Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2908

26.10.2017 ХрЗДеканальна зустріч духовенства та чернецтва у Харкові на Рогані
27.10.2017 10:33. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені жінки / Джерела / agnessocv.blogspot.com; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У четвер, 26 жовтня 2017 року в каплиці Божого Милосердя та св. Шарбеля у Харкові на Рогані, де на початку цього тижня освятили скульптуру другого покровителя парафії - св. Шарбеля, пройшла зустріч священиків та черниць з парафій Харківського деканату Харківсько-Запорізької дієцезії. Під час Святої Меси, яку, як і зустріч, очолив декан о. Леонід Кравчук, її учасники молились про Боже благословенння для всієї України та мешканців Харкова ... » » »

24.10.2017 КвЖВсеукраїнське паломництво медичних працівників до санктуарію у Бердичеві
26.10.2017 15:42. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАЛОМНИЦТВО / Духовенства, вірних / Бердичів, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Професійні спільноти, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами, 4. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kmc.media; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Вже традиційно після 18 жовтня, літургійного спомину святого Луки, євангеліста, котрий є покровителем лікарів, до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві на Житомирщині відбувається Всеукраїнське паломництво медичних працівників, яке традиціно організовує єпископ Віталій Скомаровський. І цього, 2017 року розпочалось воно з реєстрації та представлення понад сотні учасників, котрі прибули з Києва, Хмельницького, Хмільника, Луцька, Житомира, Новоград-Волинського, Довбиша, Запоріжжя, Коростишева та Бердичева, а конференцію для них виголосив о.-боніфрат Лаврентій Іваньчук ОН... » » »

24.10.2017 МкчУ Лисичово на Закарпатті консекрували новозбудований храм

У вівторок, 24 жовтня 2017 року Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Гуджероті, котрий з 23 жовтня перебував на Закарпатті із пастирським візитом, консекрував в Лисичово невеликий новозбудований храм (каплицю) св. Кирила та Мефодія (до цього місцеві віряни з 1993 року послуговувались адаптованою каплицею у приватному будинку) ... У храмі, який відтепер матиме титул також св. Йоана Павла ІІ, будуть знаходитись реліквії Святого, подаровані колись архієпископом Мечиславом Мокшицьким ... » » »

25.10.2017 ЛввРКостел Воздвиження Святого Хреста (санктуарій Святого Хреста) у Берездівцях на Львівщині
25.10.2017 14:14. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Інші публікації; Тип матеріалів: Фотознімки
22.10.2017 КвЖВідпуст св. Луки у Великих Коровинцях на Житомирщині
25.10.2017 11:14. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Л..., 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kyiv-zhytomyr.com.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Храмове свято святого Луки, яке відбулось у неділю, 22 жовтня 2017 року, з нетерпінням чекали всі вірники парафії св. Луки, євангеліста, у селищі міського типу Великі Коровинці на Житомирщині. Парафіяни збираються на молитву в каплиці, і в день храмового свята зібрались не тільки місцеві мешканці, а й вірники навколишніх парафій. Очолив урочистість ординарій Київсько-Житомирський єпископ Віталій Кривицький SDB у співслужінні з настоятелем парафії о. Павлом Гусаківським та о. Матеушом Адамскім ... » » »

22.10.2017 МкчДванадцятеро дітей приступили до першого Причастя у Рахові на Закарпатті
25.10.2017 09:34. Місце події: ЗАХІД / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Хрещення, причастя, миропомазання, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Причастя, 3. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Діти, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 22 жовтня 2017 року в парафіяльному храмі св. Йоана Непомуки у Рахові на Закарпатті дванадцятеро дітей приступили до першого Святого Причастя. Вперше прийняли Тіло і Кров Господню четверо дівчаток (Вікторія, Єва, Кароліна і Ольга) та восьмеро хлопчиків (Артем, Дмитро і ще один Дмитро, Людвік, Максим, Сергій, Степан і Роберт).

Святе Причастя їм уділив настоятель парафії о. Ласло Микуляк, а підготувала до цієї визначної у їхньому маленькому житті події катехитка Ілдіка Репарук ... » » »

19.10.2017 UAaРАудіо-книга 'Священик до нутра кісток. Отець Серафим Кашуба OFM Cap'

Аудіо-книга українською мовою о. Ришарда Модельського OFM Cap «Священик до нутра кісток. Отець Серафим Кашуба», записаної в «Clara Studio» у Вінниці. Текст читає Галина Чучман - професійний диктор, автор і ведуча програм на Львівському радіо. Розповідає про Слугу Божого отця-капуцина Серафима Кашубу ... 9 жовтня 2017 року Святіший Отець Франциск затвердив декрет про визнання геройського виміру чеснот отця Серафима Кашуби ... » » »

23.10.2017 ХрЗУ Харкові на Рогані освятили скульптуру другого покровителя парафії

Від 16 січня 2010 року парафія Божого Милосердя у Харкові на Рогані має другого покровителя - ліванського монаха святого Шарбеля ... У понеділок, 23 жовтня 2017 року митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький за участю єпископа-помічника Харківсько- Запорізького Яна Собіло освятив бронзову скульптуру святого Шарбеля висотою у людській зріст, встановлену біля входу в парафіяльну каплицю ... » » »

22.10.2017 ЛцкПершою Месою в недобудованому храмі у Рівному відкрили нову парафію та освятили хрест
24.10.2017 10:48. Місце події: ЗАХІД / Рівненська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Перша, приміційна Меса, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Предметів культу, 3. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Хрест, розп'яття, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 22 жовтня 2017 року в недобудованому костелі св. Йоана Павла ІІ у Рівному поблизу автостанції «Чайка» відбулась урочистість відкриття нової парафії. Першу Святу Месу очолив ординарій Луцький єпископ Віталій Скомаровський, котрий також освятив хрест біля храму. Костел планують добудувати протягом трьох років, проте вже зараз Служби Божі у ньому відбуватимуться кожної неділі о п'ятій годині вечора ... » » »

201? ЛцкРІВНЕ [Йоана Павла ІІ] - міста, Рівненська обл.

Будівлю колишнього парафільного костелу Різдва Пресвятої Діви Марії і cв. Антонія Падуанського у Рівному за радянської влади 'переробили' на світську, її досі використовують як зал органної і камерної музики Рівненської обласної філармонії. Парафіяльним у місті став колишній гарнізонний костел cвв. Апп. Петра і Павла. Під час загальної аудієнції на площі святого Петра у Ватикані 17 червня 2015 року Папа Римський Франциск освятив наріжний камінь нового храму у Рівному, який постає поряд із автостанцією «Чайка» ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 973 977 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)