Головна сторінка | Костели і каплиці України

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3085

03.08.2014 ХрЗРВідзначення десятиріччя консекрації співкатедри Бога Отця Милосердного у Запоріжжі

У неділю, 3 серпня 2014 року у Запоріжжі відбулося святкування десятої річниці консекрації співкафедрального собору, який є Санктуарієм Бога Отця Милосердного від 7 жовтня 2011 року. Вірні разом з харківсько-запорізькими єпископами Станіславом, Яном та Мар’яном, а також учасниками пішого паломництва Мелітополь-Запоріжжя зібралися у греко-католицькій парафії по вул. Вербовій, звідки вирушили до співкатедри ... Вірні привітали єпископа Станіслава з нагоди відправлення ним приміційної Святої Меси у якості нового правлячого єпископа дієцезії ... » » »

03.08.2014 ХрЗРXVII піше паломництво Мелітополь-Запоріжжя
04.08.2014 00:34. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Запорізька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАЛОМНИЦТВО / Духовенства, вірних / Мелітополь-Запоріжжя, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Інше, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Паломництва; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 27 липня по 3 серпня 2014 року вірні Харківсько-Запорізької дієцезії та представники інших християнських конфесій пройшли нелегкий шлях у XVII пішому паломництві з Мелітополя до Запоріжжя, яке організував вікарій Запорізького співкатедри Бога Отця Милосердного о.-канонік Андрій Попов ... 2 серпня учасників паломництва відвідав єпископ Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк OFM, котрий відправив для них Святу Месу під відкритим небом та обвінчав молоду пару - Марію і Дениса, які познайомились в попередні роки саме під час прощі ... » » »

31.07.2014 ЛввІ тур реколекцій сестер-гонораток в Яремчі-Яблуниці на Івано-Франківщині
02.08.2014 11:56. Місце події: ЗАХІД / Івано-Франківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 2. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ / Гоноратки, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені жінки / Джерела / ua.honoratki.org; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Наприкінці липня 2014 року у мальовничій Яблуниці на Івано-Франківщині, де при парафії св. Зигмунта Гораздовського створений благодійний оздоровчий дитячий центр 'Карітас-Спес', яким опікують сестри-гоноратки, відбувся І тур реколекцій цих черниць, у якому взяли участь 24 сестер-гонораток та 4 монахині з інших чернечих згромаджень. Провів реколекції о. Михайло Бранкевич з київської парафії св. Олександра ... » » »

16.07.2014 КмПХрамове свято та освячення скульптури Матері Божої у Томашполі на Вінничині
01.08.2014 10:59. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Вінницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Скапулярію, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 4. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Інше, 5. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У спомин Матері Божої з Гори Кармель, 16 липня 2014 року в костелі Матері Божої Святого Скапулярія у Томашполі Вінницької області місцеві віряни відзначили храмове свято. Урочисту Святу Месу відправили настоятель парафії о. Станіслав Свурка, о. Петро Фурман з парафії Матері Божої Святого Розарію у Тульчині та висвячений 24 травня цього року священик Львівської архідієцезії о. Микола Біскуп. Цього ж дня було також освячено скульптуру Марії Матері Миру, яка встановлена на подвір'ї храму ... » » »

31.07.2014 ХрЗРБудівництво єпископського та парафіяльного будинку в Харкові у липні
31.07.2014 13:49. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Резиденції, курії / Харківська резиденція-курія, 2. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Парафіяльні будинки, монастирі / Харківський парафіяльний дім; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У липні 2014 року в єпископсько-парафіяльному будинку у Харкові тривали будівельні роботи по спорудженню вентиляційних коминів. Змонтовано всі елементи даху, покладено дошки під бляху на всьому даху. Також вставлено всі дерев'яні вікна у всьому будинку ... » » »

29.07.2014 ОдСКанікули з Богом дітей з Дніпропетровщини у Гайвороні на Кіровоградщині
31.07.2014 12:31. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Кіровоградська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Діти, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Місіонери... / Салетини, MS; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені чоловіки / Джерела / saletyni.org, facebook.com/100004639365565; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Щойно у затишному містечку Гайворон Кіровоградської області в дуже гостинному домі при парафії св. Архангела Михаїла закінчилися канікули з Богом для дітей з парафій Успіння Пресвятої Діви Марії у Кривому Розі і Матері Божої Салетинської i cв. Антонія Падуанського у Нікополі, що розташовані у Дніпропетровській області. Діти отримали можливість більше пізнати Бога, себе навзаєм та, як самі говорять, навчитися різних цікавих речей ... » » »

27.07.2014 КмПМолодіжний фестиваль 'ПОДИХ ЖИТТЯ' у Тиврові на Вінничині

З 22 по 27 липня 2014 року у санктуарії Матері Божої у Тиврові Вінницької області, де знаходиться чудотворна ікона Богородиці, відбувся VI Молодіжний фестиваль «ПОДИХ ЖИТТЯ» на тему «ЛЮБИ і роби, що хочеш!», у якому взяли участь понад 130 молодих людей. Розпочався він Службою Божою, яку відправив настоятель делегатури згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної о. Павло Вишковський OMI ... » » »

30.07.2014 ЛввАЮвілейна зустріч молоді у Лановичах на Львівщині

З 20 по 24 серпня 2014 року у санктуарії Матері Божої Салетинської у Лановичах на Львівщині відбудеться X Салетинська зустріч молоді під гаслом 'Мій Батько'. Цього року спеціальним гостем буде гурт 'Кана'. Вже сьогодні маємо намір запросити вас на цю зустріч, щоб разом помолитися, послухати цікаві конференції, а також потанцювати і пограти! ... » » »

30.07.2014 ХрЗaРадіо 'Марія': інтерв'ю єпископів С. Широкорадюка та Я. Собіло щодо ситуації на Cході України
30.07.2014 14:05. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Донецька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Інше, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Публікації, інтерв'ю; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / radiomaria.org.ua, facebook.com/798883410204015; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Інтерв'ю, промови; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Аудіо

У програмі «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM та єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло розповідають про напружену ситуацію на Cході України та полон отця Віктора Вонсовича ... » » »

20.07.2014 КвЖУрочистості Матері Божої Святого Скапулярію у санктуарії в Бердичеві на Житомирщині

З 19 по 20 липня 2014 року у Всеукраїнському санктуарії у Бердичеві на Житомирщині відбулись урочистості Матері Божої Святого Скапулярія, на які прибуло понад 20 тисяч паломників з України, Польщі, Росії, Італії, Білорусії, Молдови, Франції та Бразилії. Вік найменшого паломника - 3 місяці, а найстаршого - 84 років. 19 липня Службу Божу очолив ординарій Київсько-Житомирської дієцезії архієпископ Петро Мальчук OFM, котрий зустрічав паломників у Бердичеві, а співслужили йому ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк OFM та міністр провінціальний ордену Братів Менших в Україні о. Доброслав Копитеринський OFM ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 037 718 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)