Костели і каплиці України. Головна сторінка
Українська Русский Polski
Костели і каплиці України Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ   ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ   СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Регіони, області і райони
Дієцезії і деканати
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2683

25.03.2014 ХрЗtfРХарків: аудіо-диск «Десять Католицьких Пісень»
25.03.2014 14:32. Місце події: УКРАЇНА / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Мистецтво, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії спільними зусиллями підготували аудіо-диск «Десять Католицьких Пісень». Це перша спроба об’єднати тих, кому не байдужі церковна музика та спів. Пам’ятаючи про слова св. Августина «Хто добре співає - той молиться двічі», виконавці захотіли донести до серця людини Божий голос і відчуття Його присутності, як подув лагідного вітру ... » » »

25.03.2014 ЛввtАПастирське звернення з нагоди Дня Святості Життя

Дорогі брати в Христовому священстві! Богопосвячені особи! Дорогі в Христі Брати і Сестри! Урочистість Господнього Благовіщення провадить нас, віруючих в Христа, до Назарету. ... Сьогоднішня Євангелія свідчить про те, що виповнилися прагнення Вибраного Народу. Архангел Гавриїл прийшов до Марії з Назарету, щоб сповістити їй, що це на ній виповняться обітниці пророків, а її Син, який буде зачатий чудотворним і непорочним способом за благодаттю Святого Духа, буде Сином Всевишнього ... » » »

22.03.2014 ХрЗtfВідпуст св. Йосифа у Дніпропетровську

У суботу, 22 березня 2014 року Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь в храмовому святі на честь св. Йосифа у Дніпроперовську. Урочисту Святу Месу очолив єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло, котрий також проголосив проповідь. На завершення Святої Меси владика Мечислав подякував парафіяльній спільноті за працю по відбудові місцевого храму ... » » »

23.03.2014 ХрЗtfАПрисвячення Непорочному Серцю Марії та впровадження реліквій Львівських святих у Запоріжжі
24.03.2014 11:59. Місце події: УКРАЇНА / Запорізька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Серця, 3. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Мощі, 4. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Йосифа, 5. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Ж,З..., 6. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Якова, 7. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Дієцезіальне духовенство / Особи / Попов А.; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 23 березня 2014 року в Запорізькому санктуарії Бога Отця Милосердного відбулася урочиста Свята Літургія, яку очолив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький. На закінчення Літургії владика Мечислав зачитав акт присвячення України Непорочному Серцю Діви Марії, а потім урочисто вніс до каплиці Всіх Святих на постійне зберігання мощі святих Йосифа Більчевського, Зигмунта Гораздовського та блаженного Якова Стрепи ... » » »

23.03.2014 ХрЗtfРМиропомазання та присвячення України Непорочному Серцю Марії у Луганську

У неділю, 23 березня 2014 року в парафії Різдва Пресвятої діви Марії у Луганську єпископ Мар’ян Бучек уділив Таїнство Миропомазання 16 особам - трьом місцевим парафіянам та закордонним студентам, котрі навчаються тут. Після Святої Меси о. Андрій Пальчик прочитав акт присвячення України Непорочному Серцю Марії ... » » »

21.03.2014 ХрЗtaРадіо 'Марія': інтерв'ю єпископа Мар'яна Бучека по завершенні Конференції Єпископів
22.03.2014 12:46. Місце події: УКРАЇНА / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З архіпастирями, 2. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Публікації, інтерв'ю; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Архіпастирі України / Особи / Бучек М., єп., 3. Церковні джерела / Дієцезіальні / radiomaria.org.ua, facebook.com/798883410204015; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Інтерв'ю, промови; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Аудіо

У програмі «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Мар'ян Бучек розповів, про що йшлося на останній Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Харкові: 'Треба вміти приймати ситуацію! Треба навчити людей правильно ставитись до різних критичних ситуацій. Починати слід з покаяння! Це задача духовенства над якою ми працюємо. На жаль, сепаратистські настрої у більшій чи меншій мірі є по всій Україні ...' ... » » »

20.03.2014 ХрЗfРПрисвячення України Непорочному Серцю Марії пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні
21.03.2014 11:26. Місце події: УКРАЇНА / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Серця, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше, 3. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: Фотознімки

У четвер, 20 березня 2014 року на закінчення XLIII Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України, під час Святої Меси у Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький від імені пастирів Римсько-Католицької Церкви в Україні здійснив акт присвячення України Непорочному Серцю Марії ... » » »

20.03.2014 ХрЗtfРКомюніке XLIII Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

З 19 по 20 березня 2014 року в Харкові відбулалася XLIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України. Засідання було відкрито Святою Месою в кафедральному соборі, після якої Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький освятив першу частину будинку дієцезіальної курії та парафії в Харкові ... » » »

20.03.2014 ХрЗfАМолитвенная конференция «Огонь» в Днепропетровску
19.03.2014 ХрЗtАПроповідь єпископа Мар'яна Бучека 19 березня 2014 року

Улюблені в Христі Сестри і Брати ! Вітаємо сьогодні у нашій катедрі достойних Гостей, отців-єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні на чолі з її главою архієпископом-митрополитом Мечиславом Мокшицьким. Сьогоднішня урочистість святого Йосифа, Обручника П.Д.М., зібрала нас в цій катедрі, яка до 1991 року була зачинена і спрофанована радянською владою. Завдяки глибокій вірі і самопожертві священиків, а також вірних вона була відновлена та реставрована ... » » »

ФІЛЬМИ І КНИГИ
1234567
ЄПИСКОПИ-ОРДИНАРІЇ
1234567
ЄПИСКОПИ-ПОМІЧНИКИ
123456
ЄПИСКОПИ-ЕМЕРИТИ
1234
КАТЕДРИ, СПІВКАТЕДРИ
123456789
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1900354 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)