Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3443

1 2 3 ... 285 286 287 288 289 290 291 ... 343 344 345
11.10.2014ХрЗРеконсекрація костелу у Дніпропетровську. Духовний зв'язок поколінь і плід католицької солідарності

У суботу, 11 жовтня 2014 року відбулась вельми знаменна для релігійної громади парафії св. Йосифа у Дніпропетровську подія – реконсекрація (повторне освячення) поверненого з майже небуття католицького храму (просп. К. Маркса, 91). Щоб краще і глибше зрозуміти вагу та духовне значення цієї небуденної урочистості, варто згадати коротку передісторію події. У 1779р. у передмістях тодішнього Катеринослава оселилися кримські католики, які заклали підвалини місцевої релігійної громади РКЦ ... » » »

190?КвЖdМИХАЙЛІВКА [Ангелів-Охоронців] - Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Невеличке поселення Михайлівка налічує лише близько сотні мешканців. Після видання у 1905 році царського маніфесту про віротерпимість, який дозволяв засновувати католицькі парафії і будувати костели, у Михайлівці було створено парафію та коштом місцевих вірян споруджено дерев'яний храм. Святиня була чинною навіть у радянські часи. З 1969 року настоятелем в Михайлівці був отець-прелат Амврозій Міцкевич, котрий доклав багато зусиль щодо збереження, ремонту та розпису костелу у 80-ті роки ... » » »

02.10.2014КвЖВідпуст Ангелів-Охоронців у Михайлівці на Житомирщині
17.10.2014 09:18. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / А... / Інші, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kzd.org.ua, facebook.com/kzd.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

2 жовтня 2014 року парафія св. Ангелів-Охоронців у невеличкому селі Михайлівка на Житомирщині відзначила храмове свято - святих Ангелів-Охоронців. Відпустову Святу Месу очолив бердичівський декан о. Віталій Бартковяк, який виголосив також проповідь. Йому співслужили настоятель парафії в Михайлівці о. Віталій Потемковський, ємільчинський декан Олевський о. Ігор Скомаровський ... » » »

16.10.2014ХрЗaРадіо 'Марія': інтерв'ю єпископа Станіслава Широкорадюка про реконсекрацію храму в Дніпропетровську та інші актуальні питання

У програмі «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM розповів про реконсекрацію храму св. Йосифа у Дніпропетровську, нові повалення памятників Леніна, прокоментував новини з Ватикану і поділився переживаннями відносно війни на Сході України: 'Ті люди які, ходять в храм, абортів не роблять! Можливі якісь поодинокі випадки, але не такі мастштабні, які переживає секуляризоване суспільство ... ' ... » » »

16.10.2014ХрЗaРадіо 'Марія': інтерв'ю єпископа Яна Собіло щодо спрощення розлучення та подій в Україні

У програмі «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло обговорив з ведучим останні новини з Ватикану з Надзвичайного Синоду єпископів, присвяченого проблемам сім'ї, та буремні події в Україні: 'Люди мають зрозуміти, що Церква піклується спасінням їх душ, а не процедурами спрощення процесу розлучення. Є ініціативи на Синоді пришвидшити цю процедуру. Але чи полегшемо ми цим самим дорогу до Неба тим людям? Моя відповідь - НІ! ... ' ... » » »

11.10.2014ЛввВ санктуарії у Крисовичах на Львівщині зустрілась молодь Мостиського деканату архідієцезії

В суботу, 11 жовтня 2014 року в санктуарії Матері Божої Фатімської в Крисовичах на Львівщині зібралася молодь Мостиського деканату Львівської архідієцезії, щоб віддати честь Пресвятій Богородиці, прийняти і занести у свої парафії мініатюрні символи Всесвітніх днів молоді та Іскру милосердя з Лагєвнік, яка завдяки настоятелеві місцевої парафії о. Павлові Антоляку потрапила в Україну з Польщі ... » » »

16.10.2014ХрЗБердянськ: перші в історії Харківсько-Запорізької дієцезії реколекції для священиків
16.10.2014 10:32. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Запорізька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ДІЄЦЕЗІЇ (ЄПАРХІЇ) / Організаційні заходи / Зустрічі, реколекції, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / rkc.zp.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 13 по 16 жовтня 2014 року у центрі Карітас-Спес (парафія Різдва Пресвятої Діви Марії) у Бердянську Запорізької області ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM провів перші в історії дієцезії реколекції для священиків, у яких взяли участь єпископ-помічник Ян Собіло та два десятки дієцезіальних і чернечих священиків ... » » »

11.10.2014КвЖВелосипедне паломництвоз Житомира на ювілей санктуарію Матері Божої Фатімської у Довбиші

У п'ятницю, 10 жовтня 2014 року після інтенсивної фізичної підготовки, посиленої молитви, ранкової Меси та освячення велосипедів відбулось велосипедне паломництво з Житомира до санктуарію Матері Божої Фатімської у Довбиші на Житомирщині, у якому 17 осіб на чолі з о. Віталієм Вездецьким SAC просили у Матері Божої Фатімської заступництва і благодаті миру в Україні ... » » »

05.10.2014КмПШаргород на Вінничині: паломництво Матері Божої Чечельницької
15.10.2014 10:38. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Вінницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. ПАЛОМНИЦТВО / Предметів культу, 3. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Ікони, 4. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Ченстоховської, 5. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 6. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці...; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 5 жовтня 2014 року в костелі св. Флоріана у Шаргороді на Вінниччині приймали копію чудотворної ікони Матері Божої Чечельницької, яка, здійснюючи перегринацію францисканськими монастирями України, прибула сюди з храму Пресвятого Серця Господа Ісуса у шаргородському мікрорайоні Розкіш. Цього року за ініціативи настоятеля парафії св. Йосифа у Чечельнику отця Петра Новосельського OFM була створена копія ікони Матері Божої Чечельницької ... » » »

13.10.2014ЛввЗавершальне Фатімське Богослужіння у Львові
14.10.2014 14:18. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Фатімської, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Домініканці, OP; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, 3. Богопосвячені чоловіки / Джерела / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У понеділок, 13 жовтня 2014 року на запрошення оо.-домініканців, які здійснюють душпастирство у спільному з греко-католиками храмі Матері Божої Громничної (Стрітення Господнього), ввечері вулицями Львова пройшла остання у цьому році хода із скульптурою Фатімської Матері Божої. Фатімське Богослужіння розпочалося Лоретанською Літанією до Діви Марії, а потім була звершена Свята Меса у храмі Матері Божої Громничної, яку очолив о.-прелат Юзеф Павлічек ... » » »

1 2 3 ... 285 286 287 288 289 290 291 ... 343 344 345
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 122 346 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)