Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2908

21.08.2014 ЛввРКардиналу Мар'яну Яворському виповнилось 88 років
21.08.2014 13:04. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Вшанування, річниці; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

У четвер, 21 серпня 2014 року виповнилось 88 років Львівському архієпископу-емериту кардиналові Мар'яну Яворському. Здається, що останні урочистості до дня народження цього видатного Архіпастиря у Львові, у кафедральному соборі відзначались 8 років тому, коли він ще займав посаду правлячого архієпископа та митрополита. Нагадаємо, що тоді Президент України Віктор Ющенко нагородив кардинала орденом Ярослава Мудрого ІV ступеня та привітав з ювілеєм. Свої привітання Ювіляру надіслали також Святіший Отець Бенедикт XVI (» » ») та Президент Польської Республіки Лєх Качинський (» » »).

09.08.2014 МкчПатрональне свято св. Домініка у Мукачівській катедрі
21.08.2014 11:26. Місце події: ЗАХІД / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Д..., 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ / Домініканки, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Домініканці, OP, 5. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / munkacs-diocese.org, facebook.com/1561180740761977; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 9 серпня 2014 року у Мукачівському кафедральному соборі св. Мартина отці та сестри домініканської родини за участі місцевих парафіян урочисто відзначили свято свого засновника - святого Домініка. Святу Месу очолив та проповідь виголосив о. Петро Балог ОР, а присутні були оо. Микола Лучок ОР, Петро Жарковський, Роджер Мулярчик OFM та греко-католицький священик о. Василь Копин ... » » »

10.08.2014 КмПРеколекції для сімей Домашньої Церкви у Городищі на Хмельниччині
19.08.2014 11:58. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Рухи та інші спільноти, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці... / Бернардини, OFM; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені чоловіки / Джерела / ofm.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 8 по 10 серпня 2014 року у реколекційному будинку при костелі Матері Божої Фатімської у Городищі Хмельницької області настоятель парафії Воздвиження Святого Хреста у Шепетівці, до якої належить Городище, о. Бенедикт Свідерський OFM провів реколекції для сімей Домашньої Церкви, у яких взяло участь близько 40 осіб. Подружні пари щоденно переживали спільні ранкові молитви, Божу Службу ... » » »

18.08.2014 PLЄпископ Собіло - «перемовник» за викрадених священиків
20.08.2014 12:17. Місце події: ПОЛЬЩА; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro, 3. Церковні джерела / Закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Єпископ Ян Собіло, подібно як і його дієцезіани, за останні місяці також потрапляв у ситуації загрози життю. То він їздив до терористів, яких називають проросійськими сепаратистами, щоб вести перемовини за звільнення викрадених ними священиків. Згадуючи ці хвилини, він сказав «Gościowi Katowickiemu», що страху тоді не відчував. «Якщо Господь Бог допускає якісь ситуації для людини, то Він також дає силу, Він потурбується про людину. Я знав, що перебуваю в руках Бога. І що справа, з якою я їхав до сепаратистів, теж у Його руках», — пояснює владика ... » » »

20.08.2014 UAАЗвернення Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України на День Незалежності України

Всечесні Отці! Богопосвячені Особи! 24 серпня у найближчу неділю відзначатимемо 23-ту річницю Незалежності України. Цьогорічне святкування Дня незалежності нашої Держави проходитиме в надзвичайних умовах. Брак порозуміння і згоди між українцями та зазіхання з боку сусідів, внутрішні міжусобиці та воєнні дії всередині країни - все це додатково спонукає нас до особливої молитви за Україну, її мешканців, сусідів ... » » »

1994 - 2005 КмПГОРОДИЩЕ [М.Б. Фатімської] - Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Давньоруське городище, яке тут розташоване, окремі дослідники вважають літописним Ізяславом, інші – фортецею на його підступах. Воно збудоване у ХІІст. і належало князю Теребовлянського князівства, а потім відійшло до земель Болохівського князівства, де виконувало роль форпосту для захисту його північних кордонів. Зруйнували городище у 1241р. монголо-татари. За легендою, село заснували люди, які вижили після нападу монголо-татар, неподалік зруйнованого городища на відстані одного кілометра у ХІV столітті. Уперше в документах Городище згадується як володіння князя Іллі Костянтиновича Острозького (в акті від 31.01.1534р.) ... » » »

17.08.2014 КвЖvЄвангелізаційний концерт у Броварах Київської області
19.08.2014 10:19. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Інше, 2. ЦЕРКВА І… / Мистецтво, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Пауліни, OSPPE; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки, 3. Відео

У неділю, 17 серпня 2014 року в 17:00 у Броварах Київської області відбувся євангелізаційний концерту «Вечір Християнської Творчості», підготовлений душпастирями (отцями-паулінами) та вірянами місцевої парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги за сприяння влади міста. В концерті взяли участь парафіяни, які служать своїм музичним талантом в каплиці під час Літургії, а допомагали їм в його організації рідні та близькі ... » » »

15.08.2014 КмПАПодвійна Перемога! Обітниці сестер у Хмельницькому

В урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії, 15 серпня 2014 року сестри зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа переживали особливий день: дві сестри Вікторії склали обітниці чистоти, убогості та послуху в храмі св. Анни у Хмельницькому. Причому с. Вікторія Саркісян, яка проходила початкову формацію в Польщі, склала перші обітниці, а с. Вікторія Ковальчук, котра відбула вже 10 років формації і має місіонерський досвід на Філіппінах, – вічні. Тому можна сказати, що це є подвійна перемога Бога в житті цих двох сестер Вікторій, ім'я яких і означає 'Перемога' ... » » »

15.08.2014 ЛввВідпуст і ювілей 600-річчя парафії у Лопатині на Львівщині та передача їй мощей св. Йоана Павла ІІ
18.08.2014 10:06. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Успіння, 3. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Ювілеї, річниці, 4. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Мощі, 5. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Йоана (Яна), 6. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У п'ятницю, 15 серпня 2014 року архієпископ Мечислав Мокшицький очолив в костелі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Лопатині Львівської області урочистості з нагоди храмового свята на честь Матері Божої Лопатинської та ювілею 600-річчя місцевої парафії. Владика передав також парафії мощі св. Йоана Павла ІІ ... » » »

15.08.2014 ЛввРУ Бродах на Львівщині освятили пам'ятну дошку 22 полку підкарпатських уланів

В урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії, 15 серпня 2014 року в костелі Воздвиження Хреста Господнього у Бродах Львівської області відбулась урочиста Літургія з нагоди свята Польського війська та освячення меморіальної таблиці 22 полку підкарпатських уланів, який у 1920-1939 роках дислокувався у Бродах (у ньому служили не тільки поляки, але й українці, євреї та австрійці). Святу Месу очолив єпископ Мар'ян Бучек, котрий також освятив пам'ятну дошку ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 973 874 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)