Костели і каплиці України. Головна сторінка
Українська Русский Polski
Костели і каплиці України Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ   ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ   СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Регіони, області і райони
Дієцезії і деканати
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2644

06.04.2014 КвЖtfvВеликопісні реколекції в парафії св. Яна з Дуклі в Житомирі
11.04.2014 09:51. Місце події: УКРАЇНА / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Піст, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Паллотини, SAC, 5. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Скульптури, барельєфи, 6. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Фатімської, 7. ПАЛОМНИЦТВО / Предметів культу; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / janzdukli.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки, 3. Відео

У період з 31 березня по 6 квітня 2014 року в парафії св. Яна з Дуклі у Житомирі відбувались великопісні реколекції для вірян під проводом отця-паллотина Вальдемара Павелця, які цього року пройшли під знаком вшанування у місцевому костелі подорожуючою Україною скульптури Матері Божої Фатімської. Кожна проповідь отця-реколекціоніста була поділена на кілька частин, які мали спільну тему і стосувалих Марійних об’явлень у Фатімі та конкретної теми на щодень ... » » »

05.04.2014 ЛввtfДень зосередження у Львівській семінарії в Брюховичах

5 квітня 2014 року відбувся щомісячний день зосередження семінаристів Львівської Вищої Духовної семінарії св. Йосифа, який провів о. Зигмунд з міста Нєпокаляни у Польщі, пов'язаного зі святим Максиміліаном Марія Кольбе. Духовні вправи базувалися на прикладі життя цього святого ... » » »

05.04.2014 КмПtfРеколекції та уділення послуг лекторів і аколітів у Городоцькій семінарії

З 1 по 5 квітня 2014 року ректор Ворзельської Вищої Духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса на Київщині о. Ян Слєповронський провів у Городоцькій Вищій Духовній семінарії Святого Духа Хмельницької області великопісні реколекції для місцевих семінаристів та викладачів ... » » »

09.04.2014 КвЖtfУ Житомирі завершується Конференція настоятельок жіночих орденів та згромаджень в Україні

У понеділок, 7 квітня 2014 у монастирі сестер ордену св. Бенедикта у Житомирі розпочалась щорічна зустріч старших настоятельок та делегованих сестер жіночих орденів та згромаджень в Україні, на яку зібралися представники 34 жіночих чернечих інституцій. Конференцію відкрив Святою Літургією єпископ Віталій Скомаровський - голова Комісії єпископату чоловічих та жіночих орденів і згромаджень ... » » »

29.03.2014 КвЖtfКоронація місцевої скульптури Матері Божої Фатімської у Житомирі на Мальованці

У суботу, 29 березня 2014 року, на завершення перебування в парафії Божого Милосердя у Житомирі на Мальованці скульптури Матері Божої Фатімської, яку було передано для перегринації Україною із польського санктуарія Матері Божої Фатімської у Закопаному, відбулась коронація місцевої скульптурки Матері Божої Фатімської. Її та корону подарували парафіяни для нового храму, який будується, а поки подарована скульптура міститься у каплиці, спорудженій на фундаменті майбутнього храму. Коронацію здійснив єпископ Віталій Скоморовський ... » » »

08.04.2014 U AtАЗаява римсько-католицьких єпископів України

У зв’язку з останніми насильницькими діями на Півдні і Сході України, Конференція Римсько-Католицьких Єпископів підтримує позицію усіх Церков, яку було висловлено у комунікаті ВРЦіРО від 3 квітня. Ми засуджуємо будь-які провокації та намагання розпалити ворожнечу на релігійному ґрунті. Ще раз наголошуємо, що Римсько-Католицька Церква в Україні виступає за цілісність України ... » » »

08.04.2014 ХрЗtfvАВеликопісні реколекції у Запорізькій співкатедрі

У неділю, 6 квітня 2014 у Запорізькому співкафедральному соборі (Санктуарії Бога Отця Милосердного) почалися Великопісні реколекції. Цього року духовні вправи на тему 'Особистий контакт з Живим Богом' веде отець Павло Гончарук з Кам'янець-Подільської дієцезії. Реколекції пройдуть до вівторка, 8 квітня. Нижче подано відіозаписи реколекційного повчання першого, другого та третього днів ... » » »

06.04.2014 ЛцкtfРеколекції у Луцькій катедрі

З 3 по 6 квітня 2014 року у Луцькій кафедральній парафії свв. Апп. Петра і Павла тривали великопісні реколекції, які провів колишній вікарій катедри, а нині настоятель парафії Воздвиження Всечесного Хреста в Торчині о. Олександр Гамалійчук ... » » »

06.04.2014 ЛввtfВізитація кафедральної парафії у Львові

З 4 по 6 квітня 2014 року Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький провів візитацію кафедральної парафії Успінння Пресвятої Діи Марії у Львові. Розпочалась вона у п'ятницю Святою Месою, яку очолив владика, а після Євхаристії архіпастир зустрівся з парафіяльними групами та працівниками катедри ... » » »

26.03.2014 ЛввtfВеликопісні реколекції у Мостиськах на Львівщині

З 23 по 26 березня 2014 року в парафії Різдва св. Йоана Хрестителя у Мостиськах Львівської області о. Радослав Ходаніцький OFM з парафії Матері Божої Помічниці Вірних у Судовій Вишні провів великопісні реколекції для численних місцевих вірян ... » » »

ФІЛЬМИ І КНИГИ
1
2345
ЄПИСКОПИ-ОРДИНАРІЇ
1234567
ЄПИСКОПИ-ПОМІЧНИКИ
123456
ЄПИСКОПИ-ЕМЕРИТИ
1234
КАТЕДРИ, СПІВКАТЕДРИ
123456789
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1887124 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)