Костели і каплиці України. Головна сторінка
Українська Русский Polski
Костели і каплиці України Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Регіони, області і райони
Дієцезії і деканати
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2592

15.02.2014 P LtfАпостольський адміністратор Луцької дієцезії висвятив у Польщі священиків для своєї дієцезії
17.02.2014 11:12. Місце події: ПОЛЬЩА; Рубрики і підрубрики: 1. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зміни / Рукоположення, 2. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Місіонери... / Мізерікордіанці, SMIM, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Рукоположення, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Рукоположення, освячення, відкриття, 5. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Служіння за кордоном; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / catholic.volyn.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 15 лютого 2014 року в парафії св. Катерини Олександрійської у Тичині в Польщі Апостольский адміністратор Луцької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк OFM уділив пресвітерських свячень дияконам Марціну Яцеку Цєсєльському, Гжегожу Єлєню і Кшитофу Павлу Орліцькому з товариства Місіонерів Ісуса Милосердного, які навчались у семінаріях в Польщі та вирішили працювати у Луцькій дієцезії ... » » »

14.02.2014 ХрЗtfРРукоположення в священики у Харківському кафедральному соборі

У свято покровителів дієцезії свв. Кирила та Мефодія, 14 лютого 2014 року у Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії відбулося рукоположення в священики. Святу Месу очолив єпископ Мар'ян Бучек за участю священиків України та Молдови. Свячення отримав диякон Віктор Гайворонський, який закінчив теологічне навчання у Вищій Духовній Семінарії у Львові-Брюховичах ... » » »

11.02.2014 КвЖtfВідпуст Матері Божої Лурдської у Зарудинцях на Житомирщині

У вівторок, 11 лютого 2014 року відпустові урочистості в паулінській парафії Матері Божої Лурдської в Зарудинцях Ружинського району Житомирської області очолив та Слово Боже виголосив настоятель парафії св. Станіслава, єп. мч. в Оратові на Вінничині о. Ігор Попов ... » » »

201? КвЖmЗАРУДИНЦІ [М.Б. Лурдської] - Ружинський р-н, Житомирська обл.

У селі Зарудинці, яке відоме з 1651 року, проживає близько тисячі мешканців, частина яких має польське етнічне коріння. Ймовірно, наприкінці минулого - на початку теперішнього десятиліття тут облаштували тимчасову каплицю у будинку. 25 травня 2013 року архієпископ Петро Мальчук OFM осятив Хрест, встановлений на території спорудження майбутнього костелу. Зарудинці обслуговують оо.-пауліни з парафії Пресвятого Тіла і Крові Ісуса Христа у Ружині ... » » »

14.02.2014 ЛввtАПроцес слід довести до кінця. Звернення римсько-католицьких єпископів України

Ми, римсько-католицькі єпископи України, схвалюємо всі зусилля, спрямовані на подолання громадянського конфлікту в нашій державі. Встановлення справедливості й миру є нашим спільним завданням як з боку влади, так з боку кожного громадянина. Процес, який був розпочатий, слід довести до кінця, шануючи погляди та потреби всіх сторін ... » » »

14.02.2014 ХрЗtfАСуми: 20 тон льоду варті моменту людської радості
14.02.2014 11:14. Місце події: УКРАЇНА / Сумська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Інше, 2. ЦЕРКВА І… / Мистецтво; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Світські / Особи / Дубодєлов В.; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

В суботу, 8 лютого 2014 року на розі вулиць Троїцька та Псільська, у дворі римсько-католицької церкви відкрилась виставка льодової скульптури. Вже третій рік поспіль парафія Благовіщення Пресвятої Діви Марії дарує це маленьке свято мешканцям та гостям міста Суми. На відкритті були присутні гості, яких запросив настоятель парафії о. Войцех Стасевич ... » » »

13.02.2014 tРPortal «Kościoły i kaplice Ukrainy» diecezji Charkowsko-Zaporoskiej już w języku polskim
13.02.2014 18:46. Рубрики і підрубрики: 1. МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / Портал 'Костели і каплиці', 2. ІНШЕ / Мова; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

Od dnia 13 lutego 2014 roku Portal «Kościoły i kaplice Ukrainy» diecezji Charkowsko-Zaporoskiej Kościoła Rzymskokatolickiego w Ukrainie istnieje już w języku polskim. Відтепер інформація подаватиметься також польською мовою, поступово будуть відновлені польські переклади старих сторінок ... » » »

11.02.2014 ЛцкtfДень зосередження духовенства і богопосвячених осіб Луцької дієцезії у Маневичах на Волині
13.02.2014 12:31. Місце події: УКРАЇНА / Волинська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Богопосвячених осіб, 2. ДІЄЦЕЗІЇ (ЄПАРХІЇ) / Організаційні заходи / Зустрічі, реколекції, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ, 5. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ, 6. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / catholic.volyn.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

День зосередження для духовенства та богопосвячених осіб Луцької дієцезії відбувся 11 лютого 2014 року в парафії Святого Духа у Маневичах на Волині, де вони зібрались на чолі з Апостольським адміністратором дієцезії єпископом Станіславом Широкорадюком. Священики разом співслужили Святу Месу, а проповідь виголосив духовний отець дієцезії о. Лєх Броніслав Кошляга ... » » »

11.02.2014 ЛввtfТернополь: на архідієцезіальному рівні відзначили ХХІІ Всесвітній День Хворого

У вівторок, 11 лютого 2014 року у тернопільському храмі Милосердя Божого та Матері Божої Неустанної Допомоги архієпископ Мечислав Мокшицький очолив архідієцезіальне святкування ХХІІ Всесвітнього Дня Хворого. Владика виголосив принагідну проповідь, уділив Таїнство Миропомазання Хворих, а після завершення Святої Меси розділив агапе з духовенством і вірними. ... » » »

01.02.2014 КвЖtfvВідпуст св. Агнеси у Гришківцях на Житомирщині

1 лютого 2014 року відпустові урочистості на честь св. Агнеси у костелі у Гришківцях на Житомирщині на запрошення місцевого настоятеля о. Руслана Демчука очолив єпископ-емерит Ян Пурвінський, який також проголосив проповідь ... » » »

ФІЛЬМИ І КНИГИ
12345
ЄПИСКОПИ-ОРДИНАРІЇ
123456
ЄПИСКОПИ-ПОМІЧНИКИ
1
23456
ЄПИСКОПИ-ЕМЕРИТИ
1234
КАТЕДРИ, СПІВКАТЕДРИ
123456789
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1870123 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)