Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3567

1 2 3 ... 275 276 277 278 279 280 281 ... 355 356 357
16.02.2015КвЖДеканальна зустріч духовенства у Романові на Житомирщині
18.02.2015 09:59. Місце події: Києво-Житомирська дієцезія / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 2. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kzd.org.ua, facebook.com/kzd.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У понеділок, 16 лютого 2015 року в парафії св. Станіслава єп. мч. у Романові Житомирської області відбулась зустріч священиків Романівського деканату Київсько-Житомирської дієцезії. А розпочалась вона виставленням Пресвятих Дарів та молитвою за мир в Україні, у якій зібрані душпастирі об'єднались з усім українським народом, випрошуючи мир та навернення тих, хто є причиною війни ... » » »

08.02.2015ОдССесія Школи християнського життя і євангелізації у Херсоні
17.02.2015 12:26. Місце події: Одесько-Сімферопольська дієцезія / Херсонська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Рухи та інші спільноти, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені чоловіки / Джерела / saletyni.org, facebook.com/100004639365565; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 6 по 8 лютого 2015 року в парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа у Херсоні відбулась сесія Школи християнського життя і євангелізації, у якій взяли участь світські католики регіону, а також брати і сестри з вінницької парафії Матері Божої Ангельської та нікопольської парафії Матері Божої Салетинської i cв. Антонія Падуанського. Молитви прославлення, Святі Меси зі Словом Божим, адорації Пресвятих Дарів, лекції, зустрічі и спільні обговорення допомагають зростати у вірі і в досвілі християнського життя в нашому непростому українському повсякденні ... » » »

15.02.2015МкчУ Рахові на св. Валентина подружні пари відновили свої обітниці
17.02.2015 10:44. Місце події: Мукачівська дієцезія / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / В..., 3. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Дорослі, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Цілоденна адорація та молитовне чування під гаслом «Що Бог поєднав, людина хай не розлучає» (Мт. 19,6) відбулись 15 лютого 2015 року у костелі св. Йоана Непомуки в Рахові на Закарпатті у намірі перепрошення за гріхи парафії, родини та рішучого і щирого повернення на дорогу Божих заповідей. У своєму зверненні до подружніх пар, родин і всіх присутніх настоятель парафії о. Ласло Микуляк підкреслив важливість дару Таїнства Подружжя ... Понад 40 подружніх пар при вівтарі відновили свої шлюбні обітниці, які колись склали перед Богом ... » » »

16.02.2015ЛцкАПастирське послання єпископа Віталія Скомаровського з нагоди початку Великого Посту

Возлюблені у Христі Брати і Сестри! На початок Великого Посту, у день, коли ми посипаємо голови попелом, щоб усвідомити собі наскільки крихка наша людська природа і швидкоплинне наше земне існування, Церква скеровує до нас євангельське слово Господа Ісуса Христа. В цих коротких настановах Спаситель конкретно вказує, якою повинна бути наша молитва – наше звернення до Бога, яким має бути наше відношення до самого себе і ставлення до ближніх. Молитва, піст і милостиня. Цим трьом зовнішнім проявам релігійного життя Ісус надає новий вимір, розвиваючи слова старозавітного пророка Йоїла: «Поверніться до мене усім вашим серцем, у пості, в плачі й у жалі. Роздеріть серце ваше, а не одежу вашу ...». Маючи на меті навернення людини до Бога, молитва християнина, його піст і милостиня повинні передовсім ґрунтуватися на правді, тобто на відповідності того, що ми чинимо, із взірцем, який залишив нам Ісус ... » » »

12.02.2015КвЖУ Києві відбулась зустріч з питань душпастирства молоді
16.02.2015 11:31. Місце події: Києво-Житомирська дієцезія / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Молодь, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kzd.org.ua, facebook.com/kzd.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Вже третя зустріч духовенства з питань душпастирства молоді при Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України відбулась 12 лютого 2015 року в домініканському монастирі у Києві, розпочавшись в каплиці св. Гіацинта Одровонжа урочистою Святою Месою, яку очолив архієпископ Петро Мальчук OFM. Владика також виголосив проповідь. Вперше на зустріч прибули представники з Львівської архієдієцезії ... » » »

