Kościoły i kaplice Ukrainy. Strona główna
Українська РусскийPolski
Kościoły i kaplice Ukrainy Patron Ukrainy

św. Michał Archanioł
   KATEDRY, KOŚCIOŁY & KAPLICE    WYDARZENIA, DOKUMENTY & PUBLIKACJE    ŚWIĘCI, АRCYPASTERZE & PASTERZE    
Regiony, obwody i rejony
Diecezje i dekanaty
Status
Sanktuaria
Przynależność i stan
Duchowieństwo
Wezwanie
Wiek
Materiał budowlany
Internet
Katedry, Kościoły i kaplice / Strona główna: 2459

28.04.2017 LwwtzНаріжний камень та мощі св. Терези від Дитятка Ісуса для майбутнього костелу у Львові-Брюховичах

У березні 2017 року ректор санктуарію св. Терези в Лізье у Франції о. Олівер Руффрей передав суперіору оо.-паллотинів у Франції о. Олександру Пєтжиці наріжний камінь для костелу св. Терези від Дитятка Ісуса, який будується у Львові-Брюховичах ... А 21 квітня до санктуарію в Лізьє вирушила парафіяльна делегація із Львова-Брюхович, щоб отримати мощі св. Терези від Дитятка Ісуса, які буде вміщено у вівтарі майбутнього храму ... » » »

28.04.2017 P LtAПослання владик УГКЦ у Польщі з нагоди 70 роковин Акції «Вісла»

Всесвітлим і Високопреподобним Отцям, Преподобним Монахам і Монахиням, Дорогим у Христі Братам і Сестрам! Христос Воскрес! Дорогі у Христі Брати і Сестри! Точно сімдесят років тому, відсвяткувавши ще в рідних церквах Великдень, в дорозі був перший транспорт українців, виселених з рідних земель в рамках акції «Вісла», який вирушив 29 квітня 1947 р. з залізничної станції Щавне-Куляшне. Виселенці їхали в напрямі незнаної собі слупської землі на півночі післявоєнної Польщі. За цим транспортом, до кінця липня 1947 р., поїхало ще наступних понад 440 подібних транспортів з виселенцями з Лемківщини, Перемищини, Ярославщини, Любачівщини, Томашівщини, Грубешівщини та Холмщини. Поодинокі родини були виселені ще у 1948 р. Близько 150 тисяч людей, змушених військом, протягом двох годин, повинно було покинути свої хати, забираючи із собою лише найбльш необхідні речі та худобу ... » » »

27.04.2017 U AP LtAЗаява Українського інституту національної пам’яті щодо нищення братської могили вояків УПА в Польщі
27.04.2017 19:47. Miejsce wydarzeń: 1. UKRAINA, 2. POLSKA; Rubruki i podrubryki: 1. KOŚCIÓŁ І… / Państwo, spoleczeństwo / Uszkodzenie obiektów, 2. OBIEKTY KOŚCIELNE / Inne, 3. SAKRAMENTY, ОBRZĘDY, PROCESY / Przebaczenie, pojednanie; Źródła i autorzy: 1. Redakcja / Autorski materiał, 2. Świeckie / Źródła ukraińskie / Inni; Charakter materiałów: PUBLIKACJE / Inne dokumenty; Forma materiałów: Teksty

70 років тому польський комуністичний режим вдався до жахливого злочину, який увійшов в історію як акція «Вісла». З власних домівок виселені близько 150 тисяч українців, яких розселили далеко від дому, щоб вони асимілювались і зникли як національна спільнота. На жаль, 70-ті роковини трагедії минають не під знаком примирення та історичного діалогу, а стають черговим приводом для нищення слідів проживання нашого народу на теренах південно-східної Польщі. 26 квітня на кладовищі села Грушовичі Перемишльського повіту Підкарпатського воєводства групою невідомих осіб було знищено братську могилу вояків УПА і вчинено наругу над Державним Гербом України – тризубом ... » » »

