Головна сторінка | Костели і каплиці України

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3027

02.10.2014 ХрЗАПаломництво символів Світових днів молоді: Дніпропетровськ

У четвер, 2 жовтня 2014 року, в спомин святих Ангелів-Хранителів хрест Всесвітнього дня молоді та ікона 'Salus populi romani' завітали до Дніпропетровська. Спочатку молитва відбулася в греко-католицькій парафії Покрови Пресвятої Богородиці, куди прибула делегація братів-капуцинів разом з вірними римсько-католицької парафії святого Йосифа. В 13-00 спільно відспівали акафіст до Пресвятої Богородиці, після цього хрест та ікона були перевезені до нововідбудованого храму святого Йосифа. Там символи Всесвітнього дня молоді зустріли парафіяни ... » » »

03.10.2014 ХрЗvРПаломництво символів Світових днів молоді: Запоріжжя

У п'ятницю, 3 жовтня 2014 року хрест та ікона Всесвітніх днів молоді прибули з дніпропетровського костелу св. Йосифа до Запорізької співкатедри-санктуарію Бога Отця Милосердного. Після привітання вірні взяли участь в Хресній дорозі біля святині, яку провів настоятель співкатедри о. Олег Ковиньов, а потім разом з хрестом та іконою увійшли до санктуарію на Святу Месу, яку очолив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло. Проповідь виголосив єпископ-сеньйор Мар'ян Бучек ... » » »

27.09.2014 КмПТиврів на Вінничині: відпуст та завершення ювілею 25-річчя служіння облатів в Україні
03.10.2014 10:19. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Вінницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / М... / Михаїла, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Вшанування, річниці, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Місіонери... / Облати Марії, OMI, 5. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kmc.media; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 27 вересня 2014 року в костельно-монастирському комплексі у Тиврові на Вінничині відбулось храмове свято св. Архангела Михаїла та завершення ювілею 25-річчя служіння згромадження Місіонерів Облатів Пресвятої і Непорочної Діви Марії в Україні. Урочисту подячну Євхаристію очолив ординарій Одесько-Симферопольський єпископ Броніслав Бернацький у співслужінні єпископа Яцека Пиля ОМІ, котрий 25 років тому запросив представників згромадження працювати в Україні ... » » »

01.10.2014 ХрЗРУрочистість св. Терези від Дитятка Ісуса в сестер-кармеліток босих у Покотилівці біля Харкова
02.10.2014 20:01. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Т... / Терези, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ / Кармелітки, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

1 жовтня 2014 року ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM та єпископ-емерит Мар'ян Бучек очолили урочистість з нагоди свята св. Терези від Дитятка Ісуса у монастирі сестер-кармеліток босих в Покотилівці біля Харкова. У проповіді єпископ Станіслав пригадав малу дорогу святості святої Терези, а на закінчення Літургії освятив пелюстки троянд ... » » »

01.10.2014 ХрЗРПаломництво символів Світових днів молоді: Харків

Хрест Всесвітнього дня молоді та ікона 'Salus populi romani' 30 вересня 2014 року прибули до Харківської катедри Успіння Пресвятої Діви Марії. Зустрічаючи символи ВДМ, молодь відмовила вервицю до Божого Милосердя, яку провів вікарій парафії о. Олександр Пухальський, і вшанувала хрест та ікону. На завершення поклоніння єпископ Харківсько-Богодухівський Української Православної Церкви Київського патріархату Mитрофан віддав шану хресту та Божій Матері, відмовивши молитву. Увечері Святу Месу очолив єпископ Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк OFM у співслужінні із єпископом-сеньйором Мар'яном Бучеком ... » » »

02.10.2014 РЗміна адреси rkc@ukrpost.ua на rkc.kharkiv@gmail.com
02.10.2014 09:34. Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / Портал 'Костели і каплиці'; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

Останнім часом з певних технічних причин електронна поштова адреса rkc@ukrpost.ua перестала працювати. Просимо надсилати інформацію, фотознімки, відео- чи аудіо-матеріали про церковні події, костели і каплиці України, а також свої пропозиції та зауваження щодо роботи порталу за адресою rkc.kharkiv@gmail.com ... » » »

29.09.2014 ЛввВідпусти св. Михаїла у Львові на Сихові та Сокалі на Львівщині
10.09.2014 15:59. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / М... / Михаїла, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, 3. Церковні джерела / Парафіяльні / ua.spiritus-sanctus.org.ua, facebook.com/214468208621635; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Відбулись храмові свята в парафіях св. Архангела Михаїла у Львові на Сихові 27 вересня 2014 року та Сокалі на Львівщині 29 вересня. У суботу, 27 вересня урочисту Святу Месу в новому львівському костелі на Сихові, розташованому поруч зі станою каплицею, очолив генеральний вікарій Львівської архідієцезії о. Йосиф Павлічек, а проповідь виголосив ректор Львівської Вищої Духовної семінарії у Брюховичах отець Петро. У понеділок, 29 вересня, в свято покровителя України св. Архангела Михаїла відпустову Святу Месу у Сокалі на Львівщині очолив і проповідь виголосив жовківський декан о.-прелат Йосиф Легович ... » » »

29.09.2014 КвЖПаломництво символів Світових днів молоді: Київ

Увечері в неділю, 28 вересня 2014 року молодь парафії св. Олександра у Києві урочисто внесла до храму символи Всесвітнього дня молоді - хрест та ікону Пресвятої Діви Марії, які прибули з Житомира ... У понеділок помолитись біля символів Всесвітнього дня молоді прийшли молоді люди не лише з місцевої парафії, але й прихожани з усіх інших парафій міста ... Завершилось все вечірньою Месою, яку очолив архієпископ Петро Мальчук OFM за участю священиків з різних куточків Києво-Житомирської дієцезії ...» » »

28.09.2014 ХрЗХрамове свято на честь св. Фаустини Ковальської у Кривому Розі на Дніпропетровщині
01.10.2014 11:19. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Дніпропетровська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Ф... / Інші, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені чоловіки / Джерела / saletyni.org, facebook.com/100004639365565; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 28 вересня 2014 року в костелі Успіння Пресвятої Діви Марії у Кривому Розі Дніпропетровської області відбулись урочистості з нагоди храмового свята на честь св. Фаустини Ковальської - другої покровительки парафії. Святкування перенесли з 5 жовтня, щоб їх зміг очолити єпископ-помічник Одесько- Сімферопольський Яцек Пиль OMI, котрий саме зараз повертався через Кривий Ріг до Криму ...» » »

30.09.2014 Лввv35 випуск католицької програми ‘СКЕЛЯ‘
30.09.2014 21:17. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Телебачення, радіомовлення; Джерела і автори: Церковні джерела / Дієцезіальні / skelia.org; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Інші публікації; Тип матеріалів: Відео
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 019 212 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)