Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2751

05.09.2017 ЛввtfПаломництво сестер-мар'янок слідами св. Зигмунда Фелікса Фелінського

З 2 по 5 вересня 2017 року черниці згромадження Сестер Францисканок Родини Марії з нагоди 160-річчя його утворення здійснили паломництво слідами свого засновника св. Зигмунда Фелікса Фелінського та у супроводі реліквій святого Зигмунда відвідали в Україні місця, важливі для їхнього згромадження ... Проте основню метою паломництва стала Дзвинячка, де архієпископ Фелінський провів останні дванадцять років свого життя. Святу Месу у намогильній каплиці, де до 1920 року архієпископ був похований, очолив чортківський декан о. Мар'ян Попеляр ... На жаль, не вдалось відправити Службу Божу в колишньому костелі Матері Божої Ангельської з причини його занедбаності ... Завершилось паломництво у Дзвинячці молитвою при каплиці біля джерельця, до якого часто приходив архієпископ Фелінський ... » » »

08.09.2017 КвЖtfvБратерська зустріч францисканців у Зарічанах на Житомирщині. Двадцятип'ятиріччя обітниць

З 4 по 8 вересня 2017 року в осередку благодійної організації 'Caritas-Spes' у Зарічанах на Житомирщині відбулась братерська зустріч францисканців провінції св. Архангела Михаїла ордену Братів Менших в Україні за участю Генерального міністра ордену бр. Майкла Перрі та Генерального дефінітора бр. Івана Сезара ... У вівторок, 5 вересня брати разом Генеральним міністром відслужили Службу Божу у францисканському храмі святого Йоана з Дуклі в Житомирі ... В останній день зустрічі, 8 вересня брати відвідали сантуарій Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві ... » » »

02.09.2017 ЛввtfvЮвілей костелу у Калуші на Івано-Франківщині. Відзначення настоятеля

2 вересня 2017 року в костелі святого Валентина у Калуші на Івано-Франківщині єпископ Віталій Скомаровський очолив святкову Літургію з нагоди відзначення 175-ї річниці спорудження храму, у якій взяли участь декан греко-католицької церкви святого Архистратига Михаїла Михайло Бігун, священнослужителі парафій римсько-католицького та греко-католицького деканатів, представники міської влади, численні віряни ... » » »

07.09.2017 ЛввtfПаломництво скульптурки Матері Божої Фатімської в парафіях Буська і Бродів на Львівщині

В суботу, 2 вересня 2017 року у супроводі о. Володимира Осіци парафію св. Станіслава єп. мч. у Буську на Львівщині відвідали фігурка Матері Божої Фатімської та мощі св. Йоана Павла ІІ і свв. дітей з Фатіми Франциска і Гіацинти ... У 100-ту річницю об'явлень у Фатімі, з 5 по 7 вересня парафія Воздвиження Хреста Господнього у Бродах на Львівщині мала велике щастя гостити Марію в Її фігурі, а разом із Нею мощі св. Йоана Павла ІІ та святих дітей з Фатіми Франциска і Гіацинти ... » » »

200? - 201? КвЖmІРПІНЬ [Терези] - міста, Київська обл.

У II половині XIXст. на місці нинішнього Ірпеня виникла німецька колонія Северинівка. У зв'язку з будівництвом у 1898р. залізниці Київ-Ковель біля залізничного мосту через річку Ірпінь постало поселення (станція) Ірпінь, яке згадується вже 1902 року. У 1923 року Ірпінь увійшов до складу Гостомельського району Київської губернії, а 1928 року - до Київської округи. Від 1932 року Ірпінь - у складі Київської області. 30 грудня 1956 року Ірпінь віднесено до категорії міст районного підпорядкування (у складі Києво-Святошинського району), а 30 грудня 1962 року йому надається статус міста обласного підпорядкування. З 1967 року йому адміністративно підпорядковані Ворзель, Гостомель і Коцюбинське. Лише у цьому столітті у римо-католиків Ірпеня з'явилась своя святиня ... » » »

02.09.2017 ОдСtfДень дитини в Таврійську на Херсонщині та відпочинок з Богом дітей в Очакові на Миколаївщині

2 вересня 2017 року в парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії у Таврійську на Херсонщині відбувся Деканальний день дитини, присвячений темі «Марія – наша Мама», в якому взяли участь 36 дітей разом із душпастирями з Абрикосівки, Каховки, Нової Каховки, Олешок, Скадовська, Таврійська і Херсона ... У вихідні дні на початку серпня в парафії Матері Божої Ченстоховської в Очакові на Миколаївщині ... також пройшов відпочинок з Богом групи дітей та молоді з парафії Божого Милосердя у Роздільній на Одещині ... » » »

04.09.2017 КвЖtfВ Інституті релігійних наук у Києві відкрили новий академічний рік

Вечером в понеділок, 4 вересня 2017 року в каплиці св. Гіацинта Одровонжа в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського Службою Божою на чолі з єпископом Віталієм Кривицьким було відкрито новий академічний рік та розпочато Святкування двадцятип'ятиріччя навчального закладу. Йому співслужили директор інституту о. Войцех Сурувка ОР та директор Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії у Городку на Хмельниччині о. Віктор Білоус ... » » »

06.09.2017 КвЖtfАЗвернення настоятеля парафії в Білій Церкві на Київщині щодо поверення храму

Шановні білоцерківці! Повернення храму Святого Іоанна Хрестителя – це виправлення наслідків злочинів радянського режиму. Повернення храмів, забраних у людей у насильницький, грабіжницький спосіб, є логічним продовженням декомунізації, що триває в Україні. Повернення храму – це виконання зобов’язань, котрі Українська держава взяла на себе у 1991-му році перед міжнародною спільнотою та власними громадянами. Насамкінець, це просто відновлення звичайної людської справедливості. Прихожани храму Святого Іоанна Хрестителя є частиною білоцерківської громади і заслуговують на те, щоб мати свій власний храм, а не орендувати його для проведення богослужінь та парафіяльних заходів ... » » »

03.09.2017 ЛввtfОбжинки в Стрілецькому на Львівщині

В неділю, 3 вересня 2017 року у Стрілецькому на Львівщині святкування обжинків розпочалося з подячної Святої Меси в парафіяльному храмі Пресвятого Серця Ісуса і Непорочного Серця Марії, яку очолив єпископ Едвард Кава OFM Conv ... Настоятель о. Мечислав Фритек у вітальному слові зазначив, що єпископ Едвард народився поряд з цим селом і звідси походить його батько. Владика Едвард поблагословив і освятив принесені до храму дари цьогорічного врожаю ... » » »

03.09.2017 ОдСtfМесою у Севастополі розпочалась кримська перегринація скульптурки Матері Божої Фатімської

3 вересня 2017 року під стінами колишнього храму св. Климентія у Севастополі в Криму єпископ Яцек Пиль OMI очолив Святу Месу, присвячену 100-річчю обявлень Матері Божої у Фатімі та початку перегринації фігурки Матері Божої Фатімської парафіями Криму. Парафіяни та гості молились за мир, проте одним із головних молитовних намірів стало прохання про повернення спільноті костелу, який колись вона збудувала, а тепер не має права молитись у цьому святому місці, яке все більше і більше руйнується з кожним роком ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 917 049 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)