Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4144
Фільм
«ХХ сторіччя
Кароля Войтили»
08.02.2015 ХрЗп Під обстріл попав костел у Донецьку
10.02.2015 09:43. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Донецька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Пошкодження об'єктів, 2. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми, 3. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 8 лютого 2015 року у ріг парафіяльного будинку, який прибудований до костелу св. Йосифа Ремісника в Донецьку, влучив артилерійський снаряд. Сам храм зазнав порівняно небагато пошкоджень: трохи пошкоджено стіну та вилетіло скло у кількох вікнах. Як розповів настоятель парафії о. Микола Пілецький TChr, вікна позабивали чоловіки-парафіяни. Все інше буде ремонтуватися пізніше. Адже невідомо, коли закінчаться обстріли. «Таких обстрілів у Донецьку ще не було. Словами не передати, що там робиться», — розповів священик ...  » » » 

03.02.2015 Лвів Деканальна зустріч духовенства у Червонограді на Львівщині
09.02.2015 14:39. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Богопосвячених осіб, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / ua.spiritus-sanctus.org.ua, facebook.com/214468208621635; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

3 лютого 2015 року в парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді Львівської області з нагоди дня богопосвяченого життя відбулась зустріч духовенства Жовківського деканату Львівської архідієцезії, в якій взяли участь 9 священиків та 5 монахинь. Розпочалася вона адорацією Пресвятих Дарів, під час якої була можливість помолитися в тиші та скористатися з Таїнства Примирення. Конференцію і проповідь виголосив настоятель парафії Опіки св. Йосифа у Раві-Руській о.-францисканець Ян ...  » » » 

06.02.2015 ХрЗп Міжрелігійний круглий стіл у Дніпропетровську
09.02.2015 14:01. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Дніпропетровська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Християнське єднання, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 3. ІНШІ ЦЕРКВИ; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Інші / risu.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Духовне управління мусульман України “Умма” та представники Дніпропетровської громадської організації “Аль Мустакбаль”, що входить до Всеукраїнської асоціації “Аль Раїд”, провели у Дніпропетровську міжрелігійний круглий стіл, запросивши до розмови представників різних конфесій ... Звичайно, найперше, чого торкнулися спікери у своїх виступах — як в країні досягнути миру. На думку брата Матвія OFM Cap, священика римо-католицької парафії святого Йосифа, зараз кожен на своєму місці має робити все від нього залежне ...  » » » 

07.02.2015 КвЖт Богопосвячені Києва та околиць відновили обітниці у співкатедрі в Києві

Богопосвячені особи Києва та околиць зібрались разом 7 лютого 2015 року у співкатедрі св. Олександра в Києві, щоб подякувати Господу Богу за дар покликання до чернечого життя. Спочатку настоятель київської парафії Марії Матері Церкви бр.-капуцин Блажей Суска виголосив конференцію про перші чернечі ордени та конгрегації, а потім сестри-місіонерки Святого Духа допомогли присутнім заглибитися в присутність Господа під час адорації Пресвятих Дарів. О 12 годині архієпископ Петро Мальчук OFM очолив e співслужінні численних священиків Святу Месу та виголосив проповідь ...  » » » 

05.02.2015 ОдСм Інтерв'ю єпископа Яцека Пиля про життя католиків в Криму

Єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії Яцек Пиль ОМІ відповідає на запитання Кейта Вейка (Catholic News Agency EWTN News) ... Хочу запросити до Криму контемпляційний орден, щоб він обмолював ці землі. Тому що я вірую в силу і міць молитви. Жертва життя, яку складають сестри, коли вступають до контемпляційного ордену, є дуже великою. Вони зі своєю молитвою здатні випросити багато благодатей для людей, які тут живуть. А передусім знищити мури різних упереджень і атеїстичних звичаїв, закорінених за роки комунізму в людських серцях. Такий монастир в Криму був би знаком Божої присутності і підтримкою для католицького населення, яке є тут меншістю ...  » » » 

31.01.2015 КвЖт В Інституті релігійних наук св. Фоми Аквінського у Києві відсвяткували день покровителя
02.02.2015 11:46. Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Т... / Інші, 2. СЕМІНАРІЇ, ІНСТИТУТИ / Інше, 3. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Нунцій / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / tomainstytut.org; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 31 січня 2015 року в 17.00 урочистою Літургією в домініканській каплиці св. Гіацинта Одровонжа в Києві, яку очолив Апостольський нунцій в Україні архієпископ Томас Едвард Ґаліксон, Інститут релігійних наук св. Фоми Аквінського відсвяткував день свого покровителя. Владика також виголосив проповідь, у якій акцентував увагу на вченні св. Фоми Аквінського, одного з найвизначніших богословів, якого дав світові орден Братів Проповідників ...  » » » 

03.02.2015 КмПд Богопосвячені Кам'янець-Подільської дієцезії зустрілись у санктуарії в Летичеві на Хмельниччині

Близько сотні монахинь і монахів з Вінницької та Хмельницької областей зібралися 3 лютого 2015 року у костелі-санктуарії Успіння Пресвятої Діви Марії в Летичеві на зустріч богопосвячених осіб Кам’янець-Подільської дієцезії. Єпископ Леон Дубравський OFM очолив зібрання та Святу Месу, у якій разом з ним співслужило близько 20 священиків. Проповідь виголосив о. Костянтин Морозов OFM Cap. Наприкінці Служби Божої черниці та ченці відновили свої монаші обітниці ...  » » » 

03.02.2015 Луцк А Заява очільників волинських Церков різних конфесій на підтримку оборонних указів президента

За повідомленням pravoslavia.volyn.ua заяву очільників волинських Церков різних конфесій підписано на підтримку Указу Президента України Петра Порошенка від 14 січня 2015 року № 14/2015 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 грудня 2014 року «Про деякі оборонно-мобілізаційні питання» ...  » » » 

01.02.2015 Лвів А Спільне звернення єпископів Львова щодо війни в Україні

Як повідомляє upc.lviv.ua, ще 7 січня 2015 року відбулась зустріч новопризначеного Голови ЛОДА Олега Синютки з львівськими владиками християнських традиційних конфесій. Обговорювалась ситуація, в якій опинилася Україна та позитивний вплив Церков на суспільний мир і злагоду. Результатом зустрічі стало прийняття спільного звернення владик до краян, яке було зачитане в усіх храмах Львівщини в неділю, 1 лютого ...  » » » 

03.02.2015 Лвів v Золочів на Львівщині: молитва за єдність християн і мир в Україні

У вівторок, 3 лютого 2015 року в костелі Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві Львівської області в рамках Всесвітнього екуменічного тижня молитви відбулась спільна молитва за єдність християн і мир в Україні. У супроводі душпастирів різних конфесій разом молились миряни спільнот Української Автокефальної Православної Церкви, Української Греко-Католицької Церкви, Церкви Євангельських Християн та Римсько-Католицької Церкви ...  » » » 

1 2 3 ... 334 335 336 337 338 339 340 ... 413 414 415
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 292 638 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)