Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2752

28.04.2014 ЛцкtfПроголошення санктуарію Божого Милосердя у Ківерцях на Волині

У понеділок, після неділі Божого Милосердя, 28 квітня 2014 року в костелі Пресвятого Серця Ісуса Христа у Ківерцях на Волині під час Святої Меси, на яку зібрались духовенство, ченці, черниці та віряни Луцької та інших дієцезій, Апостольський адміністратор Луцької дієцезії Станіслав Широкорадюк OFM, котрий очолив урочистість, проголосив місцевий храм санктуарієм Божого Милосердя ... » » »

1929 - 1933 ЛцкmСКІВЕРЦІ [Серця Ісуса] - Ківерцівський р-н, Волинська обл.

У 1870—1873 роках між містами Рівне і Ковель прокладали залізничну колію, а за 7 км від села Ківерці (тепер Прилуцьке) спорудили станцію з однойменною назвою. Статус міста Ківерці отримали 1951 року. Місцеві римо-католики належали до парафії у Луцьку. Лише 1923 року у Ківерцях заснували парафію (тут була невеличка дерев'яна каплиця). У 1929-1933 роках коштом парафіян та завдяки зусиллям останнього передвоєнного пароха о. Тадеуша Бончковського було споруджено сучасний мурований костел ... » » »

27.04.2014 ЛввtfВідпуст Божого Милосердя у Львівській катедрі

У неділю Божого Милосердя, вечером 27 квітня 2014 року у Львівській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії відбулась урочистість другого парафіяльного відпусту, яку очолив ректор Львівської Вищої Духовної семінарії св. Йосифа у Брюховичах о. Петро Бжескі. Після Євхаристії вірні, священики львівських парафій та богопосвячені особи взяли участь в урочистій процесії навколо катедри з Пресвятими Дарами ... » » »

27.04.2014 ХрЗtfКонцерти органної та камерної музики у Сумах і Бердянську

У костелі Благовіщення Пресвятої Діви Марії у Сумах в рамках 21-го міжнародного фестивалю органної та камерної музики «Organum-2014», організованого Орестом Ковалем, пройшли концерти 6, 13, 26 і 27 квітня 2014 року ... Класична музика у ці вихідні, 26 та 27 квітня звучала також у костелі Різдва Пресвятої Діви Марії у Бердянську Запорізької області ... » » »

27.04.2014 ХрЗtfРМиропомазання в Харківській катедрі

У неділю Божого Милосердя, в день канонізації пап Йоана Павла II і Йоана XXIII, 27 квітня 2014 року у Харківській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії 7 вірних отримало Таїнство Миропомазання. Святу Месу очолив єпископ Мар'ян Бучек. До Таїнства кандидатів підготував вікарій парафії отець Домінік Kукелка, в Літургії єпископу асистували адміністратор парафії отець-канонік Григорій Семенков і вікарій парафії отець Віктор Гайворонський ... » » »

27.04.2014 VAtfСВЯТІШИЙ ОТЕЦЬ ФРАНЦИСК ПРОГОЛОСИВ СВЯТИМИ ПАП ЙОАНА ПАВЛА ІІ і ЙОАНА XXIII

Сотні тисяч паломників протягом ночі з суботи, 26 квітня, на неділю очікували на початок урочистого Євхаристійного богослужіння з нагоди проголошення святими Римських Єпископів Йоана ХХІІІ та Йоана Павла ІІ, яке у неділю, 27 квітня 2014 року здійснив Святіший Отець Франциск. З Главою Католицької Церкви співслужили вислужений Папа Бенедикт XVI, 150 кардиналів, понад 700 єпископів та величезна кількість священиків ... » » »

25.04.2014 ЛввtАПослання митрополита Мечислава Мокшицького з нагоди канонізації пап Йоана Павла ІІ і Йоана XXIII

Більшість з нас ще має в пам’яті живий образ Йоана Павла ІІ. Як ніколи раніше, принаймні, коли йдеться про наші часи, ми не були свідками настільки однозначного свідоцтва, яке дала спільнота Церкви, оцінюючи життя Йоана Павла ІІ. У день його похорону ми бачили транспаранти, які свідчили про це переконання. Santo Subito! – святий негайно. Цей заклик віруючого світу сприяв такому швидкому процесу, а знаки від Бога, які підтвердили віру Церкви, стали незаперечним доказом Його святості, яка залишилась для нас дуже реальним образом святості. Ця святість супроводжувала наше життя, а ми є її свідками ... » » »

17.04.2014 ХрЗtАПастирське послання на свято Божого Милосердя

Дорогі отці священики, брати монахи, сестри монахині, улюблені в Христі брати і сестри! Сьогодні Церква святкує Воскресіння Божого Милосердя. Згідно містичних явлень святій сестрі Фаустині Ковальській, встановлення цього свята хотів Сам Ісусу Христос: «бажаю, щоб перше воскресіння після Великодня було святом Милосердя» (Щоденник 299). Ісус дав конкретні обіцянки пов'язані з шануванням у цьому святі Божого Милосердя: «У цей день відкриті глибини Мого милосердя, Я виливаю ціле море милостей на душу, яка наближається до джерела Мого милосердя; та душа, яка в цей день приступить до сповіді і Святого Причастя, отримає повне відпущення гріхів і позбавлення від покарань ... » » »

20.04.2014 ЛввtfПасхальне Тридення у Чернівцях

Вперше за всю історію існування парафії Воздвиження Всечесного Хреста у Чернівцях Пасхальне Тридення у місцевому костелі очолив архіпастир. Єпископ-помічник Львівський Леон Малий. під час Меси Господньої Вечері у Великий Четвер 17 квітня 2014 року обмив ноги дітям, котрі цього року готуються до Першого Причастя ... » » »

25.04.2014 ХрЗtaРадіо 'Марія': інтерв'ю єпископа Яна Собіло про те, як він опинився в епіцентрі сепаратиських протистоянь у Запоріжжі

У випуску програми «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' єпископ Ян Собіло розповів про те, як він опинився в епіцентрі сепаратиських протистоянь у Запоріжжі, ставши живим щитом між силовиками і агресорами та отримавши від одного з них порцію газу з балончика: 'Проїзжаючи дорогами нашого міста, я побачив масовий мітинг, вирішив під'їхати і подивитися на тих людей, котрі його чинять. Побачивши, що там коїться, шокувався! ...' ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 917 510 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)