Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2756

02.06.2014 МкчtfДень зосередження духовенства Мукачівської дієцезії у Сторожниці на Закарпатті

2 червня 2014 року в парафії Різдва Пресвятої Діви Марії у Сторожниці на Закарпатті відбувся останній перед канікулами день зосередження духовенства Мукачівської дієцезії. Зустріч, яку підготували місцеві настоятель о. Йозеф Мрквіца та парафіяни, розпочалась Службою Божою, очоленою ординарієм Мукачівським єпископом Анталом Майнеком OFM ... » » »

01.06.2014 ЛввtfПерше Причастя дітей у Кременці на Тернопільщині

1 червня 2014 року в парафіяльному храмі св. Станіслава, єпископа і мученика у Кременці Тернопільської області відбулася урочистість Святого Причастя, під час якої шестеро дітей місцевих парафіян вперше прийняли Ісуса в Євхаристії до свого серця. Днем раніше вони перший раз приступили до Таїнства Покаяння і Примирення ... » » »

30.05.2014 КмПtfМолебень Хресної дороги у Шаргороді на Вінничині

У п'ятницю, 30 травня 2014 року в парафії св. Флоріана у Шаргороді на Вінничині відбулась чергова Хресна хода під керівництвом ординарія Кам’янець-Подільської дієцезії єпископа Леона Дубравського OFM, на яку прибуло чимало паломників з різних куточків України, а особливо з Вінниччини, Хмельниччини та Житомирщини. Святу Месу очолив владика Леон ... » » »

28.05.2014 ЛввtfСрібний ювілей священства о. Владислава Дерунова у Мостиськах на Львівщині

Напередодні ювілейних урочистостей, 27 травня 2014 року єпископ-помічник Львівській Леон Малий у костелі Різдва св. Йоана Хрестителя у Мостиськах Львівської області очолив Святу Месу з нагоди двадцятиріччя священства місцевого настоятеля о. Владислава Дерунова ... Наступного дня, 28 травня відбулись основні ювілейні урочистості, в яких взяли участь священики Львівської архідієцезії, місцеві парафіяни та численні гості ... » » »

01.06.2014 ХрЗtfПерше Причастя дітей у костелі св. Йосифа у Дніпропетровську

У неділю, 1 червня 2014 року в костелі св. Йосифа у Дніпропетровську десятеро дітей вперше приступили до Святого Причастя. Урочисту Літургію відправив настоятель парафії о. Збігнєв Савчук OFM Cap. Розділити цю радість прийшли також батьки, бабусі та дідусі, хресні батьки, родичі та друзі першопричасників ... » » »

03.06.2014 ХрЗtfАТридцятиріччя священства у Харкові єпископа Станіслава Широкорадюка та о. Леоніда Ткачука

3 червня 2014 року у храмі Святої Родини у Харкова відбулася урочиста Свята Меса з нагоди 30 річниці священицьких свячень двох випускників Ризької Духовної семінарії – новопризначеного ординарія Харківсько-Запорізького владики Станіслава Широкорадюка OFM, котрий очолив Месу, та настоятеля парафії Святої Родини отця Леоніда Ткачука MIC. Проповідь виголосив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької єпархії владика Ян Собіло ... » » »

01.06.2014 ХрЗtfvПерше Причастя дітей у Запорізькій співкатедрі

У неділю, 1 червня 2014 року у Запорізькій співкатедрі-санктуарії Бога Отця Милосердного під час Святої Літургії, яку очолив єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло, п'ятеро детей (Мілена, Ірина, Софія, Артем і Жорж) вперше приступили до Святого Причастя ... » » »

01.06.2014 ОдСtfПерше Причастя та миропомазання у Севастополі в Криму

1 червня 2014 року єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії Яцек OMI очолив урочисту Святу Месу перед неповерненим храмом св. Климентія у Севастополі в Криму, під час якої троє маленьких парафіян Лана, Аліса та Даниїл вперше приступили до Святого Причастя, а 25 осіб, в основному підлітки та молодь, прийняли Таїнство Миропомазання з рук владики ... » » »

02.06.2014 ЛввtАПривітання архієпископа Мечислава Мокшицького Президенту України Петру Порошенку

Вельмишановний Пане Президенте! Від імені Римсько-Католицької Церкви в Україні прийміть слова привітання з нагоди обрання Вас Президентом України. На все Ваше служіння українському народові бажаємо Вам щедрих благодатей Святого Духа, який один єдиний знає, що є найбільшим добром для людини. Нехай Боже натхнення випереджує Ваші дії, Господня правиця керує Вашими вчинками, Ваше служіння Вітчизні буде благословенне ... » » »

01.06.2014 ХрЗtfvЄпископ Станіслав Широкорадюк взяв участь в інтронізації екзарха Харківського

1 червня 2014 року Глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав Шевчук увів владику Василя Тучапця на престол екзарха Харківського в каплиці святого Миколая Чудотворця у Харкові на Салтовці, яка відтепер стала кафедральною. В інтронізації взяли участь владики секретар Синоду Єпископів УГКЦ Богдан Дзюрах, екзарх Донецький владика Степан Меньок та єпарх Бучацький владика Дмитро Григорак, а також ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк OFM ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 918 025 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)