Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4128
Фільм «Крізь Тернії.
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА
ЦЕРКВА В УКРАЇНІ»
06.04.2019 КвЖт Архіпастир у Тетієві ввів на посаду нового настоятеля
09.04.2019 09:51. Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зміни / Призначення, звільнення, введення, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Особи / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

6 квітня 2019 року ординарій Київсько- Житомирський єпископ Віталій Кривицький SDB в каплиці Всіх Святих у Тетієві на Київщині урочисто ввів на посаду нового настоятеля парафії отця Марека Рудзя та очолив Святу Месу.

Нинішня тетіївська каплиця була частиною мурованого костелу св. Яна Непомуки, спорудженого на початку XIX століття на місці старого дерев'яного храму ...  » » » 

06.04.2019 Лвів Екстремальні Хресні дороги Сокаль-Тартаків та із Сокільник у Рясне у Львові
08.04.2019 15:41. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Хресна Дорога, 3. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші, 3. Церковні джерела / Дієцезіальні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 30 березня 2019 року відбулась екстремальна Хресна дорога із парафії св. Архангела Михаїла у Сокалі до парафії св. Архангела Михаїла у Тартакові на Львівщині, у якій взяло участь кілька десятків місцевих вірян, а також із парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді, семінаристи Львівської Вищої Духовної семінарії св. Йосифа у Брюховичах та паломники із Польщі.

Екстремальна Хресна дорога пройшла також вночі із 5 на 6 березня із парафії св. Йоана Павла ІІ у Сокільниках Пустомитівського району, розташованої майже у Львові, до парафії Божого Милосердя у Львові-Рясному. Її учасники пройшли близько тридцяти кілометрів, зупинившись на короткий перепочинок у львівському монастирі отців-паулістів ...  » » » 

07.04.2019 ХрЗп Єпископ провів великопісні реколекції у Харківській катедрі
08.04.2019 13:25. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Піст, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені жінки / Джерела / agnessocv.blogspot.com; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Із 5 по 7 квітня 2019 року в Харківському кафедральному соборі Успіння Богородиці на запрошення Харківсько- Запорізького єпископа Станіслава Широкорадюка OFM великопісні реколекції про святість сім'ї і шлюбу провів єпископ Луцький Віталій Скомаровський. Владика, зокрема, відзначив, що не тільки для священиків та черниць є важливою постійна духовна формація, але й також для подружжя ...  » » » 

06.04.2019 Луцк Мкчв Лвів КмПд Великопісні реколекції у Сарнах, Ужгороді-Боздоші, Львові і Нетішині

У неділю, 31 березня 2019 року завершились великопісні реколекції, які в парафії Преображення Господнього у Сарнах на Рівненщині провів настоятель парафії Божого Милосердя у Вараші о. Василь Плахотка, а в парафії Пресвятої Трійці в Ужгороді-Боздоші на Закарпатті - о. Мирослав Карачина OFM ...

Із 31 березня по 2 квітня великопісні духовні вправи відбулись також для спільноти домініканського душпастирства у Львові, яка раніше послуговувалась колишнім костелом Матері Божої Громничної. Проте громада цього храму вигнала їх із костелу, тому реколекції пройшли у холі Львівської курії, а провела їх Вікторія Тумановська. 4-6 квітня великопісні реколекції відбулись також в парафії Матері Божої Ченстоховської у Нетішині на Хмельниччині (під проводом о. Дениса Фліка із парафії Пресвятої Трійці у Теофіполі) ...  » » » 

31.03.2019 КвЖт У санктуарії в Бердичеві відбулось перше Причастя дорослих

Із жовтня 2018 року тринадцятеро дорослих парафіян (одинадцять жінок і двоє чоловіків) відвідували катехизи, на яких до першого Причастя їх готували священики парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію) у Бердичеві на Житомирщині, зокрема, її настоятель о. Рафаїл Мишковський OCD, котрий і очолив 31 березня 2019 року Службу Божу з нагоди першого Причастя ...  » » » 

04.04.2019 PL Кардиналу Яворському вручили золоту медаль за заслуги перед культурою Gloria Artis
05.04.2019 17:31. Місце події: ПОЛЬЩА; Рубрики і підрубрики: 1. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Вшанування, річниці, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Служіння за кордоном; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела закордонні / Інші, 3. Церковні джерела / Закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

4 квітня 2019 року воєвода Малопольський Пьотр Цьвік вручив у Кракові кардиналу Мар'яну Яворському, архієпископу- емериту Львівському, золоту медаль за заслуги перед культурою Gloria Artis, якої його удостоїв Міністр культури і національної спадщини Пьотр Гліньскі. Урочистість відбулась за участю єпископа- помічника Львівського, Едуарда Кави OFM Conv, священиків та черниць, а також близьких кардинала.

