Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2756

27.05.2014 ЛввtfМиропомазання у Львівській катедрі

У вівторок, 27 травня 2014 року єпископ-помічник Львівській Леон Малий у кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові під час Святої Меси уділив Таїнство Миропомазання групі місцевих парафіян ... » » »

25.05.2014 ЛцкtfПерше Причастя дітей у Луцьку

У неділю, 25 травня 2014 року у Луцькій катедрі святих Апостолів Петра і Павла під час Святої Меси, яку очолив ординарій Луцький єпископ Віталій Скомаровський, дев’ятеро дітей вперше прийняли Тіло і Кров Господні у Святому Причасті ... » » »

29.05.2014 ХрЗtfАСлова привітання єпископа-сеньйора Харківсько-Запорізької дієцезії Мар’яна Бучка

Слава Ісусу Христу! Боже Провидіння є великим. Бог сам керує і піклується Своєю Церквою, дає для неї все необхідне і найкраще. Після переслідування Божої Церкви безбожним і атеїстичним режимом, вона відродилася пам’ятного 1991 року. Великий Папа св. Йоан Павло ІІ 4 травня 2002 року створив у Харкові нову Харківсько-Запорізьку дієцезію для східної частини України, котра охоплює 7 областей - Полтавську, Сумську, Харківську, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську і Запорізьку ... » » »

22.05.2014 ЛввtfМощі св. Йоана Павла ІІ у Ходорові на Львівщині

У четвер, 22 травня 2014 року єпископ-помічник Львівський Леон Малий впровадив реліквії святого Йоана Павла ІІ до костелу Всіх Святих у Ходорові Львівської області. Після Святої Меси, очоленої владикою Леоном, місцеві парафіяни вшанували мощі святого Папи ... » » »

25.05.2014 ЛввtfПерше Причастя дітей у Чернівцях

У VI Неділю Великодню, 25 травня 2014 року в 11:00 в костелі Воздвиження Святого Хреста у Чернівцях під час Святої Меси місцевий настоятель о. Марек Дроздзік уділив дванадцятьом парафіяльним дітям перше Святе Причастя. Діти відновили свої обітниці хрещення та склали обітниці відвідувати катехизу і слухати батьків ... » » »

27.05.2014 ХрЗtfУ Донецьку зник польський священик

Донецькі проукраїнські громадські активісти, які брали участь у Донецьку в щоденній міжконфесійній молитві за мир в Україні, повідомили що 27 травня 2014 року близько 12.00 зник католицький священик о. Павло Вітек TChr, який приїхав з Польщі до настоятеля місцевої парафії св. Йосифа Ремісника о. Миколи Пілецького TChr. За непідтвердженою інформацією, о. Павла утримують представники самопроголошеної «Донецької народної республіки» в будівлі СБУ ... » » »

25.05.2014 ЛввtfОсвячення хрестів храму та миропомазання у Червонограді на Львівщині

В парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді Львівської області 25 травня 2014 року єпископ-помічник Львівський Леон Малий під час очоленої ним Святої Меси освятив хрести, які будуть розміщені на вежі і фасаді нового храму, а також уділив Таїнство Миропомазання дванадцятьом парафіянам ... » » »

24.05.2014 ЛввtfСвященичі свячення у Львівській катедрі

У Львівському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії 24 травня 2014 року о 10.00 архієпископ Мечислав Мокшицький рукоположив випускника Львівської Вищої Духовної семінарії св. Йосифа у Брюховичах диякона Миколу Біскупа. Разом з владикою Мечиславом Євхаристію звершили священики зі Львова та архідієцезії, численні монахи та монахині ... » » »

24.05.2014 КвЖtfМонастир бенедиктинок у Житомирі проголошено абатством

У неділю, 24 травня 2014 року в каплиці монастиря Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії ордену св. Бенедикта у Житомирі урочисту Святу Месу очолив архієпископ Петро Мальчук OFM, котрий зачитав декрет Конгрегації Інститутів богопосвяченого життя від 3 лютого 2014 року про надання статусу абатства цьому монастирю та уділив урочисте благословення матері-абатисі ... » » »

26.05.2014 UAtАЗаява Конференції римсько-католицьких єпископів України щодо результату виборів 25 травня

Конференція римсько-католицьких єпископів в Україні втішена проведенням виборів в Україні 25 травня 2014 року й духом миру, який панував під час виборчого процесу, та вітає новообраного Президента нашої Батьківщини, пана Петра Порошенка. Бажаємо йому всіляких благодатей від Бога, потрібних, аби Україна могла залишити в минулому всі труднощі, пережиті нами, і розпочала час примирення, порозуміння, та співпраці з усіма сторонами ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 918 023 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)