Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2953

21.03.2014 КвЖВ Обухові на Київщині святкували 25-річчя служіння в Україні місіонерів-облатів

У п’ятницю, 21 березня 2014 року у храмі Пресвятої Трійці в Обухові костельно-монастирського комплексу згромадження Місіонерів Облатів Пресвятої і Непорочної Діви Марії відбулось святкування 25-річчя служіння цього згромадження в Україні, на яке зібрались місіонери-облати з України та Росії на чолі з Генеральним настоятелем згромадження о. Луїсом Логаном. Урочисту Святу Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, а проповідь виголосив архієпископ Петро Мальчук ... » » »

25.03.2014 ХрЗРХарків: аудіо-диск «Десять Католицьких Пісень»
25.03.2014 14:32. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Мистецтво, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії спільними зусиллями підготували аудіо-диск «Десять Католицьких Пісень». Це перша спроба об’єднати тих, кому не байдужі церковна музика та спів. Пам’ятаючи про слова св. Августина «Хто добре співає - той молиться двічі», виконавці захотіли донести до серця людини Божий голос і відчуття Його присутності, як подув лагідного вітру ... » » »

25.03.2014 ЛввАПастирське звернення з нагоди Дня Святості Життя

Дорогі брати в Христовому священстві! Богопосвячені особи! Дорогі в Христі Брати і Сестри! Урочистість Господнього Благовіщення провадить нас, віруючих в Христа, до Назарету. ... Сьогоднішня Євангелія свідчить про те, що виповнилися прагнення Вибраного Народу. Архангел Гавриїл прийшов до Марії з Назарету, щоб сповістити їй, що це на ній виповняться обітниці пророків, а її Син, який буде зачатий чудотворним і непорочним способом за благодаттю Святого Духа, буде Сином Всевишнього ... » » »

22.03.2014 ХрЗВідпуст св. Йосифа у Дніпропетровську
24.03.2014 12:57. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Дніпропетровська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Йосифа, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 22 березня 2014 року Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь в храмовому святі на честь св. Йосифа у Дніпроперовську. Урочисту Святу Месу очолив єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло, котрий також проголосив проповідь. На завершення Святої Меси владика Мечислав подякував парафіяльній спільноті за працю по відбудові місцевого храму ... » » »

23.03.2014 ХрЗАПрисвячення Непорочному Серцю Марії та впровадження реліквій Львівських святих у Запоріжжі

У неділю, 23 березня 2014 року в Запорізькому санктуарії Бога Отця Милосердного відбулася урочиста Свята Літургія, яку очолив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький. На закінчення Літургії владика Мечислав зачитав акт присвячення України Непорочному Серцю Діви Марії, а потім урочисто вніс до каплиці Всіх Святих на постійне зберігання мощі святих Йосифа Більчевського, Зигмунта Гораздовського та блаженного Якова Стрепи ... » » »

23.03.2014 ХрЗРМиропомазання та присвячення України Непорочному Серцю Марії у Луганську

У неділю, 23 березня 2014 року в парафії Різдва Пресвятої діви Марії у Луганську єпископ Мар’ян Бучек уділив Таїнство Миропомазання 16 особам - трьом місцевим парафіянам та закордонним студентам, котрі навчаються тут. Після Святої Меси о. Андрій Пальчик прочитав акт присвячення України Непорочному Серцю Марії ... » » »

21.03.2014 ХрЗaРадіо 'Марія': інтерв'ю єпископа Мар'яна Бучека по завершенні Конференції Єпископів

У програмі «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Мар'ян Бучек розповів, про що йшлося на останній Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Харкові: 'Треба вміти приймати ситуацію! Треба навчити людей правильно ставитись до різних критичних ситуацій. Починати слід з покаяння! Це задача духовенства над якою ми працюємо. На жаль, сепаратистські настрої у більшій чи меншій мірі є по всій Україні ...' ... » » »

20.03.2014 ХрЗРПрисвячення України Непорочному Серцю Марії пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні
21.03.2014 11:26. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Серця, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше, 3. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: Фотознімки

У четвер, 20 березня 2014 року на закінчення XLIII Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України, під час Святої Меси у Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький від імені пастирів Римсько-Католицької Церкви в Україні здійснив акт присвячення України Непорочному Серцю Марії ... » » »

20.03.2014 ХрЗРКомюніке XLIII Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України
20.03.2014 18:56. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З архіпастирями, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Серця, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 4. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Резиденції, курії; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 19 по 20 березня 2014 року в Харкові відбулалася XLIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України. Засідання було відкрито Святою Месою в кафедральному соборі, після якої Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький освятив першу частину будинку дієцезіальної курії та парафії в Харкові ... » » »

20.03.2014 ХрЗАМолитвенная конференция «Огонь» в Днепропетровску
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 989 390 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)