Головна сторінка | Костели і каплиці України

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3028

12.01.2014 КвЖУділення послуг лекторату та аколітату у Ворзельській семінарії Пресвятого Серця Ісуса
26.01.2014 11:17. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. СЕМІНАРІЇ, ІНСТИТУТИ / Лекторат та аколітат, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Рукоположення, освячення, відкриття; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / seminaria.kyiv-zhytomyr.com.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 12 січня 2014 року у Вищій Духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі на Київщині єпископ Віталій Скомаровський уділив послуги лекторату семінаристам ІІІ курсу Ростиславу Рябову, Сергію Кагановичу та Павлу Вольському ... » » »

24.01.2014 КвЖАПотрібно молитися за мир і за те, щоб український народ не програв

По усій Україні щодня відправляють Святу Месу і проводять адорації у намірах миру в державі. Єпископ Станіслав Широкорадюк щоденно жертвує Святу Месу в намірах людей, що стоять на Майдані. «Як священики ми мобілізуємо людей до молитви, - сказав він. - Це вже не проста демонстрація. Коли є людські жертви, потрібно мобілізовуватися. Духівники і вірні повинні мобілізуватися на молитву, а громадяни - на свій громадський обов’язок» ... » » »

24.01.2014 PLАТьма усиливается перед рассветом. Как это было в Польше десятки лет назад
24.01.2014 14:09. Місце події: ПОЛЬЩА; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство, 2. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Закордонні пастирі, ченці, черниці / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Світські / Особи / Седельник І., 3. Світські / Джерела закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Блоги; Тип матеріалів: Тексти

Возглавляемая Лехом Валенсой делегация «Солидарности» 15 января 1981 года посетила Ватикан и встретилась с Папой Римским Иоанном Павлом II, получив символическою поддержку независимого профсоюза со стороны Католической Церкви, а в ночь на 13 декабря этого же года в комитетах правящей в Польше в 1948-1989 годах ПОРП (Польской объединённой рабочей партии), управлениях Службы безопасности МВД и армейских частях вскрывались запечатанные пакеты ... » » »

24.01.2014 UAАРух Світло-Життя: жертвуймо за Україну наші молитви і піст
24.01.2014 11:44. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Майдан, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Дієцезіальне духовенство / Особи / Інші, 3. Церковні джерела / Дієцезіальні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

Дорога спільното Руху Світло-Життя! Ми не можемо бути байдужими до того, що діється в нашій країні, особливо коли проливається невинна кров і гинуть люди. Заохочуємо усю спільноту Руху до посту на хлібі і воді в п’ятницю 24 січня і в понеділок 27 січня ... » » »

24.01.2014 UAАКомунікат Конференції римсько-католицьких єпископів України

Дорогі брати і сестри! Великий неспокій огортає нас, коли ми дивимося у бік Києва, запитуючи, коли і як завершиться суспільний протест, і яку він народить Україну? Відповідей на це запитання багато. З боку влади і опозиції ми чуємо різні сценарії та оцінку фактів. Ми також бачимо, що терпеливість і мирне очікування досягли своєї кульмінації. Приходить інформація про потерпілих, вже не лише поранених, але також і вбитих, що наповнює нас всіх сумом і величезним болем ... » » »

1995 КвЖВОРЗЕЛЬ [Серця Ісуса {семінарія}] - міста, Київська обл.

Будинок семінарії у Житомирі було споруджено ще у 1756-1757 роках, проте розпочала вона свою діяльность лише 6 травня 1785 року. Оскільки колишній будинок семінарії у Житомирі по вул. Театральній, у якому розташований облвійськомат, влада так і не повернула, то Житомирську семінарію було відновлено 1995 року у Ворзелі. В корпусі семінарії облаштували каплицю ... » » »

22.01.2014 UAАКомюніке екстреного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

У зв'язку з останніми подіями в Україні, 22 січня 2014 року відбулося екстрене засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО). За результатами засідання ми, глави та представники конфесій ... » » »

22.01.2014 UAАЗаява Конференції римсько-католицьких єпископів України

Конференція римсько-католицьких єпископів України висловлює свою велику тривогу і смуток із приводу подій у Києві, що призвели до людських жертв, та виражає своє глибоке співчуття всім постраждалим. На превеликий жаль, усі заклики церковних спільнот України зупинити протистояння та сісти за стіл переговорів не були почуті, що допровадило до трагічних наслідків. Незважаючи на це, ми знову наполегливо закликаємо всі сторони опам’ятатися, припинити насильство та розпочати діалог ... » » »

22.01.2014 UAАЗвернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Дня Соборності та Свободи України

День Соборності та Свободи України – це особливе свято, яке не лише нагадує нам про непорушну єдність усіх Українських земель в незалежній вільній Державі, але й символізує єдність українців в різноманітності думок, поглядів та підходів до творення нашого майбутнього. Сьогодні в Україні триває протистояння, яке останніми днями, нажаль, набуло гострого силового характеру. В центрі Києва відбулися сутички між мітингувальниками та міліцією, внаслідок чого сотні людей отримали поранення. Фактично країна опинилася на межі громадянської війни ... » » »

22.01.2014 ХрЗАКапернаум і Євхаристія
22.01.2014 12:41. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Рухи та інші спільноти; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Світські / Особи / Інші, 3. Світські / Особи / Панасенко Ю.; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Статті, розповіді; Тип матеріалів: Тексти

КАТОЛИЦИЗМ наполягає, що Наш Бог мав на увазі саме те, що Він сказав за Останньою Вечерею: «Це – моє Тіло …». Протестанти ж переконані, що Він вжив ті слова фігурально – припущення неймовірне, якщо зосередити увагу на подіях Тайної Вечері. Адже дійсно, досить часто Наш Господь говорив в образному, переносному значенні. Але ці слова були прелюдією до Останньої Вечері. То було продовження суперечки, яка сталася в Капернаумі, про яку оповідано у шостому розділі Євангелія від Йоана ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 019 587 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)