Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2908

1991 - 1995 КмПСТРАТІЇВКА [Серця Ісуса] - Чечельницький р-н, Вінницька обл.

Село Стратіївка у документах вперше згадується 1816 роком, хоча його заснування пов'язують із XVII століттям. Принаймні, перші вулиці Бойківка і Ковалівка виникли задовго до першої письмової згадки про поселення. У 50-х роках XIX століття місцевий поміщик Ліпінський заснував костел, при якому проживав священик, та почав роздавати землі селянам-католикам. Останні утворили свою общину, цілу вулицю, яку на селі назвали Мазурівкою ... » » »

26.08.2014 ХрЗАТоржество Матери Божьей Ченстоховской в Мариуполе Донецкой области

Сегодня утром территория строительства одноименного санктуария в Мариуполе весьма оживилась. Многие люди собрались там ради Службы Божьей. 26 августа в нашем приходе Матери Божьей Ченстоховской – престольное торжество! Сначала веряне помолились Розарием. Затем началась Месса. Ее провел о. Лаврентий Жезицкий OSPPE, викарий парафии Пресвятой Девы Марии Неустанной Помощи в Броварах ... » » »

24.08.2014 КмПХІV Дієцезіальний день молоді Кам’янець-Подільської дієцезії у Хмельницькому
27.08.2014 08:57. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ДІЄЦЕЗІЇ (ЄПАРХІЇ) / Організаційні заходи / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Молодь, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

В парафії Христа Царя Всесвіту у Хмельницькому 23-24 серпня 2014 року під гаслом «Правда вас визвоить» (Йоан 8.32) відбувся ХІV Дієцезіальний день молоді Кам’янець-Подільської дієцезії, на який приїхало близько 500 молодих католиків з Хмельницької та Вінницької областей. Протягом двох днів молодь разом молилась, брала участь у Євхаристії, слухала конференції, працювала у малих групах та поклонялась Христу в адорації Пресвятих Дарів. Святим покровителем цьогорічної зустрічі молоді став св. Шарбель - реліквіарій з його мощами у вигляді ліванського кедру знаходився в пресвітерії ... » » »

17.08.2014 МкчIV Зустріч закарпатської молоді у Сваляві
27.08.2014 08:57. Місце події: ЗАХІД / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ДІЄЦЕЗІЇ (ЄПАРХІЇ) / Організаційні заходи / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Молодь, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kmc.media; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 15 по 17 серпня 2014 року в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві на Закарпатті близько сотні молодих людей із Закарпатської, а також Львівської, Івано-Франківської і Одеської областей взяло участь у IV Зустрічі молоді під гаслом «Вірую – я не один», яка розпочалась у п'ятницю, в урочистість Успіння Богородиці відпустовою Святою Месою ... » » »

24.08.2014 ЛввX Зустріч молоді у Лановичах на Львівщині
26.08.2014 10:52. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Молодь, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Місіонери... / Салетини, MS; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені чоловіки / Джерела / saletyni.org, facebook.com/100004639365565; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 20 по 24 серпня 2014 року у костелі св. Миколая (санктуарії Матері Божої Салетинської) у Лановичах на Львівщині пройшла X Салетинська зустріч молоді під гаслом 'Мій Батько', у якій взяло участь близько сотні молодих людей з різних куточків України. Ці п'ять днів по-особливому були сповнені Святим Духом, а цікава та насичена програма зробила цей час справді незабутнім ... » » »

2003 - 2008 КмПГОРОДНЯВКА [Зигмунта Гораздовського] - Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Село Городнявка, яке вважається заснованим 1545 року, населяє менше півтисячі мешканців, і лише близько двох десятків сімей є католиками латинського обряду. У Городнявці раніше був дерев'яний костел, який за радянської влади у 30-х роках перетворили на зерносховище, а пізніше - на клуб. На початку 90-х років його розібрали повністю. Місцевих римо-католиків обслуговують францисканці-бернардини з парафії Воздвиження Святого Хреста у Шепетівці ... » » »

17.08.2014 МкчОсвячення відновленого костелу та храмове свято у Рахові-Ціпцерай на Закарпатті

У неділю, 17 серпня 2014 року ординарій Мукачівський єпископ Антал Майнек OFM очолив у костелі Успіння Пресвятої Діви Марії у передмісті Ціпцарай Рахова на Закарпатті Святу Месу з нагоди відпустових урочистостей та освятив відновлений ззовні та зі середини храм. З владикою співслужили місцевий настоятель та декан о. Ласло Микуляк, о. Шандор Манкович, а також греко-католицький священик з Ясіні о. Василь ... » » »

24.08.2014 ХрЗУ Харкові відзначили День Державного Прапора та День Незалежності України
24.08.2014 16:41. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Державні та суспільні свята, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела українські / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 23 серпня 2014 року у трикутному сквері на проспекті Правди у Харкові відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, у яких взяли участь заступник голови Харківської обласної ради Людмила Давидова, голова облдержадміністрації Ігор Балута, його заступники, керівники постійних комісії та депутати облради, заступники міського голови, керівники силових відомств, представники громадських та політичних організацій, ветерани та військовослужбовці Харківщини, а також представники духовенства. Римсько-Католицьку Церкву представляв канцлер Курії Харківсько-Запорізької дієцезії та настоятель кафедральної парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець-канонік Григорій Семенков ... » » »

15.08.2014 ЛввvВідпуст у Золочеві на Львівщині
22.08.2014 10:47. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Успіння, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці... / Конвентуальні, OFM Conv; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / zloczow.com; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Відео

У п'ятницю, 15 серпня 2014 року в костелі Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві Львівської області відпустові урочистості очолив о. Мар'ян Мельничук OFM Conv, котрий походить з цієї парафії. На свято прибули не тільки місцеві віряни, але й також вірники з інших католицьких і православних парафій разом із своїми душпастирями ... » » »

1903 - 1906 ЛввВОРОХТА [Успіння П.Д.М.] - міста, Івано-Франківська обл.

Високогірне селище Ворохта, яке нині належить до Яремчого, заснував 1568 року Василь Янюк. У 1598 році цю місцину назвали Ворохта (за іменем дезертира з польської армії Михаїла Ворохти, котрий там поселився і прославився як талановитий ткач). З кінця XIX століття Ворохта розвивається як спортивно-туристичний центр, а сьогодні є одним з основних центрів туризму Івано-Франківської області. Ворохта входила до складу парафії св. Франциска у Делятині. Наприкінці XIXст. тут було споруджено дерев'яний Будинок священиків, у якому знаходилась каплиця для відпочиваючих та проживаючих постійно римо-католиків ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 973 871 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)