Головна сторінка | Костели і каплиці України

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3085

06.02.2018 ЛввЛьвів-Брюховичі: інтронізація мощей св. Йоана Павла ІІ в каплиці сестер візантійського обряду
08.02.2018 10:24. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Мощі, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Йоана (Яна), 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ, 4. ІНШІ ЦЕРКВИ / Інші католики / Греко-католики, 5. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

6 лютого 2018 року в каплиці монастиря греко-католицького згромадження Сестер Катехиток Святої Анни у Львові-Брюховичах по вулиці Широкій митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький звершив інтронізацію мощей І-го ступеня святого Йоана Павла ІІ, які були ним передані черницям ще 21 листопада минулого року в каплиці Львівської митрополичої курії ... » » »

26.01.2018 ЛввЯк у Львові-Брюховичах «шапку» на вежу костелу повісили
07.02.2018 14:15. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: Фотознімки
03.02.2018 МкчСереднє на Закарпатті: XV християнський КВВ Мукачівської дієцезії
07.02.2018 11:27. Місце події: ЗАХІД / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Молодь; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 3 лютого 2017 року у францисканській парафії святого Луки, євангеліста, у Середньому на Закарпатті вже п'ятнадцятий раз відбувся Християнський молодіжний Клуб Веселих і Винахідливих Мукачівської дієцезії, котрий цього року пройшов під гаслом 'Не бійся, Маріє, Ти бо знайшла ласку в Бога' (Лк, 1, 30). У ньому взяли участь парафіяльні команди молоді віком від 13 до 25 років ... Після Служби Божої учасники XV КВВ змагались у знанні Євангелії від св. Марка, представляли домашнє завдання на тему зустрічі, а також брали участь в інших конкурсах ... » » »

06.02.2018 ЛцкРеколекції священиків та чернецтва Луцької дієцезії у Рівному

Із 5 по 6 лютого 2018 року в парафії cвятих Апостолів Петра і Павла у Рівному до Всесвітнього дня богопосвячених осіб відбулись реколекції священиків, ченців та черниць Луцької дієцезії за участю ординарія Луцького єпископа Віталія Скомаровського, котрий очолив богослужіння у парафіяльному храмі ... » » »

03.02.2018 ОдСМолитовна зустріч кримського духовенства у Сімферополі

3 лютого 2018 року в парафіяльній каплиці Успіння Пресвятої Діви Марії у Сімферополі відбулась чергова зустріч кримського духовенства, приурочена до Всесвітнього дня богопосвячених осіб. Її очолив та відправив у спіслужінні із присутніми священиками Євхаристію єпископ Яцек Пиль OMI ... » » »

06.02.2018 PLRBНачнется с Польши: на Западе озвучили сценарий масштабной войны России с Европой
06.02.2018 10:45. Місце події: 1. ПОЛЬЩА, 2. Росія, Білорусь; Рубрики і підрубрики: ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Статті, розповіді; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Россия готовится к новой войне и планирует начать ее с Польши. Об этом пишет польский обозреватель Казимеж Вуйчицки на страницах издания Politico. «Чтобы преуспеть в новой полномасштабной войне, о подготовке России к которой говорят многие аналитики, Кремль начал с главного – разобщения и разделения западных стран и сознания людей, и стремится к тому, чтобы его враги сами друг друга загрызли и разругались. Так называемая гибридная война Кремля сегодня полным ходом идет в Польше. И это является началом подготовки к полномасштабной агрессии», — считает он ... » » »

04.02.2018 ХрЗПрапор України від розвідників як подяка парафії в Полтаві за молитву
06.02.2018 10:04. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Полтавська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна, 2. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Полтавська парафія Воздвиження Хреста Господнього, якою опікуються оо.-облати Марії із згромадження Місіонерів Облатів Пресвятої і Непорочної Діви Марії, отримала дуже символічний подарунок – Прапор України від групи розвідників 53-ї окремої механізованої бригади. Це подяка за молитву за наших воїнів і прохання про подальшу молитовну пам’ять – за розвідників, військо, за мир в Україні ... » » »

02.02.2018 ОдСБогопосвячені особи Одеського деканату зустрілись в Одесі у салезіанів

У п'ятницю, 2 лютого 2018 року монахи та монахині, котрі працюють в парафіях Одеського деканату Одесько-Сімферопольської дієцезії, зустрілись на відзначення Всесвітнього дня богопосвячених осіб у салезіанській парафії святого Апостола Петра в Одесі. Зустріч та Літургію очолив ординарій Одесько-Сімферопольський єпископ Броніслав Бернацький ... » » »

03.02.2018 ЛввУ Більшівцях зустрілись богопосвячені особи Тернопільщини, Івано-Франківщини та Буковини

Львівська архідієцезія цього, 2018 року відзначила День богопосвяченого життя 1 лютого в парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді ... та 3 лютого у францисканській парафії Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією у Більшівцях, яка гостинно зустріла 34 богопосвячених осіб із 15 різних орденів та згромаджень, що мають свої осередки в Тернопільщині, Івано-Франківщині та Буковині. Цю зустріч, як і червоноградську, очолив голова комісії у справах чоловічих і жіночих орденів Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископ Едвард Кава OFM Conv ... » » »

28.01.2018 ЛввДвадцятип'ятиріччя повторного освячення костелу-санктуарію у Берездівцях на Львівщині
05.02.2018 09:14. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Ювілеї, річниці, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Інші; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 28 січня 2018 року урочистою Євхаристією в санктуарії Святого Хреста у Берездівцях на Львівщині дякували Богу за дар храму, спорудженого у 1769-1777 роках, і тих людей, котрі протягом останніх 25 років, що минули після повернення та повторного освячення костелу, опікувались і продовжують піклуватись святинею та розвитком парафії. Літургію з нагоди цього ювілею, на якій зібралось багато вірян, очолив єпископ Едвард Кава OFM Conv ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 037 726 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)