кам'янці-Бузькій на Львівщині
29.09.2017 15:58. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Хреста, страждань, 3. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Ікони, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела українські / Інші, 3. Світські / Особи / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У свято Воздвиження Всечесного Хреста, 14 вересня 2017 року в костелі Успіння Пресвятої Діви Марії (санктуарії Умираючого Господа Ісуса з Милятина) у Кам'янці-Бузькій на Львівщині відбулись урочистості з нагоди храмового свята та двадцятиріччя перенесення копії чудотворного образу Умираючого Господа Ісуса Милятинського із каплиці Божого Милосердя у Стрептові та його коронації у кам'янко-бузькому храмі, здійсненої 14 вересня 1997 року тодішнім митрополитом Львівським архієпископом Мар'яном Яворським. Святкову Месу очолив та проповідь виголосив єпископ-помічник Львівський Леон Малий ... » » »

08.09.2017 ЛввВідпуст, впровадження мощей св. Йосифа Пельчара та освячення каплиці серцянок у Рудках на Львівщині

8 вересня архієпископ Мечислав Мокшицький очолив у храмі в Рудках відпустову Святу Месу, виголосив проповідь та впровадив мощі святого єпископа Йосифа Пельчара, які митрополиту вручила генеральна настоятелька згромадження Сестер Дочок Пресвятого Серця Пресвятої Діви Марії м. Ольга Подсадня ... Після Євхаристії архієпископ Мечислав освятив каплицю в будинку сестер-серцянок, розташованому поруч із костелом ... » » »

23.09.2017 КмПУрочисте освячення новозбудованого костелу в Ямполі на Вінничині
29.09.2017 11:49. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Вінницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Освячення, відкриття, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 3. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Рукоположення, освячення, відкриття; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела українські / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

В суботу, 23 вересня 2017 року в Ямполі на Вінничині було урочисто освячено храм Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, споруджений протягом восьми років неподалік від місця розташування колишнього, зруйнованого в 1960 році, костелу по вулиці Соборній ... В урочистості взяли участь єпископи Одесько-Сімферопольські ординарій Броніслав Бернацький та помічник Яцек Пиль OMI, близько 20 священників з різних парафій України на чолі з ординарієм Кам’янець-Подільським єпископом Леоном Дубравським OFM ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 972 791 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)