Головна сторінка | Костели і каплиці України

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3259

19.03.2015 ЛввВеликопісні реколекції у Жовкві і Старій Скваряві на Львівщині
20.03.2015 14:17. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Піст, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 5. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці... / Конвентуальні, OFM Conv; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Завершились Великопісні реколекції для вірян парафіяльного костелу св. Лаврентія у Жовкві та філіального храму св. Людовика у Старій Скваряві на Львівщині, які провів настоятель парафії Преображення Господнього у Борисполі Київської області бр. Станіслав Нуцковський OFM Conv ... » » »

18.03.2015 КвЖЗустріч архієпископів Мокшицького і Галліксона з Генеральним секретарем Всесвітньої Ради Церков у Києві

У середу, 18 березня 2015 року архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся в Апостольській нунціатурі в Києві з Генеральним секретарем Всесвітньої Ради Церков пастором Олавом Фюксе Твейтом і Папським нунцієм в Україні архієпископом Томасом Галіксоном. У зустрічі взяли участь члени делегації Всесвітньої Ради Церков архієпископ Андерс Вейрюд (Церква Швеції, Президент ВРЦ по Європі), пастор Керін ван дер Брок (Реформована Церква Голландії), єпископ Ян Янссен (Євангелічна Церква Німеччини), Пітер Прув (директор Комітету Церков з Міжнародних Зв’язків), протоієрей Даниїл Буда (Румунська Православна Церква) ... » » »

19.03.2015 ЛввРВідпуст св. Йосифа у Львівській семінарії в Брюховичах
20.03.2015 11:21. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. СЕМІНАРІЇ, ІНСТИТУТИ / Інше, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Йосифа, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У четвер, 19 березня 2015 року у Львівській Вищій Духовній семінарії в Брюховичах святкували щорічний відпуст Покровителя семінарії св. Йосифа, улюбленця Пресвятої Діви Марії. З цієї нагоди Святу Месу звершив та проповідь виголосив єпископ Мар'ян Бучек. У проповіді владика звернув увагу присутніх на вірність Богу святого Йосифа та самовіддане виконання ним завдань, які на нього поклав Господь ... » » »

17.03.2015 КвЖВеликопісні реколекції у Києві на Позняках
19.03.2015 12:13. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Піст, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kmc.media; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 15 по 17 березня 2015 року отець Владислав Зомбковський, котрий перед приїздом до Києва служив в парафії св. Катерини у Санкт-Петербурзі (Росія), провів Великопісні реколекції в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Києві на Позняках. Під час Служб Божих о.-реколекціоніст проповідував про Божу любов, покликання та молитовне життя християнина ... » » »

16.03.2015 ХрЗВеликопісні реколекції у Нікополі Дніпропетровської області
19.03.2015 11:29. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Дніпропетровська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Піст, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 5. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Салезіани, SDB; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені чоловіки / Джерела / saletyni.org, facebook.com/100004639365565; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 14 по 16 березня 2015 року в парафії Матері Божої Салетинської i cв. Антонія Падуанського у Нікополі Дніпропетровської області відбулись Великопісні реколекції, які провів настоятель парафії св. Йосифа та монастиря францисканців-капуцинів у Дніпропетровську брат Збігнєв Савчук OFM Cap. Своїми цікавими та насиченими проповідями він допоміг вірянам розкрити і усвідомити силу і значення християнської зброї в боротьбі із злим духом, який переслідує і провокує людину протягом усього її життя ... » » »

2010 - 2015 ХрЗХАРКІВ [Єпископська каплиця] - міста, Харківська обл.

Із заснування 2002 року Харківсько-Запорізької дієцезії виникла необхідність спорудження при Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії церковного комплексу резиденції єпископа, Курії та парафіяльного будинку. 7 липня 2005 року в катедрі відбулось засідання Містобудівної ради Харкова, яка розглянула та затвердила з незначними поправками проект будівлі авторства харківського архітектора Володимира Новгородова. Харківська міська рада рішенням від 15.10.2008р. за N670 дозволила будівництво церковного комплексу на території, відведеній раніше. 6 квітня 2010 року спорудження будівлі розпочалось, площу під будівництво освятив 19 квітня настоятель катедри о. Михайло Мірошник, а 29 квітня єпископ Мар'ян Бучек освятив початок бетонних робіт на будові ... » » »

15.03.2015 ХрЗУ Сумах запрацював екуменічний громадський лекторій «Духовні основи»
18.03.2015 11:08. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Сумська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Християнське єднання, 2. ІНШІ ЦЕРКВИ, 3. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ, 4. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Інші / risu.org.ua, 3. Церковні джерела / Парафіяльні / catholic.sumy.ua, facebook.com/ecclsumy; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 16 березня 2015 року в галереї при храмі Благовіщення Пресвятої Діви Марії у Сумах відбулась перша зустріч екуменічного громадського лекторію «Духовні основи», створеного нещодавно за ініціативою громадської активістки, волонтерки організації «Сумська обласна Асоціація педагогів-християн» Вікторії Закорко. Вона переконана, що соціальні потрясіння, які останнім часом переживають українці, сприяють зближенню християн, спонукають їх активніше шукати єдності ... » » »

16.03.2015 КвЖРеколекції францисканців-бернардинів центрального регіону у Баранівці на Житомирщині
17.03.2015 16:53. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 2. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці... / Бернардини, OFM; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені чоловіки / Джерела / ofm.org.ua, facebook.com/108450155893271; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У понеділок, 16 березня 2015 року в новіціатському домі в парафії св. Станіслава Костки францисканців-бернардинів у Баранівці на Житомирщині відбувся день зосередження братів провінції св. Архангела Михаїла ордену Менших Братів в Україні на тему “Плекання духа особистої молитви”, у якому взяли участь францисканці центрального регіону із Шостки, Житомира, Чуднова, Полонного, Шепетівки та місцевої спільноти ... » » »

1890 - 1962 PLЛввa Базяк Євгеній, архієпископ

Архієпископ Євгеній Базяк народився 8 березня 1890 року в Тернополі в родині судового урядника. У 1897-1903 роках навчався в тернопільській народній школі імені Конарського, потім — у Тернопільській гімназії. 1908 року вступив до Львівської Вищої Духовної семінарії і одночасно на Теологічний факультет Львівського університету. 1912 року висвячений на священика в костелі cвв. Апп. Петра і Павла у Перемишлянах на Львівщині єпископом Владиславом Бандурським. Призначений вікарієм парафіяльного костелу св. Лаврентія у Жовкві. 1917 року мобілізований до австрійського війська, де служив капеланом. У 1914-1919 роках був також вікарієм у тернопольському парафіяльному костелі Матері Божої Неустанної Допомоги, знищеному після ІІсв. війни радянською владою ... » » »

16.03.2015 UAvРКардинал Мар'ян Яворський. Нариси з історії Католицької Церкви

У понеділок, 16 березня 2015 року опубліковано фільм 'Кардинал Мар'ян Яворський. Нариси з історії Католицької Церкви', присвячений життю, священицькій послузі та науковій діяльності кардинала Мар'яна Яворського. Шанований архіпастир народився у Львові, після війни був виселений до Польщі, де отримав священиче свячення, а також теологічну та філософську освіту. Працював в якості професора філософії в Польщі, був єпископом-адміністратором архідієцезії Львівської в Любачеві, а в 1991-2008 роках - Львівським митрополитом архієпископом. У фільмі, створеному завдяки співпраці єпископа Мар'яна Бучека із київським режисером Олександром Ушаковим, про діяльність кардинала розповідають його знайомі із середовища духовенства та світські ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 079 332 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)