Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2756

16.09.2017 ОдСtfРСанктуарій в Одесі: центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько-Сімферопольській дієцезії

У суботу, 16 вересня 2017 року в санктуарії Матері Божої Фатімської в Одесі на Таїрові відбулась центральна урочистість Ювілейного Фатімського Року в Одесько- Сімферопольській дієцезії, яку очолив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький за участю єпископів Одесько- Сімферопольських ординарія Броніслава Бернацького і помічника Яцека Пиля OMI, ординарія Кам'янець- Подільського Леона Дубравського OFM, духовенства та вірних з дієцезії і поза нею ... » » »

17.09.2017 UAtРРетроспектива. Відновлено репортажі та інші публікації серпня 2010 року
18.09.2017 11:04. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / Портал 'Костели і каплиці'; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

У понеділок, 18 вересня 2017 року відновлено репортажі про події та інші публікації серпня 2010 року зі старого сайту rkc.kh.ua, у тому числі 'Будівництво резиденції єпископа і парафіяльного будинку у Харкові в серпні 2010 року', 'Яремче на Івано-Франківщині: реколекційний дім для молоді, священиків і черниць з каплицею св. Й. Більчевського', 'Реколекції на честь Бога Отця у Запорізькому співкафедральному соборі' та 'III День молоді у Запоріжжі на завершення XIII пішої прощі 'Мелітополь-Запоріжжя'' ... » » »

10.09.2017 ЛввtfСрібний ювілей служіння йосифіток у Тернополі

У неділю, 10 вересня 2017 року черниці згромадження Сестер Святого Йосифа дякували Богові за їх 25-річну діяльність у тернопільській парафії Божого Милосердя i Матері Божої Неустанної Допомоги, за їхнє служіння та всі отримані від Бога і людей благодаті. Очолив урочисту подячну Святу Месу настоятель парафії о. Анджей Маліґ у спіслужінні з попереднім настоятелем о. Альфонсом Ґуровскі, котрий запросив йосифіток працювати в Тернополі, о. Мар’яном Музикою, о. Казимиром Шалаєм та о. Петром Франківим OFM Conv, який родом із Тернополя ... » » »

11.09.2017 КмПtfПраця духовна і фізична іноземців в Старому Острополі на Хмельниччині

У 2011-2012 роках спільнота світських францисканців в Старому Острополі на Хмельниччині облаштувала каплицю св. Архангела Михаїла у будинку колишньої лікарні, яку спорудили на фундаментах зруйнованого костелу ... Проте в самій святині і навколо неї ще досі тривають завершувальні роботи. З 4 по 11 вересня 2017 року тут відбулись реколекції, поєднані із фізичною працею, членів ФОС та їх симпатиків із Польщі (12 осіб), Німеччини (дев'ятеро) та Австрії (група молоді). Духовні вправи провели бр. Сергій Воронюк OFM Cap (Україна) та бр. Матеуш Скошиляс OFM Cap (Польща) ... » » »

14.09.2017 КвЖtfДовбиш на Житомирщині: перша річниця смерті о. Олександра Мілевського SAC. Освячення пам'ятника

У четвер, 14 вересня 2017 року в костелі-санктуарії Матері Божої Фатімської у Довбиші на Житомирщині відбулась Служба Божа в намірі о. Олександра Мілевського SAC у першу річницю його смерті (помер 14 вересня минулого року) ... Було також освячено пам'ятник о. Олександру Мілевському SAC на подвір'ї цього храму, де його поховали 16 вересня минулого року ... » » »

14.09.2017 ЛцкtfРеколекції для священиків Луцької дієцезії у Замлинні на Волині

З 10 по 14 вересня 2017 року відбулися реколекції для священиків Луцької дієцезії в Інтеграційному центрі «Caritas-Spes» у Замлинні на Волині - позашкільному закладі для відпочинку та рекреації, створеному з метою інтеграції молоді сусідніх країн (тут, зокрема, проходили Міжнародні пленери іконопису). У духовних вправах взяв участь також і ординарій Луцький єпископ Віталій Скомаровський, а конференції для священиків виголосив о. Адам Рачковський ... » » »

10.09.2017 КвЖtfВічні обітниці салезіанця у Коростишеві на Житомирщині

В салезіанській парафії Різдва Пресвятої Діви Марії в Коростишеві на Житомирщині 10 вересня 2017 року брат Роман Циганюк із товариства св. Франциска Салезького склав вічні обітниці. Урочистість відбулась за участю його співбратів-салезіанців, рідних та знайомих, а також місцевих парафіян ... » » »

09.09.2017 МкчtfЗустріч духовенства Мукачівської дієцезії у Сторожниці на Закарпатті

Відбулася перша після літніх канікул зустріч духовенства Мукачівської дієцезії, яку у дружній товариській атмосфері провели в парафії Різдва Пресвятої Діви Марії у Сторожниці на Закарпатті, де напередодні відзначили храмове свято. Cвяту Месу очолив єпископський вікарій о. Антоній Зіемба, а проповідь виголосив висвячений 1 липня цього року о. Сергій Герзанич. Конференція була присвячена обміну досвідом праці з молоддю. Для цього запросили трьох священиків із Чехії та одного зі Словаччини ... » » »

10.09.2017 ЛввtfВ Крисовичах на Львівщині дякували за урожай віряни парафій Мостищини

У неділю, 10 вересня 2017 року в костелі-санктуарії Матері Божої Фатімської у Крисовичах на Львівщині урочисту Євхаристію з нагоди свята подяки за жнива і цьогорічний урожай відправив у співслужінні архієпископа Мечислава Мокшицького та інших священнослужителів єпископ- емерит Стефан Регмунт із Зеленогурсько- Гожовської дієцезії у Польщі, котрий днем раніше очолював щорічні урочистості у Львові на честь бл. Якова Стрепи ... » » »

200? - 201? ХрЗmКОРОТИЧ [Каплиця {оріоністок}] - Харківський р-н, Харківська обл.

Поселення Коротич засноване в середині XVII століття. Статус селища міського типу отримало 1938 року. Населяє його 5 тисяч мешканців. В Україні сестри-оріоністки (згромадження Малих Сестер Місіонерок Милосердя) працюють від 1992 року, а через три роки вони почали служіння в Харкові. У 2000-х роках в партнерстві із Всеукраїнським благодійним фондом «Деполь Україна» вони відкрили у своєму домі в Коротичі поблизу Харкова Центр матері та дитини для вагітних жінок і молодих жінок з дітьми до 5 років, які не мають постійного місця проживання і опинились в кризовій життєвій ситуації ... У будинку є також каплиця. Духовні потреби сестер та жінок, які знаходяться під їх опікою, обслуговують оо.-домініканці з парафії Матері Божої Святого Скапулярія i св. Рафаїла Калиновського у Харкові на Новій Баварії ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 918 027 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)