Костели і каплиці України. Головна сторінка
Українська Русский Polski
Костели і каплиці України Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Регіони, області і райони
Дієцезії і деканати
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2454

1751 - 1759 ЛцкmУСТИЛУГ [Імені Ісуса] - Володимир-Волинський р-н, Волинська обл.

Вперше поселення згадується в літописі 1150 роком. Називалось також Устилогов, Усцилуг. Назву Ружямполь, яка так і не прижилась, отримало 23 жовтня 1758 року разом із міськими правами. Статус міста та районного центру - із січня 1940 року, проте 1956 року Устилуг перестав бути райцентром. Населяє його лише трохи більше двох тисяч мешканців. У 1745 році місцева власниця Роза Розалія Поцейова уклала фундаторський акт про виділення коштів на будівництво в Устилузі костельно-монастирського комплексу францисканців-капуцинів, а 1747 року ці кошти були передані церковній владі. У 1751 році між фундаторкою та архітектором Павлом Фонтаною було складено угоду на спорудження костелу і монастиря, яка регламентувала найменші деталі будівельного процесу. Будівництво комплексу завершили 1759 року, а консекрація костелу відбулася 24 серпня 1760 року ... » » »

23.04.2017 ЛввtfДо п'ятої річниці смерті. Naucz nas liczyć dni nasze … pamięci o. Władysława Ziober

Монах згромадження Пресвятого Відкупителя, священик Львівської архідієцезії та ректор костелу св. Катерини (санктуарію Матері Божої Неустанної Допомоги) у Мостиськах Львівської області отець Владислав Зьобер помер 24 квітня 2012 року та був похований 1 травня на місцевому кладовищі серед могил отців-редемптористів.

O. Władysław Ziober urodził się 3 sierpnia 1924 roku w Rzadkowicach (Рідковичах) par. Mościska. Był synem Franciszka i Franciszki z domu Majgier pochodzącej ze Szczelczysk. Rodzice mieli 10 dzieci: 2 córki i 8 synów. Dwaj starsi bracia Kazimierz i Józef też zostali kapłanami w diecezji Krakowskiej, a młodsza siostra Gerarda po maturze została zakonnicą honoratką. Władysław został przyjęty do juwenatu redemptorystów w Toruniu w 1938r ... » » »

08.04.2017 КвЖtfКиїв: щорічні збори посадових осіб Руху католицьких іноземних студентів в Україні
21.04.2017 12:53. Місце події: УКРАЇНА / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Рухи та інші спільноти, 3. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Етнічні спільноти / Африканці, 4. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Етнічні спільноти / Азіати, 5. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Молодь, 6. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 7. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Місіонери... / Св. Вікентія де Поля, CM; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені чоловіки / Джерела / svincent.org; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

8 квітня 2017 року в центральному домі «Божий дар» віце-провінції свв. Кирила і Мефодія згромадження Отців Місіонерів св. Вікентія де Поля у Києві відбулись щорічні збори посадових осіб Руху католицьких іноземних студентів в Україні, які провів Національний виконавчий комітет Руху. В них взяли участь представники Руху з Вінниці, Києва, Запоріжжя, Харкова, Полтави, Сум, Тернополя, Львова та Івано-Франківська. Чернівці та Дніпропетровськ були представлені вперше. Зустріч розпочалась Святою Літургією в каплиці Блаженст спільноти ... » » »

16.04.2017 КвЖtfvНеділя Воскресіння Господнього у співкатедрі св. Олександра в Києві

У неділю, 16 квітня 2017 року Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті очолив ранкову Святу Месу у співкафедральному соборі св. Олександра в Києві. Владика також виголосив проповідь, присвячену Воскресінню Господньому, у якій, зокрема, сказав: ' ... якщо Він воскрес, також воскреснемо і ми. Безперечно, ми воскреснемо останнього дня.' ... » » »

16.04.2017 ЛввЛцкtfУрочистість Воскресіння Христового в катедрах Львова та Луцька