26.04.2017 P LtzПонівечений хрест на знищеному надгробному пам'ятнику в Грушовичах поблизу Перемишля
27.04.2017 18:37. Miejsce wydarzeń: POLSKA; Rubruki i podrubryki: 1. KOŚCIÓŁ І… / Państwo, spoleczeństwo / Uszkodzenie obiektów, 2. OBIEKTY KOŚCIELNE / Inne; Źródła i autorzy: 1. Redakcja / Ze źródeł, 2. Świeckie / Źródła ukraińskie / Inni; Charakter materiałów: WYDARZENIA / Wiadomości; Forma materiałów: 1. Teksty, 2. Zdjęcia

Активісти та представники польських націоналістичних організацій 26 квітня 2017 року розібрали на кладовищі села Грушовичі поблизу Перемишля надгробний пам'ятник воякам УПА. Ця акція викликала рішучий протест Об'єднання українців у Польщі, яке прийняли заяву з цього приводу ... Понівечений хрест на надгробному пам'ятнику змушує згадати слова архієпископа Мечислава Мокшицького із його звернення: 'Знищення хреста — це удар по всьому християнському світу, без огляду на обряд чи національність, бо для тих, хто вірить в Христа, хрест є найбільшим доказом любові Бога до людини' ... » » »

1711 - 1770 Łcke Wołłowicz Antoni, biskup
27.04.2017 14:12. Stan duchowny: Biskupi; Duchowieństwo: Diecezjalne; Posługa arcypasterska: 1. W diecezjach / Arcypasterz ordynariusz, 2. UKRAINA / Diecezja Łucka, 3. XVIII stulecie / II połowa; Święcenia biskupi: 1. POLSKA, 2. XVIII stulecie / II połowa; Posługa pasterska: 1. Kraje bałtyckie, 2. XVIII stulecie / II połowa, 3. POLSKA, 4. XVIII stulecie / I połowa; Święcenia kapłanski: 1. POLSKA, 2. XVIII stulecie / I połowa; Urodzenie: 1. POLSKA, 2. XVIII stulecie / I połowa;

Єпископ Антоній Воллович народився у серпні 1711 року в Гославіцях біля Дменіна у Польщі на теренах Гнєзненської архідієцезії у литовській магнатській родині. Після закінчення навчання спочатку працював на державній службі в суді, однак потім обрав шлях священицького служіння. Пресвітерську формацію розпочав у середині 1737 року, а вже 29 квітня 1738 року став дияконом, і 1 травня 1738 року був рукоположений в пресвітери. Причому, завдяки впливовим родичам не тільки швидко здобув священичий сан, але й до 1743 року зробив блискучу церковну кар'єру - канонік колегіати у Ласку, канонік Гнєзненського архікафедрального капітулу, канонік катедри у Вільнюсі, архідиякон жмудський та декан варшавський. І це не зважаючи на те, що у цей же час (1738-1741рр.) навчався у Римі, отримавши ступінь доктора з права. З 1744 року працював писарем Великого Литовського князівства, а з 1748 року - його духовним секретарем ... » » »

27.04.2017 U AtAПастирське послання Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Україні з нагоди Ювілейного року Сторіччя Фатімських об'явлень
27.04.2017 12:22. Miejsce wydarzeń: UKRAINA; Rubruki i podrubryki: 1. DIECEZJE / Ogólnokościelne posunięcia / Rok Fatimy, 2. USZANOWANIA / Matki Bożej / Fatimskiej, 3. АRCYPASTERZE UKRAINY / Publikacje, wywiady; Źródła i autorzy: 1. Redakcja / Autorski materiał, 2. Biskupi Ukrainy / Osoby / Biskupi, 3. Źródła kościelne / Diecezjalni / kmc.in.ua; Charakter materiałów: PUBLIKACJE / Listy pasterskie, odezwy; Forma materiałów: Teksty

„Моє Непорочне Серце буде твоїм прибіжищем і дорогою, яка приведе тебе до Бога”.

