Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2756

31.05.2014 КвЖtfvЮвілей сестер-гонораток в санктуарії у Бердичеві на Житомирщині

У суботу, 31 травня 2014 року у кармелітському костелі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія) подячною Святою Месою відзначали 125-річчя існування згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії та 45-річчя діяльності ордену в Україні. В урочистостях, які очолив ординарій Київсько-Житомирський архієпископ Петро Мальчук OFM, взяли участь ... » » »

31.05.2014 ХрЗtfРСвященичі свячення у Харківській катедрі

У свято Відвідування св. Єлизавети, 31 травня 2014 року в катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії у Харкові був висвячений на пресвітера диякон Oлександр Пухальський з парафії Різдва Пресвятої Діви Марії у Луганську, випускник Вищої Духовної семінарії на Поділлі. Святу Месу очолив і рукоположення здійснив єпископ Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк OFM. У проповіді владика звернув увагу на важливість уряду пресвітера. У Святій Месі взяв участь єпископ-сеньйор Мар'ян Бучек ... » » »

31.05.2014 ХрЗtfРБудівництво єпископського та парафіяльного будинку в Харкові у травні 2014 року

У травні 2014 року продовжувались будівельні роботи на третьому поверсі та горищі єпископсько-парафіяльного будинку у Харкові. Зокрема, вимуровано всі стіни третього поверху, покладено решту плит стелі на третому поверсі, а також вилито всі залізобетонні сходи. Окрім того, була виконана половина дахової ферми та змонтовано більшість її елементів ... » » »

29.05.2014 ХрЗtvДва крила, дякуючи яким Церква летить, розвивається і працює

Харківські вісті розповідають про урочисте введення ординарія Харківсько-Запорізького єпископа Станіслава Широкорадюка OFM до Харківської катедри Успіння Пресвятої Діви Марії, а новопризначений архіпастир - про два крила, дякуючи яким Церква летить, розвивається і працює ... » » »

29.05.2014 ХрЗtfАСестри-кармелітки босі у Покотилівці під Харковом отримали мощі св. Йоана Павла ІІ (оновлено)

В урочистість Вознесіння Господнього, 29 травня 2014 року в катедрі Успіня П.Д.М. у Харкові відбувся iнґрес єпископа Станіслава Широкорадюка OFM, в якому взяли участь наші зовнішні сестри с. M. Ольга і с. M. Мартина. Цього ж дня увечері новий ординарій нашої Харківсько-Запорізької єпархії разом з Апостольським нунцієм в Україні архієпископом Томасом Ґалліксоном та єпископом-сеньйором Мар'яном Бучеком відвідали наш монастир у Покотилівці під Харковом ... » » »

30.05.2014 Лввv34 випуск католицької програми ‘СКЕЛЯ‘
30.05.2014 12:57. Місце події: УКРАЇНА / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Телебачення, радіомовлення; Джерела і автори: Церковні джерела / Дієцезіальні / skelia.org; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Інші публікації; Тип матеріалів: Відео
25.05.2014 КмПtfПриміційна Меса у Шепетівці на Хмельниччині

У неділю, 25 травня 2014 року о. Микола Біскуп, рукоположений в священики 24 травня архієпископом Мечиславом Мокшицьким у Львівській катедрі, звершив свою першу Святу Месу в костелі Воздвиження Святого Хреста у Шепетівці Хмельницької області, звідки родом. Після Служби Божої неопресвітер уділив пріміційне благословення священикам, рідним та парафіянам ... » » »

29.05.2014 ХрЗtfРІНГРЕС ЄПИСКОПА СТАНІСЛАВА ШИРОКОРАДЮКА OFM В ХАРКОВІ

В урочистість Вознесіння Господнього, 29 травня 2014 року в Харківській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії відбувся інґрес третього Харківсько-Запорізького єпископа Станіслава Широкорадюка OFM. На початку Літургії гостей привітав єпископ-сеньйор Мар'ян Бучек. Апостольський нунцій архієпископ Томас E. Ґалликсон прочитав папську буллу, якою номіновано єпископа Станіслава Харківсько-Запорізьким єпископом ... » » »

29.05.2014 ХрЗtaПроповідь єпископа Станіслава Широкорадюка під час інгресу

Зазвичай під час інгресу новопризначений владика має представити вірним 'програму' свого служіння. Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк OFM розповів 29 травня 2014 року в Харківській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії про свої плани, мрії і бажання стосовно служіння на новому місці у проповіді ... » » »

29.05.2014 ХрЗtАВітальне слово архієпископа Мечислава Мокшицького з нагоди інгресу єпископа Станіслава Широкорадюка

Преосвященний Владико Станіславе! Дозвольте привітати Вас, Владико, від мене особисто та від всіх Римсько-Католицьких Єпископів України з встановленням Вас Єпископом Харківсько-Запорізької Дієцезії. На новий етап у Вашому житті, а в ньому на служіння Господу, який обрав Вас на свого апостола та проповідника Небесного Царства бажаю ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 918 026 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)