Костели і каплиці України

Українська Русский Polski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3815

Фільм «Єпископи.
Римсько-Католицька
Церква в Україні»

Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
19.10.2014 КмПд Реколекції київської молоді у Шепетівці на Хмельниччині
23.10.2014 12:50. Місце події: Кам‘янець-Подільська дієцезія / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Молодь, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці...; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені жінки / Джерела / honoratki.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Із 17 по 19 жовтня 2014 року в парафії Воздвиження Святого Хреста у Шепетівці Хмельницької області відбулись реколекції молоді київської співкафедральної парафії св. Олександра. Про духовні вправи на тему духовного звільнення, початком якого є прощення всіх, хто нас колись образив, отець Ромуальд OFM і молоді люди домовились ще під час паломництва до Меджугор'я ... » » »

18.10.2014 Мкчв v Ужгород вперше вшанував чудотворну скульптуру Пресвятої Богородиці із угорського Сенткуту
23.10.2014 11:49. Місце події: Мукачівська дієцезія / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. ПАЛОМНИЦТВО / Предметів культу, 3. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Скульптури, барельєфи, 4. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Інше, 5. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Паломництва; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / munkacs-diocese.org, facebook.com/1561180740761977; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки, 3. Відео

У суботу, 18 жовтня 2014 року вперше в історії Церкви Христової на Закарпатті в Ужгород прибула чудотворна скульптура Пресвятої Богородиці із угорського Сенткуту (в перекладі - святий колодязь). Спочатку Богородицю вшанували в костелі святого Георгія, де Її урочисто вніс до храму ординарій Мукачівський єпископ Антал Майнек, а численні вірні змогли Її вшанувати та помолитись перед Нею. Потім чудотворну скульптуру Діви Марії було перенесено до греко-католицького Хрестовоздвиженського кафедрального собору ... » » »

22.10.2014 UA А Звернення Глави Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України перед виборами до Верховної Ради України

Дорогі у Христі Брати і Сестри! Останні місяці в долі України є вкрай тривожні. На площах, вулицях наших міст і сіл, в місцях праці та родинних домівках замислюємося, дискутуємо над подальшою долею нашої Батьківщини. Ці жваві дискусії вказують на те, що нам не байдуже, яким буде шлях розвитку України. Чи будемо ми жити в мирі, якого всі так прагнемо? Проте замало лише дискутувати, оскільки на словах не збудуємо вимріяного майбутнього. Слідом за словами повинні йти дії, підтверджені нашими щирими намірами. Мешканці України мають нагоду перейти від слів до вчинків. Маю на увазі обов’язок голосування ... » » »

22.10.2014 UA А Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди виборів до Верховної ради України

Шановні співвітчизники! 26 жовтня 2014 року відбудуться вибори до Верховної Ради України. Перед новим складом парламенту стоятимуть надзвичайно важливі завдання забезпечити мир і територіальну цілісність для України, сприяти реформам та відновленню економіки. Слід підкреслити, що після конституційної реформи на Верховну Раду лягає більша відповідальність, адже від парламенту та утвореної в ньому більшості депутатів залежить формування Уряду. Тому більша відповідальність лягає і на кожного громадянина, адже від нашого спільного вибору залежить склад нової Верховної Ради ... » » »

1994 - 1996 Мкчв КОБАЛЕВИЦЯ [Д.М. Цариці] - Іршавський р-н, Закарпатська обл.

Маленьке село Кобалевиця, яке нині налічує трохи більше сотні мешканців, вперше у документах згадується 1383 роком. У середині XIX століття тут поселились німецькі родини, нащадки яких на сьогоднішній день складають трохи менше половини населення села. Єдиною культовою спорудою у Кобалевиці була дерев'яна конструкція, яка утримувала дзвін, захищений дашком. Згодом довкола неї збудували каркасну дзвіницю. 10 вересня Апостольский нунцій в Україні архієпископ Антоніо Франко освятив наріжний камінь майбутнього мурованого костелу на терені біля дзвіниці ... » » »

19.10.2014 КмПд Рукоположення в священики брата-пасіоніста у Смотричу на Хмельниччині

У спомин св. Павла від Христа - засновника згромадження Муки Господа нашого Ісуса Христа (пасіоністів), 19 жовтня 2014 року у парафіяльному костелі св. Миколая у Смотричі на Хмельниччині, який обслуговують священики згромадження, ординарій Кам'янець-Подільський єпископ Леон Дубравський OFM рукоположив в пресвітери брата-пасіоніста Миколу Лягутка ... » » »

18.10.2014 КвЖт До санктуарію у Бердичеві з’їхались медичні працівники України

У літургійній спомин св. Луки, 18 жовтня 2014 року у санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві на Житомирщині відбувся організований ординарієм Луцьким єпископом Віталієм Скомаровським перший Всеукраїнський з’їзд медичних працівників, на який прибуло понад 100 осіб із Києва, Борисполя, Хмельницького, Львова, Житомира, Полонного, Луцька, Рівного, Писарівки, Вінницці та Бердичева ... » » »

05.10.2014 Мкчв Відпуст Божої Матері Цариці Розарія у Глибокому на Закарпатті
21.10.2014 12:15. Місце події: Мукачівська дієцезія / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Розарію, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / munkacs-diocese.org, facebook.com/1561180740761977; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 5 жовтня 2014 року у філіальному костелі Цариці Розарія у Глибокому Ужгородського району Закарпатської області, який належить до парафії св. Луки, євангеліста у Середньому, ординарій Мукачівський єпископ Антал Майнек OFM очолив відпустові урочистості на честь Матері Божої Цариці Святого Розарія ... » » »

17.10.2014 ХрЗп Зустріч у Бердянську настоятелів Харківсько-Запорізької дієцезії

У п'ятницю, 17 жовтня 2014 року у центрі Карітас-Спес (парафія Різдва Пресвятої Діви Марії) у Бердянську Запорізької області на завершення реколекцій для священиків відбулась робоча зустріч настоятелів Харківсько-Запорізькій дієцезії, яку очолили ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM, єпископ-помічник Ян Собіло та канцлер Курії о. Григорій Семенков. Було оголошено, що відтепер ... » » »

16.10.2014 КмПд Інавгурація нового навчального року у Городоцькій семінарії на Хмельниччині
20.10.2014 10:09. Місце події: Кам‘янець-Подільська дієцезія / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. СЕМІНАРІЇ, ІНСТИТУТИ / Інавгурація, завершення року, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / wds-gorodok.com; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У четвер, 16 жовтня 2014 року у Городоцькій Вищій Духовній семінарії Святого Духа на Хмельниччині відбулась інавгурація 2014/2015 навчального року. Хоча навчання розпочалося ще 23 вересня, проте інавгураця тут традиційно відзначається у жовтні. Урочистість розпочалась Святою Месою, яку очолив ординарій Кам'янець-Подільський єпископ Леон Дубравський OFM у співслужінні ректора семінарії о. Олександр Язловецького, її вихователів та викладачів ... » » »

1 2 3 ... 321 322 323 324 325 326 327 ... 380 381 382
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 255 314 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)