Шановні Священики і Богопосвячені Особи! Улюблений Люде Божий! Розпочинаючи святкування сотої річниці Фатімських об’явлень, пригадаймо Йоана Павла ІІ, заглиблюючись думкою і серцем над величчю його понтифікату та багатством його повчання. Всі ми усвідомлюємо, що день 13 травня 1981 р., в якому була вчинена спроба його вбивства, звернув увагу світу на Послання Божої Матері з Фатіми. Так само день його смерті 2 квітня, тобто перша субота місяця, є для нас особливим знаком. Адже, згідно з повчанням Йоана Павла ІІ, немає нічого випадкового, усе діється згідно з планом Божого Провидіння. У цьому ювілейному році ще раз погляньмо на Фатіму через призму віри ... » » »

24.04.2017 ChZtzwВідкриття Центру психологічного відновлення «ПРОМИР» у Слов'янську на Донеччині та богослужіння у місцевій каплиці

У понеділок, 24 квітня 2017 року у Слов’янську на Донеччині урочисто відкрили Центр психологічного відновлення для людей з травмою війни «ПРОМИР», який профінансовано завдяки допомозі Католицької Церкви. І сталось це у знаковий день, адже рівно рік тому, 24 квітня 2016 року в усіх католицьких храмах Європи відбувся збір коштів для допомоги Україні, оголошений Папою Франциском. Серед присутніх на урочистості були, зокрема, Голова комітету Акції 'Папа для України' єпископ Ян Собіло ... Єпископ Ян Собіло відвідав також місцеву каплицю св. Кирила та Мефодія ... » » »

1854 ŁckmBERESTECZKO [kaplica] - Horochowski r-n, Wołyński obw.
26.04.2017 09:44. Diecezja Łucka, dekanat Łucki; ZACHÓD, Wołyński obw., Horochowski r-n; Status: KAPLICE / Cmentarne; Przynależność i stan: Obiekty sakralne / Katolicke / Rzymsko-katolicke; Duchowieństwo: Diecezjalne / Łuckie; Wezwanie: Zapomniane czy nieznane; II.XIX stulecie; Materiał budowlany: Murowane.

У 90-х роках ХХ століття частково зруйнований радянською владою костел Пресвятої Трійці віддали греко-католикам. 9 квітня 1996 року було зареєстровано місцеву громаду римо-католиків, яка послуговується відремонтованою зусиллями о. Людовика Камілевського каплицею на зруйнованому парафіяльному цвинтарі, спорудженою 1854 року як гробівець Рациборських. А розташований неподалік костел продовжує руйнуватись, оскільки греко-католикам виявився непотрібним ... » » »

1711 - 1733 ŁckmBERESTECZKO [Trójcy Przenajświętszej] - Horochowski r-n, Wołyński obw.

У 1711–1733 роках на місці старого дерев’яного костелу св. Андрія Апостола оо.-тринітаріїв середини XVII століття було споруджено коштом місцевого власника Томаша Карчевського пізньобароковий мурований храм Пресвятої Трійці, який консекрував єпископ Каспер Цецішовський 1801 року (оснащення храму коштом чергового власника Яна Замойського тривало до 1765 року). Костел мав 8 вівтарів, був оздоблений картинами та фресками художників о.-тринітарія Йозефа Прехтля та Кармароні (Кармоччі) ... » » »

25.04.2017 U AtAЗвернення Конференції Єпископів з приводу річниці аварії на ЧАЕС
25.04.2017 16:37. Miejsce wydarzeń: UKRAINA; Rubruki i podrubryki: 1. KOŚCIÓŁ І… / Państwo, spoleczeństwo / Ofiary totalitaryzmu, wojen, 2. АRCYPASTERZE UKRAINY / Publikacje, wywiady; Źródła i autorzy: 1. Redakcja / Autorski materiał, 2. Biskupi Ukrainy / Osoby / Biskupi, 3. Źródła kościelne / Diecezjalni / epyskopat.org; Charakter materiałów: PUBLIKACJE / Listy pasterskie, odezwy; Forma materiałów: Teksty

26 квітня 2017 року припадає 31-ша річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця страшна подія стала однією з найтрагічніших сторінок сучасної історії України, Європи і світу. Важко оцінити чи перебільшити величину зла і глобальність наслідків цієї техногенної катастрофи ... » » »

FILMY I KSIĄŻKI
12345
BISKUPI ORDYNARIUSZE
123456
BISKUPI POMOCNICZY
12345
BISKUPI SENIORZY
1234
KATEDRY, KONKATEDRY
123456789
Kościoły i kaplice Ukrainy
«Strona główna» portalu była umieszczona 1840750 razy
© 2014-2017 Biskup Marian Buczek (Charków - Lwów)  &  Igor Sedelnyk (Lwów)