Головна сторінка | Костели і каплиці України

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3033

2017 КвЖМАРТИНІВКА [каплиця] - Пулинський р-н, Житомирська обл.

Ще 1906 року це поселення вважалось лише колонією. Тоді там проживало 330 мешканців, нині Мартинівку населяє понад півтисячі селян.

Багато років римо-католики цього села збирались у звичайному старому будинку, пристосованому під каплицю, щоб спільно молитись та слухати Слово Боже. Проте невелика місцева спільнота вірян спромоглась спорудити поруч із старою нову каплицю, яку 30 грудня 2017 року освятив єпископ Віталій Кривицький ... » » »

01.01.2018 ЛввУрочистість Пресвятої Богородиці у Львівській катедрі та іменини митрополита
02.01.2018 14:34. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Вшанування, річниці, 4. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Закордонні архіпастирі / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

1 січня 2018 року, в останній день октави Різдва у Львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу з нагоди урочистості Пресвятої Богородиці, Всесвітнього дня миру та власних іменин. Митрополиту співслужили шестеро архіпастирів з Польщі, єпископ-помічник Едуард Кава OFM Conv, генеральний вікарій архідієцезії о.-інфулат Юзеф Павлічек, настоятель катедри о.-прелат Ян Нікєль, священики з України та з-за кордону ... » » »

31.12.2017 КвЖОдСКмПvПатрональні урочистості Святої Родини у Києві, Житомирі, Херсоні, Гнівані і Броварах

У неділю, 31 грудня 2017 року сестри-назаретанки українського регіону св. Михаїла Архангела згромадження Сестер Пресвятої Родини з Назарету відзначили своє патрональне свято відновленням чернечих обітниць.

Ці урочистості відбулись в парафіях Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві та Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги у Броварах на Київщині, св. Вацлава у Житомирі на Крошні, Пресвятого Серця Ісуса Христа у Херсоні та св. Йосифа у Гнівані на Вінничині, де служать черниці.

Особливо урочисто, дуже по-родинному святкування пройшло у Києві, де Службу Божу очолив ординарій Київсько-Житомирський єпископ Віталій Кривицький SDB. За традицією, в урочистість Святої Родини також свої подружні обітниці відновлюють сімейні пари.

До Другої світової війни назаретанки мали свої осередки у Львові, Стрию та Рівному. Повернулись в Україну у 1991 році та заснували 29 вересня 1993 року світової перший осередок (в парафії св. Миколая у Дніродзержинську) ... » » »

31.12.2017 ХрЗВідпустова урочистість Святої Родини у Харкові на Олексіївці
01.01.2018 17:01. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Святої Родини, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені жінки / Джерела / agnessocv.blogspot.com; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 31 грудня 2017 року єпископ-емерит Харківсько-Запорізький Мар'ян Бучек в харківському костелі Святої Родини на Олексіївці очолив урочисту Святу Месу з нагоди храмового свята. Йому співслужили канцлер курії та настоятель кафедральної парафії Успіння Пресвятої Діви Марії о. Григорій Семенков, колишній настоятель катедри о. Юрій Зімінський MIC, харківський декан та місцевий настоятель о. Леонід Ткачук MIC, настоятель парафії св. Вікентія де Поля на Салтівці о. Ян Мартінчек CM, інші священики ... » » »

20.12.2017 ХрЗЛввАПобажання єпископа Мар'яна Бучека на Різдво Христове і Новий рік 2018
20.12.2017 09:43. Місце події: 1. СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл., 2. ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Різдва, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Публікації, інтерв'ю; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Архіпастирі України / Особи / Бучек М., єп.; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Вітання; Тип матеріалів: Тексти

Бажаю всім відвідувачам нашого порталу, щоб Новонароджений Христос був присутнім у наших вчинках. Тоді буде радість, порозуміння, прощення та справжній Божий Мир ...

Нехай Новий Рік Господній 2018 буде роком довіри Богові, який керує долею народів. Нехай припиниться несправедлива війна на Донбасі, нехай діти та молодь навчаються безпечно. І кожний, хто живе під небом України, хай відчує добробут та справжній мир ... » » »

30.12.2017 UAАПастирський лист римcько-католицьких єпископів України до родин з нагоди свята Святого Сімейства: Ісуса, Марії і Йосифа

Дорогі батьки, діти, бабусі та дідусі! Сердечно вітаємо Вас з нагоди свята Святого Сімейства: Ісуса, Марії та Йосифа. Звертаючись до Вас цього року, хочемо порушити дуже важливу тему любові до Батьківщини, до свого народу, культури і мови, якими Господь нас обдарував ... » » »

27.12.2017 ЛввНа костелі в Чернівцях встановили відреставрований сонячний годинник
30.12.2017 11:41. Місце події: ЗАХІД / Чернівецька обл.; Рубрики і підрубрики: ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела українські / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У середу, 27 грудня 2017 року було встановлено відреставрований сонячний годинник на стіну малої базиліки Воздивження Всечесного Хреста у Чернівцях. Ремонт годинника ініціював почесний консул Австрії у Чернівцях Сергій Осачук. Виконували роботу протягом 5 тижнів чернівецькі майстри, які зняли три шари фарби, здійснили антикорозійну обробку металу, оновили верхній шар, відновили історичну розмітку ... » » »

27.12.2017 ЛввМолитва за єпископа Ценського і деканальна зустріч духовенства у Золочеві на Львівщині

Цього, 2017 року виповнилось півсотні років таємного рукоположення в єпископи багаторічного настоятеля парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Золочеві на Львівщині о. Яна Ценського ... На 26 ж грудня припадає двадятип'ятиріччя смерті цього таємного єпископа. Урочистість з цієї нагоди 27 грудня очолив в костелі у Золочеві архієпископ Мечислав Мокшицький, а розпочалась вона традиційною молитвою на місцевому кладовищі біля могили єпископа Ценського ... » » »

29.12.2017 UAРРетроспектива. Відновлено репортажі та інші публікації січня 2011 року
29.12.2017 10:10. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / Портал 'Костели і каплиці'; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

У п'ятницю, 29 грудня 2017 року відновлено репортажі про події та інші публікації січня 2011 року зі старого сайту rkc.kh.ua, у тому числі '2.2.1. Більшівці (Галицький район Івано-Франківська обл.)', 'История римско-католической церкви в Харькове', 'Римсько-Католицька Церква в Україні. Два десятиліття відновлення та розвитку', 'Приміційна Меса єпископа Яна Собіло у Донецьку', 'Пастирський лист Конференції Єпископату України з нагоди 20 річниці відновлення структур Римсько-Католицької Церкви в Україні' та 'Приміційна Свята Меса єпископа Яна Собіло у Дніпропетровську'. ... » » »

26.12.2017 ХрЗОблаткова зустріч духовенства Харківського деканату у Харкові на Салтівці
29.12.2017 10:10. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 2. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ, 4. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Різдва, 5. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / facebook.com/1999577296990805; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У вівторок, 26 грудня 2017 року в парафії святого Вікентія де Поля у Харкові на Салтівці традиційна облаткова зустріч духовенства Харківського деканату Харківсько-Запорізької дієцезії за участю єпископа- ординарія Станіслава Широкорадюка OFM та єпископа- емерита Мар’яна Бучека розпочалась спільною адорацією Пресвятих Дарів та читанням Євангелія ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 021 838 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)