Головна сторінка | Костели і каплиці України

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3091

03.02.2018 ОдСМолитовна зустріч кримського духовенства у Сімферополі

3 лютого 2018 року в парафіяльній каплиці Успіння Пресвятої Діви Марії у Сімферополі відбулась чергова зустріч кримського духовенства, приурочена до Всесвітнього дня богопосвячених осіб. Її очолив та відправив у спіслужінні із присутніми священиками Євхаристію єпископ Яцек Пиль OMI ... » » »

06.02.2018 PLRBНачнется с Польши: на Западе озвучили сценарий масштабной войны России с Европой
06.02.2018 10:45. Місце події: 1. ПОЛЬЩА, 2. Росія, Білорусь; Рубрики і підрубрики: ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Статті, розповіді; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Россия готовится к новой войне и планирует начать ее с Польши. Об этом пишет польский обозреватель Казимеж Вуйчицки на страницах издания Politico. «Чтобы преуспеть в новой полномасштабной войне, о подготовке России к которой говорят многие аналитики, Кремль начал с главного – разобщения и разделения западных стран и сознания людей, и стремится к тому, чтобы его враги сами друг друга загрызли и разругались. Так называемая гибридная война Кремля сегодня полным ходом идет в Польше. И это является началом подготовки к полномасштабной агрессии», — считает он ... » » »

04.02.2018 ХрЗПрапор України від розвідників як подяка парафії в Полтаві за молитву
06.02.2018 10:04. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Полтавська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна, 2. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Полтавська парафія Воздвиження Хреста Господнього, якою опікуються оо.-облати Марії із згромадження Місіонерів Облатів Пресвятої і Непорочної Діви Марії, отримала дуже символічний подарунок – Прапор України від групи розвідників 53-ї окремої механізованої бригади. Це подяка за молитву за наших воїнів і прохання про подальшу молитовну пам’ять – за розвідників, військо, за мир в Україні ... » » »

02.02.2018 ОдСБогопосвячені особи Одеського деканату зустрілись в Одесі у салезіанів

У п'ятницю, 2 лютого 2018 року монахи та монахині, котрі працюють в парафіях Одеського деканату Одесько-Сімферопольської дієцезії, зустрілись на відзначення Всесвітнього дня богопосвячених осіб у салезіанській парафії святого Апостола Петра в Одесі. Зустріч та Літургію очолив ординарій Одесько-Сімферопольський єпископ Броніслав Бернацький ... » » »

03.02.2018 ЛввУ Більшівцях зустрілись богопосвячені особи Тернопільщини, Івано-Франківщини та Буковини

Львівська архідієцезія цього, 2018 року відзначила День богопосвяченого життя 1 лютого в парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді ... та 3 лютого у францисканській парафії Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією у Більшівцях, яка гостинно зустріла 34 богопосвячених осіб із 15 різних орденів та згромаджень, що мають свої осередки в Тернопільщині, Івано-Франківщині та Буковині. Цю зустріч, як і червоноградську, очолив голова комісії у справах чоловічих і жіночих орденів Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископ Едвард Кава OFM Conv ... » » »

28.01.2018 ЛввДвадцятип'ятиріччя повторного освячення костелу-санктуарію у Берездівцях на Львівщині
05.02.2018 09:14. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Ювілеї, річниці, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Інші; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 28 січня 2018 року урочистою Євхаристією в санктуарії Святого Хреста у Берездівцях на Львівщині дякували Богу за дар храму, спорудженого у 1769-1777 роках, і тих людей, котрі протягом останніх 25 років, що минули після повернення та повторного освячення костелу, опікувались і продовжують піклуватись святинею та розвитком парафії. Літургію з нагоди цього ювілею, на якій зібралось багато вірян, очолив єпископ Едвард Кава OFM Conv ... » » »

01.02.2018 КмПДієцезіальний з’їзд богопосвячених осіб Кам’янець-Подільської дієцезії у Летичеві

Дієцезіальний з’їзд богопосвячених осіб Кам’янець-Подільської дієцезії відбувся 1 лютого 2018 року за участю єпископів Леона Дубравського OFM та Радослава Змітровича OMI у санктуарії Богородиці в Летичеві Хмельницької області ... У проповіді під час Святої Меси, яку очолив владика Леон, єпископ Радослав говорив про те, що покликання є даром від Бога. Перед учасниками зустрічі з конференцією виступив міністр провінції св. Архангела Михаїла ордену Братів Менших в Україні о. Даниїл Ботвіна OFM ... » » »

02.02.2018 ХрЗДеканальна зустріч богопосвячених осіб у Харківській катедрі

2 лютого 2018 року у Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії з нагоди свята Стрітення Господнього та Всесвітнього дня богопосвячених осіб відбулась урочиста зустріч, у якій взяли участь священики, ченці та монахині Харківського деканату Харківсько-Запорізької дієцезії, а також віряни із парафій міста. Перед Месою конференцію виголосив о. Маріуш Возняк OP ... Служба Божа, яку очолив єпископ-помічник Ян Собіло, стала кульмінаційним моментом святкування ... » » »

31.01.2018 МкчШенборн на Закарпатті: святкування Дня богопосвяченого життя Мукачівської дієцезії

Святкування Дня богопосвяченого життя Мукачівської дієцезії відбулося 31 січня 2018 року в парафії св. Михаїла у Шенборні на Закарпатті, де з цієї нагоди зібрались священики, монахи, монахині, терціари та представники різних спільнот. Слово Боже та конференцію виголосив голова комісії у справах чоловічих і жіночих орденів Конференції єпископів РКЦ в Україні владика Едвард Кава OFM Conv. Після роздумів про Жертвування Господнє ... та про власне посвячення єпископ Антал Майнек OFM виголосив молитву посвячення ... » » »

02.02.2018 ЛввІнтерв’ю єпископа Едварда Кави про богопосвячене життя в Україні
02.02.2018 11:33. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ, 2. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Публікації, інтерв'ю; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Архіпастирі України / Особи / Кава Е., єп., 3. Церковні джерела / Дієцезіальні / kmc.media; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Інтерв'ю, промови; Тип матеріалів: Тексти

2 лютого Католицька Церква відзначає Стрітення Господнє й День богопосвяченого життя, цьогоріч уже 21-й. З цієї нагоди голова комісії у справах чоловічих і жіночих орденів Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископ Едвард Кава OFM Conv розповів про сучасну ситуацію, проблеми й перспективи богопосвяченого життя в нашій державі.

Який сьогодні стан чернецтва в Україні?

З радістю можу сказати, що за понад 25 років відродження РКЦ в Україні відбулося велике зростання чернецтва ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 040 061 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)