Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4008
Фільм «Крізь Тернії.
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА
ЦЕРКВА В УКРАЇНІ»
10.02.2015 UA А Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій про обов’язок допомоги у захисті Батьківщини

Дорогі брати і сестри, співвітчизники! Вперше від часу відновлення своєї незалежності Україна постала перед загрозою зовнішньої небезпеки та особливими внутрішніми викликами. Норми міжнародного права та принципи моралі плюндруються у намаганні змусити українців відмовитися від можливості самостійно визначати своє майбутнє. Докладаються значні зусилля, щоби зруйнувати суверенітет та цілісність нашої держави ...  » » » 

02.02.2015 Мкчв У Шенборні на Закарпатті зустрілись священики і монахині Мукачівської дієцезії

2 лютого 2015 року, у свято Стрітення Господнього та День богопосвячного життя у Шенборні на Закарпатті (парафія св. Михаїла), як і минулого року, відбулась зустріч священиків, монахинь, представників різних інститутів, конгрегацій, католицьких рухів та терціарів домініканського і францисканського орденів, які діють у Мукачівській дієцезії, з єпископом-ординарієм Анталом Майнеком OFM. Владика очолив урочисту Святу Месу, а проповідь виголосив візитатор згромадження Отців Місіонерів св. Вікентія де Поля в Україні о. Томаш Мавріч ...  » » » 

07.02.2015
07.02.2015 14:00. Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У програмі «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' ординарій Луцький єпископ Віталій Скомаровський розповів про те, що християни мають робити під час збройного конфлікту, вважаючи, що Батьківщина і територіальна цілісність - це святі речі: 'Християни мають, по-перше, молитися, бо ніхто, окрім нас, цього робити не вміє! В молитві проявляємо любов до ворога. Ненависть його не змінить. Це парадокс, але що поробиш, таке є християнство. Тільки так можемо змінити цей світ і пана Путіна. По-друге, менше довіряти ЗМІ. Бо новини, як ковбаса, якби ми знали, як вона робиться, в житті її б не їли ... ' ...  » » » 

03.02.2015 КвЖт Відпуст св. Власа в Андрушівці на Житомирщині
10.02.2015 11:01. Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / В..., 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kzd.org.ua, facebook.com/kzd.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

3 лютого 2015 року в костелі св. Власа єп. мч. в Андрушівці Житомирської області відбулось святкування парафіяльного відпусту. Урочисту Святу Месу очолив настоятель кафедрального собору св. Софії у Житомирі о.-канонік Віктор Маковський, якому співслужили десятеро священиків із Житомира, Ружина, Бердичева, Червоноармійська, Черняхова, Рихальського, Брусилова, а також місцевий настоятель о. Руслан Демчук ...  » » » 

08.02.2015 ХрЗп Під обстріл попав костел у Донецьку
10.02.2015 09:43. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Донецька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Пошкодження об'єктів, 2. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми, 3. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 8 лютого 2015 року у ріг парафіяльного будинку, який прибудований до костелу св. Йосифа Ремісника в Донецьку, влучив артилерійський снаряд. Сам храм зазнав порівняно небагато пошкоджень: трохи пошкоджено стіну та вилетіло скло у кількох вікнах. Як розповів настоятель парафії о. Микола Пілецький TChr, вікна позабивали чоловіки-парафіяни. Все інше буде ремонтуватися пізніше. Адже невідомо, коли закінчаться обстріли. «Таких обстрілів у Донецьку ще не було. Словами не передати, що там робиться», — розповів священик ...  » » » 

03.02.2015 Лвів Деканальна зустріч духовенства у Червонограді на Львівщині
09.02.2015 14:39. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Богопосвячених осіб, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / ua.spiritus-sanctus.org.ua, facebook.com/214468208621635; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

3 лютого 2015 року в парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді Львівської області з нагоди дня богопосвяченого життя відбулась зустріч духовенства Жовківського деканату Львівської архідієцезії, в якій взяли участь 9 священиків та 5 монахинь. Розпочалася вона адорацією Пресвятих Дарів, під час якої була можливість помолитися в тиші та скористатися з Таїнства Примирення. Конференцію і проповідь виголосив настоятель парафії Опіки св. Йосифа у Раві-Руській о.-францисканець Ян ...  » » » 

06.02.2015 ХрЗп Міжрелігійний круглий стіл у Дніпропетровську
09.02.2015 14:01. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Дніпропетровська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Християнське єднання, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 3. ІНШІ ЦЕРКВИ; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Інші / risu.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Духовне управління мусульман України “Умма” та представники Дніпропетровської громадської організації “Аль Мустакбаль”, що входить до Всеукраїнської асоціації “Аль Раїд”, провели у Дніпропетровську міжрелігійний круглий стіл, запросивши до розмови представників різних конфесій ... Звичайно, найперше, чого торкнулися спікери у своїх виступах — як в країні досягнути миру. На думку брата Матвія OFM Cap, священика римо-католицької парафії святого Йосифа, зараз кожен на своєму місці має робити все від нього залежне ...  » » » 

07.02.2015 КвЖт Богопосвячені Києва та околиць відновили обітниці у співкатедрі в Києві

Богопосвячені особи Києва та околиць зібрались разом 7 лютого 2015 року у співкатедрі св. Олександра в Києві, щоб подякувати Господу Богу за дар покликання до чернечого життя. Спочатку настоятель київської парафії Марії Матері Церкви бр.-капуцин Блажей Суска виголосив конференцію про перші чернечі ордени та конгрегації, а потім сестри-місіонерки Святого Духа допомогли присутнім заглибитися в присутність Господа під час адорації Пресвятих Дарів. О 12 годині архієпископ Петро Мальчук OFM очолив e співслужінні численних священиків Святу Месу та виголосив проповідь ...  » » » 

05.02.2015 ОдСм Інтерв'ю єпископа Яцека Пиля про життя католиків в Криму

Єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії Яцек Пиль ОМІ відповідає на запитання Кейта Вейка (Catholic News Agency EWTN News) ... Хочу запросити до Криму контемпляційний орден, щоб він обмолював ці землі. Тому що я вірую в силу і міць молитви. Жертва життя, яку складають сестри, коли вступають до контемпляційного ордену, є дуже великою. Вони зі своєю молитвою здатні випросити багато благодатей для людей, які тут живуть. А передусім знищити мури різних упереджень і атеїстичних звичаїв, закорінених за роки комунізму в людських серцях. Такий монастир в Криму був би знаком Божої присутності і підтримкою для католицького населення, яке є тут меншістю ...  » » » 

31.01.2015 КвЖт В Інституті релігійних наук св. Фоми Аквінського у Києві відсвяткували день покровителя
02.02.2015 11:46. Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Т... / Інші, 2. СЕМІНАРІЇ, ІНСТИТУТИ / Інше, 3. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Нунцій / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / tomainstytut.org; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 31 січня 2015 року в 17.00 урочистою Літургією в домініканській каплиці св. Гіацинта Одровонжа в Києві, яку очолив Апостольський нунцій в Україні архієпископ Томас Едвард Ґаліксон, Інститут релігійних наук св. Фоми Аквінського відсвяткував день свого покровителя. Владика також виголосив проповідь, у якій акцентував увагу на вченні св. Фоми Аквінського, одного з найвизначніших богословів, якого дав світові орден Братів Проповідників ...  » » » 

1 2 3 ... 320 321 322 323 324 325 326 ... 399 400 401
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 278 684 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)