14.02.2015ХрЗАфро-украинский концерт немецкой духовной музыки в костеле в Сумах
16.02.2015 10:37. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Сумська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Мистецтво, 2. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Інше, 3. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / В...; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела українські / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

В субботу, 14 февраля 2015 года в костеле Благовещения Пресвятой Деве Марии в Сумах состоялся анонсированный как вечер, посвященный дню св. Валентина, концерт немецкой духовной музыки в исполнении Татьяны Ластовецкой (вокал) и ансамбля «Organum» (Татьяна Сурган - скрипка, Лариса Иванова - виолончель и Орест Коваль - клавесин, орган). Кроме великолепного исполнения духовной музыки эпохи барокко (песни И.С.Баха и Г.Ф.Генделя) прихожанам и другим слушателям, которые воспользовались свободным входом на концерт, предоставилась возможность проникнуться смысловым содержанием звучавших вокальных произведений ... » » »

1840 - 1844ЛввЛЬВІВ [П.Д.М. Матері Церкви] - міста, Львівська обл.
13.02.2015 11:49. Львівська архідієцезія, Львівська обл., міста; Статус: КАПЛИЦІ / В будинку; Належність і стан: Сакральні споруди / Католицькі / Римсько-католицькі; Духовенство: Дієцезіальне / Львівське; Титул: Матері Божої / Інше; Вік: I.XIX століття; Будівельний матеріал: Муровані.

Резиденція львівських римсько-католицьких митрополитів споруджена завдяки митрополиту Франциску Піштеку на так званій «Стрільничій Горі», де за давніми міськими документами у 1376 році король Владислав Опольський надав землю для будинку першого львівського митрополита Матея. Палац спроектував відомий архітектор Йоган Зальцман у стилі бідермаєру (перехідний між класицизмом та романтизмом), а саме будівництво було здійснене у 1840-1844 роках. У травні 1844 року архієпископ Франциск Піштек освятив свою резиденцію. У 1886 році відбулась реставрація та деяка реконструкція палацу ... » » »

10.02.2015UAАПастирський лист Конференції Єпископату України перед візитом Ad limina Apostolorum

Шановні Брати у священстві! Дорогі Особи Богопосвяченого Життя! Улюблені в Христі Брати і Сестри!. Через кілька днів нас очікує важлива подія, якою для нашої Церкви в Україні є візит Ad limina Apostolorum. Варто з цієї нагоди пояснити чим є ця така важлива подія, в якій беруть участь всі єпископи, які належать до Конференції Єпископату, а також паломники з наших дієцезій, які з цієї нагоди вирушають до Риму. Саме формулювання ad limina Apostolorum дослівно означає „до апостольських порогів”. Цей термін появляється вже в перших століттях Церкви, коли у канонічно-правничій мові саме так окреслювали могили апостолів Петра і Павла в Римі, а також паломництва вірних, які мали на меті відвідати місце спочинку найважливіших Апостолів. У ті часи їх називали ad limina – візитом до порогів ... » » »

12.02.2015ЛввРеколекції для священиків у Львівській семінарії в Брюховичах
12.02.2015 09:58. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 2. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Закордонні пастирі, ченці, черниці / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 9 по 12 лютого 2015 року у Львівській Вищій Духовній семінарії св. Йосифа в Брюховичах відбулись реколекції для священиків, які провів гість з Польщі настоятель парафії св. Йосифа у Ряшеві (Жешові) та автор багатьох друкованих праць о.-прелат др. Іренеуш Фольцік. В духовних вправах на тему жертовністі у житті священика взяло участь два десятка душпастирів Львівської архідієцезії ... » » »

10.02.2015UAАЗвернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій про обов’язок допомоги у захисті Батьківщини

Дорогі брати і сестри, співвітчизники! Вперше від часу відновлення своєї незалежності Україна постала перед загрозою зовнішньої небезпеки та особливими внутрішніми викликами. Норми міжнародного права та принципи моралі плюндруються у намаганні змусити українців відмовитися від можливості самостійно визначати своє майбутнє. Докладаються значні зусилля, щоби зруйнувати суверенітет та цілісність нашої держави ... » » »

1 2 3 ... 275 276 277 278 279 280 281 ... 355 356 357
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 176 947 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)