Удосвіта 16 квітня 2017 року архієпископ Мечислав Мокшицький очолив резурекційну процесію довкола Митрополичої базиліки Успіння Богородиці у Львові та звершив у співслужінні єпископа Мар’яна Бучека, генерального вікарія Львівської архідієцезії о.-інфулата Юзефа Павлічека і настоятеля катедри о.-прелата Яна Нікеля урочисту Святу Месу ... Урочисте проголошення Воскресіння Христа й заклик, щоб усе створіння взяло участь у тріумфі Воскреслого, розпочалося зранку 16 квітня резурекційною процесією навколо кафедрального храму св. Апостолів Петра і Павла, яку очолив єпископ Віталій Скомаровський. Владика у співслужінні із настоятелем катедри о.-каноніком Павлом Хом’яком відправив урочисту Службу Божу ... » » »

13.04.2017 U AtАВеликодні побажання єпископа Мар'яна Бучека відвідувачам порталу «Костели і каплиці»
13.04.2017 09:38. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: 1. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Воскресіння, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Публікації, інтерв'ю; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Архіпастирі України / Особи / Бучек М., єп.; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Вітання; Тип матеріалів: Тексти

Твоє Воскресіння - це наша радість від подолання сатани, наша надія на вічне життя, наше життя з Тобою тут, на землі і на небі.

Читачам нашого інтернет-порталу бажаю, щоб, пізнаючи правду про життя Церкви в Україні і світі, набирались сил для кращого життя та подавали приклад допомоги нужденним і потерпілим внаслідок війни на Донбасі.

Воскреслий Христос переміг смерть і залишив порожню гробницю та надію подолати всі війни, тож нехай також дасть такий жаданий мир багатостраждальній українській землі ... » » »

13.04.2017 U AtvАПасхальне вітання архієпископа Мечислава Мокшицького

Святий Апостол Павло в своєму Посланні до Корінтян говорить: Звіщаю вам, браття, Євангелію, яку я вам благовістив, і яку ви прийняли, в якій і стоїте, якою й спасаєтесь. Бо я передав вам те, що найперше прийняв; що Христос був умер ради наших гріхів за Писанням, і що Він був похований, і що третього дня Він воскрес за Писанням (пор. 1Кор 15,1-4).

На цьому полягає Євангелія – Блага Вість, Добра Новина, яку сьогодні святкуємо, Таємниця про нове життя, яку Бог відкриває перед нами. «Воскресіння — це основа християнської віри і надії, - повчає папа Франциск. – Якщо б не було посилання на Рай і вічне життя, християнство зводилося б лише до морального вчення, до життєвої філософії. Суть християнської віри, натомість, походить з неба, вона об’явлена Богом та виходить за межі цього світу» (молитва Ангел Господній, 6 листопада 2016р.) ... » » »

18.04.2017 ХрЗvАПривітання Пасхальне єпископа Станіслава Широкардюка
16.04.2017 ОдСtfСевастополь: Пасха пред запертой дверью храма

Нынешние праздничные Пасхальные богослужения, как и в прошлые годы, с разрешения властей верующие прихода св. Климентия в Севастополе провели перед разрушающимся фасадом здания бывшего костела, прикрытого яркими плакатами. Месса Навечерия Пасхи началась на закате, который плавно перешел в звездную ночь ... Воскресная Литургия 16 апреля 2017 года под предстоятельством владыки Яцека Пыля OMI стала настоящим домашним торжеством для всех ... » » »

18.04.2017 ОдСtАПасхальное обращение епископа Яцека Пыля

Возлюбленные во Христе братья и сестры!

40 дней Великого Поста прошло как один день. Это было время духовной борьбы. Время искушений и испытаний, страданий и разочарований, падений и обращения к новой жизни ... В это время сам Бог поддерживал нас на пути к Пасхе ... Воскресший Христос хочет войти в нашу жизнь. Сразу же после своего Воскресения явится Марии Магдалине, которая ищет своего возлюбленного Учителя в пустом гробе. И самая большая радость наполняет её сердце, когда видит того самого Иисуса, Который ей стал так близок, Который ей столько простил ... » » »

ФІЛЬМИ І КНИГИ
12345
ЄПИСКОПИ-ОРДИНАРІЇ
123456
ЄПИСКОПИ-ПОМІЧНИКИ
12345
ЄПИСКОПИ-ЕМЕРИТИ
1234
КАТЕДРИ, СПІВКАТЕДРИ
123456789
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1840164 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)