Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3407

15.07.2014 ХрЗРСепаратисти захопили настоятеля парафії у Горлівці на Донеччині о. В. Вонсовича
15.07.2014 18:01. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Донецька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / Редакційний матеріал, 2. Дієцезіальне духовенство / Особи / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Сьогодні, 15 липня 2014 року близько 11 години настоятель парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа у Горлівці на Донеччині і донецький декан отець-канонік Віктор Вонсович, повертаючись з Донецька, був затриманий при в'їзді до Горлівки невідомими особами. У нього забрали автомобіль і всі документи, а його тримають в якомусь приміщенні. Священик зателефонував звідти до єпископа-сеньйора Мар'яна Бучека, щоб проінформувати владику про своє захоплення, після чого він вже не відповідає на дзвінки ... » » »

2007 ХрЗХАРКІВ-Журавлівка [Каплиця {сестер св. Павла з Шартр}] - міста, Харківська обл.

Журавлівка - історичний район Харкова, розташований на сході. Є одніє з найстаріших частин міста, виник одночасно з заснуванням Харківського острогу або на декілька років раніше. Населення - близько двох десятків тисяч мешканців. Черниці згромадження сестер св. Павла з Шартр розпочали своє служіння у Харкові 2005 року, опікуються спільнотою в’єтнамських римо-католиків при Харківській катедрі, ведуть катехизу та готують Літургію. Після візиту до Харкова генеральної настоятельки згромадження у вересні 2006 року було прийнято рішення щодо облаштування невеличкого монастиря у харківському районі Журавлівка ... » » »

15.07.2014 ХрЗРВізит до Харкова генеральної настоятельки згромадження сестер св. Павла з Шартр
15.07.2014 11:17. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Візитація, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ / Інші сестри, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 14 по 15 липня 2014 року в Харкові з візитом перебувала генеральна настоятелька згромадження сестер св. Павла з Шартр мати Горетті Мадлен. Святу Месу 14 липня в каплиці сестер очолив єпископ-сеньйор Мар'ян Бучек разом зі священиками кафедральної парафії, котрий передав сестрам вітання від єпископа Харківсько-Запорізької дієцезії Станіслава Широкорадюка OFM ... » » »

11.07.2014 UAАЗвернення Конференції римсько-католицьких єпископів України з нагоди 71 річниці Волинської трагедії

Дорогі Брати і Сестри! Липень боляче вписується в історію України та Польщі. Це місяць, коли згадуємо велику Волинську трагедію, яка заплямила історію невимовною ненавистю, що несла смерть десяткам тисяч невинних людей. 71 рік тому крайній націоналізм, який заволодів умислами людей, привів до того, що брат підносив руку на брата і приводив смерть у дім ... » » »

13.07.2014 ХрЗРVI велосипедне паломництво з Харкова до Бердичева
14.07.2014 08:29. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. ПАЛОМНИЦТВО / Духовенства, вірних / Бердичів, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Паломництва; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 13 липня 2014 року з Харкова вирушило VI велосипедне паломництво до Бердичева. Прочани зібралися у Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії на Святій Месі, яку очолив о. Ципріян Чоп ОМІ з Києва разом з о. Анатолієм Клаком MIC з Городка-Подільського. На закінчення Літургії єпископ-емерит Мар'ян Бучек благословив велопаломників та побажав щасливої дороги ... » » »

12.07.2014 UAАЗвернення Конференції римсько-католицьких єпископів України з приводу з приводу жертв війни на Сході України

Невимовним сумом та тривогою огортають нас військові дії на Сході України, які забирають все нові життя і то здебільшого молодих людей. Від імені духовенства та мирян Римсько-Католицької Церкви в Україні висловлюю співчуття родичам та близьким загиблих у Зеленопіллі та інших місцевостях. В скорботі приклоняємо коліна перед тими, хто віддав життя в обороні Вітчизни, та просимо Бога про вічне життя для тих, хто став жертвою війни ... » » »

12.07.2014 ХрЗРЕкуменічне престольне свято Петра і Павла у Харкові

В урочистість святих Апостолів Петра і Павла за візантійською традицєю, 12 липня 2014 року в Харкові святковали престольне свято в парафії під покровом святого Димитра Української Автокефальної Православної Церкви. Літургію очолив Харківсько-Полтавський єпископ УАПЦ архієпископ Ігор Ісіченко, у ній взяли участь єпископ-сеньйор Харківсько-Запорізький Мар'ян Бучек, котрий виголосив промову, та єпископ УПЦ КП Mитрофан Бутинський ... » » »

12.07.2014 ХрЗaРадіо 'Марія': інтерв'ю єпископа Мар'яна Бучека щодо об'єднання УПЦ МП і УПЦ КП в одну помісну Церкву
12.07.2014 10:23. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ІНШІ ЦЕРКВИ / Православні, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Публікації, інтерв'ю; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Архіпастирі України / Особи / Бучек М., єп., 3. Церковні джерела / Дієцезіальні / radiomaria.org.ua, facebook.com/798883410204015; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Інтерв'ю, промови; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Аудіо

У програмі «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Мар'ян Бучек розповів про те, як зміни в лоні УПЦ МП позначаться на католиках латинського обряду в Україні: 'Я прагну, щоб представники різних конфесій, які є в Україні, зібралися на Михайлівській площі і разом помолилися. Щось подібне вже було на Майдані. Але то виглядало якось офіційно ... ' ... » » »

11.07.2014 ЛввРеколекції та відпочинок у Яремчому міністрантів із Запоріжжя, Нікополя і Кривого Рогу

5 липня 2014 року група міністрантів (шістнадцять хлопців) із Запоріжжя, Нікополя і Кривого Рогу у супроводі отців-салетинів виїхала на реколекції та відпочинок в Карпати ... По приїзді діти взяли участь в конференції та Службі Божій в каплиці святого Йосифа Більчевського у Яремчі на Івано-Франківщині ... » » »

11.07.2014 ХрЗВ Запоріжжі хочуть перенести дату заснування міста на 800 років
11.07.2014 11:11. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Запорізька обл.; Рубрики і підрубрики: ІНШЕ / Історія; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела українські / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

Запорізька міська рада має намір змінити офіційну дату заснування міста з 1770-го на 952 рік, вважаючи початком міста не катерининську фортеці на руїнах козацької Січі, а поселення часів літописної княгині Ольги. Про це йдеться в проекті рішення міськради 'Про уточнення дати заснування Запоріжжя' (№ 49 -0000-00-00). Згідно з документом, міськрада має намір прийняти остаточний звіт робочої групи з уточнення дати заснування міста і змінити офіційну дату заснування ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 111 989 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)