Кардинал Яворський був удостоїний багатьох нагород, зокрема, 23 серпня 2004 року отримав орден 'Ярослава Мудрого V ступеня', 19 серпня 2006 року - орден Ярослава Мудрого ІV ступеня, 13 березня 2017 року - орден Білого Орла ...  » » » 

02.04.2019 КвЖт Хресна дорога для безпритульних і малозабезпечених з архіпастирем у співкатедрі в Києві

2 квітня 2019 року у співкафедральному соборі святого Олександра в Києві відбулась молитва Хресної дороги для двох сотень підопічних релігійної місії «Карітас-Спес Україна» (безпритульних і малозабезпечених) за участю ординарія Київсько- Житомирського єпископа Віталія Кривицького SDB, президента «Карітас-Спес Україна» о. Петра Жарковського OFM і координатора київської програми «Кухня для бездомних» бр. Себастіана Янковського OMI ...  » » » 

31.03.2019 КмПд Лвів Великопісні реколекції у Шепетівці, Красилові, Буську і Львові

Із 21 по 24 березня 2019 року о. Руслан Михалків в парафії Воздвиження Святого Хреста у Шепетівці на Хмельниччині під час великопісних реколекцій скеровував їх учасників Боже Слово, допомагаючи їм краще зрозуміти притчу про блудного сина та милосердного батька. А в парафії Серця Ісуса у Красилові 24-26 березня великопісні духовні вправи провели гості з Польщі - директор Центру Нової Євангелізації у Щецині о. Ян Кручиньскі, журналіст і публіцист на польському телебаченні Генрик Кшосек та Зузанна Зузельска.

Із 29 по 31 березня великопісні реколекції пройшли в парафіях св. Станіслава єп. мч. у Буську на Львівщині та Божого Милосердя у Львові-Рясному. У Буську їх провів о. Михайло Трач MS, а у Львові-Рясному - відповідальний за ЗМІ у Львівській курії о. Олександр Кусий ...  » » » 

01.04.2019 Лвів Львів: 363-річчя обітниць короля Яна Казимира перед чудотворним образом Матері Божої
04.04.2019 11:26. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Ювілеї, річниці, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Обітниці, 3. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Увечері 1 квітня 2019 року, в урочистість Пресвятої Діви Марії Милосердної у Львівській катедрі Успіння Пресвятої Богородиці (санктуарії Матері Божої Милосердної) архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу з нагоди 363-річчя обітниць короля Яна Казимира, здійснених у Львові перед чудотворним образом Матері Божої Милосердної ... У той час державі загрожувала вагома небезпека як з боку Швеції, так і Росії. Нині Україна теж потерпає від російської агресії, а її майбутнє затьмарене сумнівними перспективами президентських виборів ...  » » » 

24.03.2019 Лвів ОдСм Великопісні реколекції у Львові, Южноукраїнську, Правдиному і Кривому Озері

Із 17 до 19 березня 2019 року в парафії св. Антонія Падуанського у Львові на Личакові пройшли великопісні реколекції на тему 'Віра як ліки від страху', які провів настоятель парафії Преображення Господнього в Борисполі на Київщині о. Станіслав Нуцковський OFM Conv. А з 21 по 23 березня в парафії, теж присвяченій святому Антонію Падуанському, але вже в Южноукраїнську на Миколаївщині відбулись великопісні духовні вправи під проводом о. Артема Петренка із парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа у Херсоні.

Настоятель парафії Матері Божої Фатімської у Подільську на Одещині о. Вітольд Іваніцкі провів великопісні реколекції із 16 по 18 березня в парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа у Правдиному на Херсонщині, а 23-24 березня - в парафії св. Людовика у Кривому Озері на Миколаївщині ...  » » » 

1 2 3 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 411 412 413
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 290 792 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)