Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2908

2014 МкчМУКАЧЕВО-Борок-Телеп [Франциска] - Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Завершення спорудження нового мурованого римсько-католицького храму у мукачівському мікрорайоні Бороптелеп відбулось у 2014 році. Серед місцевих вірних є не тільки етнічні українці та угорці, але й навіть роми з циганського табору. 25 березня 2014 року костел освятив єпископ Антал Майнек OFM ... » » »

27.03.2014 ЛввАПівтисячолітня церковна традиція у Кам'янці-Бузькій на Львівщині добігає кінця?
26.03.2014 09:37. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Світські / Особи / Седельник І., 3. Світські / Джерела українські / Інші; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Блоги; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У Кам'янці-Бузькій на Львівщині власник спорудженої у 1908-1909 роках на так званому Глинському передмісті будівлі колишнього костелу Святого Духа підприємець Роман Робак пропонує придбати храм оптом за 397 тис. гривень чи вроздріб по 6 грн за цеглу, плануючи виручити 800 тис. гривень. Так, ще один костел помирає, і це не дивина в Україні, де сотні римсько-католицьких храмів, перебуваючи в руїнах, очікують своєї смерті. Ці святині не мають шансу на відновлення, оскільки місцевості їх знаходження позбавлені католицьких громад латинського обряду - не має кому і не має для кого реставровувати ці храми. Проте випадок із Святодухівським костелом у Кам'янці-Бузькій особливий ... » » »

25.03.2014 ХрЗvАРукоположення та приміції отця Фабіо Алессандрі в Запоріжжі

В урочистість Благовіщення Пресвятій Богородиці, 25 березня 2014 року у Запорізькому санктуарії Бога Отця Милосердного відбулося рукоположення в священики диякона Фабіо Алессандрі. Свячення здійснив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької єпархії Ян Собіло. Увечері того ж дня отець Фабіо відслужив свою першу Святу Літургію, після якої уділив пріміційне благословення священикам, рідним і всім вірним ... » » »

25.03.2014 ХрЗАВідпуст Благовіщення Пресвятої Діви Марії у Сумах
26.03.2014 16:23. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Сумська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Благовіщення, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Світські / Особи / Дубодєлов В.; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У вівторок, 25 березня 2014 року костелі Благовіщення Пресвятої Діви Марії у Сумах відзначили престольне свято. Урочисту Святу Месу відслужив єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Мар'ян Бучек у присутності священників Сумського деканату, сестер-урсулинок та місцевих парафіян. У привітальному слові та під час проповіді владика зробив наголос на щасті материнства, проблемі ненароджених дітей ... » » »

23.03.2014 КмПДень Захисту Життя у Кам'янець-Подільській катедрі
26.03.2014 13:48. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Захист життя, 2. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 3. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Мощі, 4. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / А... / Інші, 5. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / wds-gorodok.com; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У Кам'янець-Подільській катедрі свв. Апп. Петра і Павла 22 та 23 березня 2014 року відбувся День Захисту життя - молитовна зустріч, присвячена збереженню життя дитини, організована парафією Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Писарівці на Хмельниччині. Cестри-альбертинки привезли мощі святого Альберта Хмельовського, котрий, цінуючи людське життя, піклувався про найбідніших людей. Зустріч розпочалась конференцією Генеральної настоятельки сестер-альбертинок про життя святого Альберта ... » » »

21.03.2014 КвЖВ Обухові на Київщині святкували 25-річчя служіння в Україні місіонерів-облатів

У п’ятницю, 21 березня 2014 року у храмі Пресвятої Трійці в Обухові костельно-монастирського комплексу згромадження Місіонерів Облатів Пресвятої і Непорочної Діви Марії відбулось святкування 25-річчя служіння цього згромадження в Україні, на яке зібрались місіонери-облати з України та Росії на чолі з Генеральним настоятелем згромадження о. Луїсом Логаном. Урочисту Святу Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, а проповідь виголосив архієпископ Петро Мальчук ... » » »

25.03.2014 ХрЗРХарків: аудіо-диск «Десять Католицьких Пісень»
25.03.2014 14:32. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Мистецтво, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії спільними зусиллями підготували аудіо-диск «Десять Католицьких Пісень». Це перша спроба об’єднати тих, кому не байдужі церковна музика та спів. Пам’ятаючи про слова св. Августина «Хто добре співає - той молиться двічі», виконавці захотіли донести до серця людини Божий голос і відчуття Його присутності, як подув лагідного вітру ... » » »

25.03.2014 ЛввАПастирське звернення з нагоди Дня Святості Життя

Дорогі брати в Христовому священстві! Богопосвячені особи! Дорогі в Христі Брати і Сестри! Урочистість Господнього Благовіщення провадить нас, віруючих в Христа, до Назарету. ... Сьогоднішня Євангелія свідчить про те, що виповнилися прагнення Вибраного Народу. Архангел Гавриїл прийшов до Марії з Назарету, щоб сповістити їй, що це на ній виповняться обітниці пророків, а її Син, який буде зачатий чудотворним і непорочним способом за благодаттю Святого Духа, буде Сином Всевишнього ... » » »

22.03.2014 ХрЗВідпуст св. Йосифа у Дніпропетровську
24.03.2014 12:57. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Дніпропетровська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Йосифа, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 22 березня 2014 року Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь в храмовому святі на честь св. Йосифа у Дніпроперовську. Урочисту Святу Месу очолив єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло, котрий також проголосив проповідь. На завершення Святої Меси владика Мечислав подякував парафіяльній спільноті за працю по відбудові місцевого храму ... » » »

23.03.2014 ХрЗАПрисвячення Непорочному Серцю Марії та впровадження реліквій Львівських святих у Запоріжжі

У неділю, 23 березня 2014 року в Запорізькому санктуарії Бога Отця Милосердного відбулася урочиста Свята Літургія, яку очолив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький. На закінчення Літургії владика Мечислав зачитав акт присвячення України Непорочному Серцю Діви Марії, а потім урочисто вніс до каплиці Всіх Святих на постійне зберігання мощі святих Йосифа Більчевського, Зигмунта Гораздовського та блаженного Якова Стрепи ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 973 906 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)