Головна сторінка | Костели і каплиці України

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3028

23.03.2014 ХрЗРМиропомазання та присвячення України Непорочному Серцю Марії у Луганську

У неділю, 23 березня 2014 року в парафії Різдва Пресвятої діви Марії у Луганську єпископ Мар’ян Бучек уділив Таїнство Миропомазання 16 особам - трьом місцевим парафіянам та закордонним студентам, котрі навчаються тут. Після Святої Меси о. Андрій Пальчик прочитав акт присвячення України Непорочному Серцю Марії ... » » »

21.03.2014 ХрЗaРадіо 'Марія': інтерв'ю єпископа Мар'яна Бучека по завершенні Конференції Єпископів

У програмі «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Мар'ян Бучек розповів, про що йшлося на останній Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Харкові: 'Треба вміти приймати ситуацію! Треба навчити людей правильно ставитись до різних критичних ситуацій. Починати слід з покаяння! Це задача духовенства над якою ми працюємо. На жаль, сепаратистські настрої у більшій чи меншій мірі є по всій Україні ...' ... » » »

20.03.2014 ХрЗРПрисвячення України Непорочному Серцю Марії пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні
21.03.2014 11:26. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Серця, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше, 3. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: Фотознімки

У четвер, 20 березня 2014 року на закінчення XLIII Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України, під час Святої Меси у Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький від імені пастирів Римсько-Католицької Церкви в Україні здійснив акт присвячення України Непорочному Серцю Марії ... » » »

20.03.2014 ХрЗРКомюніке XLIII Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України
20.03.2014 18:56. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З архіпастирями, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Серця, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 4. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Резиденції, курії; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 19 по 20 березня 2014 року в Харкові відбулалася XLIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України. Засідання було відкрито Святою Месою в кафедральному соборі, після якої Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький освятив першу частину будинку дієцезіальної курії та парафії в Харкові ... » » »

20.03.2014 ХрЗАМолитвенная конференция «Огонь» в Днепропетровску
19.03.2014 ХрЗАПроповідь єпископа Мар'яна Бучека 19 березня 2014 року

Улюблені в Христі Сестри і Брати ! Вітаємо сьогодні у нашій катедрі достойних Гостей, отців-єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні на чолі з її главою архієпископом-митрополитом Мечиславом Мокшицьким. Сьогоднішня урочистість святого Йосифа, Обручника П.Д.М., зібрала нас в цій катедрі, яка до 1991 року була зачинена і спрофанована радянською владою. Завдяки глибокій вірі і самопожертві священиків, а також вірних вона була відновлена та реставрована ... » » »

19.03.2014 ХрЗРРозпочалась XLIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України у Харкові
20.03.2014 09:28. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З архіпастирями, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 3. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Резиденції, курії; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: Тексти

В урочистість св. Йосифа, 19 березня 2014 року в Харкові розпочалася XLIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України. Святу Месу в Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії очолив та проповідь виголосив єпископ Харківсько-Запорізький Мар’ян Бучек. На закінчення Літургії Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький від імені Апостольського нунція в Україні архієпископа Томаса Едварда Ґалліксона та присутніх єпископів привітав владику Мар’яна з нагоди п'ятої річниці перебування на посаді правлячого єпископа Харківсько-Запорізького ... » » »

20.03.2014 ХрЗААКТ ПРИСВЯЧЕННЯ УКРАЇНИ НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ ПАСТИРЯМИ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

Кохана Царице і Мати наша, Царице святого Розарію, Допомого християн, Спасіння людського роду, Переможна Діво, ось ми смиренно падаємо перед Твоїм троном. Приходимо у повноті довіри, що виблагаємо милосердя, отримаємо благодать і необхідну допомогу та захист у наших нещастях. Просимо про це не заради наших заслуг, на які ми не розраховуємо, але з огляду на нескінченну доброту Твого материнського Серця. Тобі, Маріє, Твоєму Непорочному Серцю ми віддаємо і присвячуємо себе у цю драматичну годину історії людства й історії України ... » » »

19.03.2014 КмПvКостел св. Йоана Хрестителя у Листопадівці на Вінничині
19.03.2014 14:10. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Вінницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Йоана (Яна); Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Особи / Інші; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Інші публікації; Тип матеріалів: Відео
189? - 190? КмПЛИСТОПАДІВКА (Богудзенька) [Йоана Хрестителя] - Козятинський р-н, Вінницька обл.

Датою заснування поселення Листопадівка, яке до 1933 року називалось Богудзенька, вважається 1847 рік. Більшість мешканців цього невеличкого села були поляками. Місцевий мурований костел тут було споруджено ще у царські часи (наприкінці XIX - на початку XX століть) як філіальну каплицю парафії Пресвятої Трійці у Хмільнику. Після революції святиню закрили, проте під час ІІсв. війни вона знову запрацювала ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 019 883 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)