Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2751

14.09.2017 ЛцкtfРеколекції для священиків Луцької дієцезії у Замлинні на Волині

З 10 по 14 вересня 2017 року відбулися реколекції для священиків Луцької дієцезії в Інтеграційному центрі «Caritas-Spes» у Замлинні на Волині - позашкільному закладі для відпочинку та рекреації, створеному з метою інтеграції молоді сусідніх країн (тут, зокрема, проходили Міжнародні пленери іконопису). У духовних вправах взяв участь також і ординарій Луцький єпископ Віталій Скомаровський, а конференції для священиків виголосив о. Адам Рачковський ... » » »

10.09.2017 КвЖtfВічні обітниці салезіанця у Коростишеві на Житомирщині

В салезіанській парафії Різдва Пресвятої Діви Марії в Коростишеві на Житомирщині 10 вересня 2017 року брат Роман Циганюк із товариства св. Франциска Салезького склав вічні обітниці. Урочистість відбулась за участю його співбратів-салезіанців, рідних та знайомих, а також місцевих парафіян ... » » »

09.09.2017 МкчtfЗустріч духовенства Мукачівської дієцезії у Сторожниці на Закарпатті

Відбулася перша після літніх канікул зустріч духовенства Мукачівської дієцезії, яку у дружній товариській атмосфері провели в парафії Різдва Пресвятої Діви Марії у Сторожниці на Закарпатті, де напередодні відзначили храмове свято. Cвяту Месу очолив єпископський вікарій о. Антоній Зіемба, а проповідь виголосив висвячений 1 липня цього року о. Сергій Герзанич. Конференція була присвячена обміну досвідом праці з молоддю. Для цього запросили трьох священиків із Чехії та одного зі Словаччини ... » » »

10.09.2017 ЛввtfВ Крисовичах на Львівщині дякували за урожай віряни парафій Мостищини

У неділю, 10 вересня 2017 року в костелі-санктуарії Матері Божої Фатімської у Крисовичах на Львівщині урочисту Євхаристію з нагоди свята подяки за жнива і цьогорічний урожай відправив у співслужінні архієпископа Мечислава Мокшицького та інших священнослужителів єпископ- емерит Стефан Регмунт із Зеленогурсько- Гожовської дієцезії у Польщі, котрий днем раніше очолював щорічні урочистості у Львові на честь бл. Якова Стрепи ... » » »

200? - 201? ХрЗmКОРОТИЧ [Каплиця {оріоністок}] - Харківський р-н, Харківська обл.

Поселення Коротич засноване в середині XVII століття. Статус селища міського типу отримало 1938 року. Населяє його 5 тисяч мешканців. В Україні сестри-оріоністки (згромадження Малих Сестер Місіонерок Милосердя) працюють від 1992 року, а через три роки вони почали служіння в Харкові. У 2000-х роках в партнерстві із Всеукраїнським благодійним фондом «Деполь Україна» вони відкрили у своєму домі в Коротичі поблизу Харкова Центр матері та дитини для вагітних жінок і молодих жінок з дітьми до 5 років, які не мають постійного місця проживання і опинились в кризовій життєвій ситуації ... У будинку є також каплиця. Духовні потреби сестер та жінок, які знаходяться під їх опікою, обслуговують оо.-домініканці з парафії Матері Божої Святого Скапулярія i св. Рафаїла Калиновського у Харкові на Новій Баварії ... » » »

11.09.2017 ЛввtfДелегація «Renovabis» у Львові. Свята Меса в каплиці Львівської курії

У Львові перебуває делегація церковної благодійної організації «Renovabis», щоб оглянути стан реалізації проектів, які нею фінансуються у Львівській архідієцезії та обговорити подальшу співпрацю. Вранці 11 вересня 2017 року ординарій Берлінський архієпископ Гайнер Кох очолив Святу Месу в каплиці Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Львівській курії. Йому співслужили митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький, генеральний вікарій архідієцезії о. Юзеф Павлічек та священики з делегації та Курії ... » » »

10.09.2017 ХрЗtfПарафію в Харкові на Новій Баварії перейняли домініканці

Душпастирство серед вірних харківського мікрорайону Нова Баварія розпочали 2001 року кармеліти босі. За цей час вони спорудили по вулиці Катаєва монастир та костел Матері Божої Святого Скапулярію i св. Рафаїла Калиновського. Через 11 років, 4 листопада 2012 року настоятелем парафії став дієцезіальний священик. І тепер, 10 вересня 2017 року на посаду настоятеля був урочисто введений о. Маріуш Возняк ОР, якому допомагатиме о. Андрій Каміньський ОР. Відбулась ця важлива для місцевої спільноти вірних подія у присутності, зокрема, вікарія домініканського вікаріату України о. Яцека Дудки та харківського декана о. Леоніда Ткачука MIC ... » » »

10.09.2017 ЛввtfvXVI Дієцезіальний з’їзд молоді в семінарії у Львові-Брюховичах

З 8 по 10 вересня 2017 року у Львівській Вищій Духовній семінарії св. Йосифа в Брюховичах пройшов XVI З’їзд молоді Львівської архідієцезії, який в рамках святкування 100-річчя об'явлень у Фатімі був присвячений темі 'Велике бо вчинив мені Всемогутній' (Лукa 1,49). Зустріч за участю близько чотирьох сотень молодих людей розпочав спільною молитвою координатор з’їзду о. Олександр Бішко ... Після вечері Святу Месу в каплиці очолив єпископ-емерит Мар’ян Бучек ... У неділю, 10 вересня на завершення з’їзду архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу та виголосив проповідь ... » » »

08.09.2017 ЛввtfХрамове свято в костелі у Чукві на Львівщині

Парафія Різдва Матері Божої у Чукві на Львівщині має древню історію, адже її було засновано далекого 1415 року, тоді і спорудили перший дерев'яний храм. Проте і сучасна мурована святиня теж має поважний вік, оскільки збудували її та консекрували у 1727 році. 8 вересня 2017 року відпустові урочистості, присвячені Народженню Пресвятої Діви Марії, у цьому костелі, яким нині опікуються оо.-воскресінці із парафії Усікновення св. Йоана Хрестителя у Самборі, очолив єпископ-помічник Львівський Леон Малий ... » » »

09.09.2017 ЛввtfЛьвів: подячна урочистість за дар беатифікації бл. Якова Стрепи

Вже вкотре у Львові відбувається подячна урочистість за дар беатифікації покровителя Львівської архідієцезії бл. Якова Стрепи, яка розпочалась 9 вересня 2017 року молитвою біля мощей Блаженного у францисканському костелі-санктуарії св. Антонія Падуанського ... Після цього вулицями міста до митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії пройшла велелюдна молитовна процесія духовенства, вірних львівських парафії та гостей за участю єпископа-емерита Стефана Регмунта із Зеленогурсько-Гожовської дієцезії у Польщі, архієпископа Мечислава Мокшицького, єпископа-помічника Леона Малого, єпископа-емерита Мар'яна Бучека, генерального вікарія архідієцезії о. Юзефа Павлічека ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 917 064 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)