Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3407

04.07.2014 КвЖПодячна Меса за рік євангелізації у Києві на Перова
10.07.2014 12:10. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Рухи та інші спільноти, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kzd.org.ua, facebook.com/kzd.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Ввечері 4 липня 2014 року архієпископ Петро Мальчук у костелі Пресвятої Діви Марії Матері Церкви капуцинів-францисканців в Києві на Перова очолив подячну Святу Месу за рік євангелізації, на яку зібрались брати і сестри двадцяти неокатехуменальних спільнот Київсько-Житомирської дієцезії з Києва, Житомира, Білої Церкви та Броварів ... » » »

09.07.2014 UAАКомюніке засідання і заява ВРЦіРО від 9 липня 2014 року
10.07.2014 10:59. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Публікації, інтерв'ю, 3. ІНШІ ЦЕРКВИ; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Архіпастирі України / Особи / Єпископи, 3. Інших Церков / Особи, 4. Церковні джерела / Інші / vrciro.org.ua; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Пастирські листи, звернення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій протягом останніх тижнів зверталась зі словами підтримки позиції Президента України П.О.Порошенка щодо мирного врегулювання збройного конфлікту на Сході України та висловлювала готовність посильно сприяти в реалізації його мирного плану. Однак, ситуація на Сході України продовжує бути напруженою. У зв’язку з останніми подіями в цьому регіоні, звертаємося до всіх, хто незаконно тримає в руках зброю, скласти її та припинити кровопролиття ... » » »

1880 - 1883 ЛввПІДВОЛОЧИСЬК [Софії] - Підволочиський р-н, Тернопільська обл.

Місцеві римо-католики належали до парафії Токи. 22 липня 1880 року було закладено камінь під власний костел, а 15 травня 1883 року відбулось його освячення під титулом св. Софії. Проте пізніше з невідомих причин цей храм поляки продали євреям, а на початку XX століття (ймовірно, 1909 року) останні перепродали його українській греко-католицький громаді, причому, за значно більшу ціну. Католики візантійського обряду частково перебудували храм та освятили його під титулом Пресвятої Трійці ... » » »

06.07.2014 КмПВідпуст Матері Божої у Летичеві Хмельницької області
09.07.2014 10:24. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Успіння, 3. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Ікони, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї, 5. ІНШІ ЦЕРКВИ / Інші католики / Греко-католики; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

6 липня 2014 року урочистість Матері Божої Летичівської у санктуарії на Хмельниччині очолив єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік за участю ординарія Кам'янець-Подільського Леона Дубравського, єпископа-помічника Радослава Змітровича та десятка священиків. Владика Мілан у проповіді розповів про значення ікони Матері Божої Летичівської ... » » »

1907 - 1909 ЛввПІДВОЛОЧИСЬК [Софії] - Підволочиський р-н, Тернопільська обл.

Перша згадка про давнє Волочище, розташоване на правому березі Збруча, датується 1463 роком. Зі середини XVII століття називається Підволочиськом. Перший місцевий костел, споруджений у 1880-1883 роках, з невідомих причин було продано євреям, котрі перепродали його греко-католикам. У 1907 році відбулось закладення каменю під будівництво нового неоготичного костелу, який освятили 8 вересня 1909 року під титулом св. Софії. Ймовірно, що 1912 року храм було консекровано ... » » »

04.07.2014 ЛввОсвячення пам'ятника Йоану Павлу ІІ у Підволочиську на Тернопільщині

У п'ятницю, 4 липня 2014 року архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький освятив пам'ятник святому Папі Римському Йоану Павлу ІІ, встановлений при вході до каплиці св. Софії у Підволочиську Тернопільської області ... » » »

06.07.2014 ХрЗАПроща та День Молоді в Харківсько-Запорізькій дієцезії

Слава Ісусу Христу! Дорогі отці настоятелі, дорогі брати і сестри у Христі! У зв'язку з ситуацією, що склалася в Україні, ми розуміємо всі труднощі та ризики проведення прощі з Мелітополя до Запоріжжя, але спробуємо зробити це. Будемо молитися, щоб Господь віддалив від нас всіляке зло, тому головний намір прощі хочемо виразити словами молитви “ДАРУЙ НАМ МИР!”. Проща запланована з 27 липня по 3 серпня 2014 року. Якщо є ті, хто бажає почути про умови участі в прощі, просимо звертатись до о. Андрія Попова (0975619177) до 14 липня включно ... » » »

02.07.2014 КмПВідпуст на честь Матері Божої у Тинній на Хмельниччині
07.07.2014 13:27. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Успіння, 3. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Ікони, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 5. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Пасіоністи, CP; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Щороку 2 липня до костелу Успіння Пресвятої Діви Марії i св. Войцеха у Тинній на Хмельниччині стікалися тисячі паломників, які прагнули вшанувати місцевий чудотворний образ Матері Божої XV століття ... На жаль, цей костел було зруйновано у радянські часи, а ікону Богородиці вивезли після ІІсв. війни. Тож колишній культ Діви Марії нині відроджується вже у нового храмі навколо іншого образу Богородиці, подібного до колишнього. Цьогорічні урочистості на честь Матері Божої Тинянської розпочалися під керівництвом о. Віталія Слободяна СР увечері 1 липня спільним молебнем і процесією з цією іконою навколо села ... » » »

06.07.2014 UAАЗвернення Конференції римсько-католицьких єпископів України з приводу смерті митрополита Володимира

Вся Римсько-Католицька Церква в Україні, її духовенство та миряни перебувають у скорботі з приводу смерті Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира. Разом з усією Православною Церквою Московського Патріархату в Україні сумуємо, бо поріг смерті мусів переступити справжній свідок Христа, який своїм життям, відданим Богу та ближнім, провадив вірних дорогою правди, миру та злагоди ... » » »

04.07.2014 ЛввvЗапрошення на святкування 200-річчя освячення парафіяльного костелу в Чернівцях
04.07.2014 09:49. Місце події: ЗАХІД / Чернівецька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Ювілеї, річниці, 2. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми, 3. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Закордонні архіпастирі / Служіння, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / rkc.cv.ua, facebook.com/rkc.cv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Оголошення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки, 3. Відео

Костелу Воздвиження Всечесного Хреста – 200 років. Архітектурна перлина серця Чернівців, храм, що пам'ятає найкращі часи австрійської доби і найтривожніші сторінки радянських часів. В суворі часи комуністичного режиму святиня функціонувала і відкривала двері для людей різних конфесій. Неймовірної краси вітражі і фрески, сім унікальних вівтарів милують око черінвчан і туристів. І два століття тут до неба зноситься молитва під звуки найкращого за тембром органу в Європі. Настоятель костелу отець Марек Дроздзік та всі парафіяни запрошують чернівчан розділити спільну радість відзначення 200-ліття храму Воздвиження Всечесного Хреста ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 111 990 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)