Костели і каплиці України. Головна сторінка

Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 2756

11.09.2017 ЛввtfДелегація «Renovabis» у Львові. Свята Меса в каплиці Львівської курії

У Львові перебуває делегація церковної благодійної організації «Renovabis», щоб оглянути стан реалізації проектів, які нею фінансуються у Львівській архідієцезії та обговорити подальшу співпрацю. Вранці 11 вересня 2017 року ординарій Берлінський архієпископ Гайнер Кох очолив Святу Месу в каплиці Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Львівській курії. Йому співслужили митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький, генеральний вікарій архідієцезії о. Юзеф Павлічек та священики з делегації та Курії ... » » »

10.09.2017 ХрЗtfПарафію в Харкові на Новій Баварії перейняли домініканці

Душпастирство серед вірних харківського мікрорайону Нова Баварія розпочали 2001 року кармеліти босі. За цей час вони спорудили по вулиці Катаєва монастир та костел Матері Божої Святого Скапулярію i св. Рафаїла Калиновського. Через 11 років, 4 листопада 2012 року настоятелем парафії став дієцезіальний священик. І тепер, 10 вересня 2017 року на посаду настоятеля був урочисто введений о. Маріуш Возняк ОР, якому допомагатиме о. Андрій Каміньський ОР. Відбулась ця важлива для місцевої спільноти вірних подія у присутності, зокрема, вікарія домініканського вікаріату України о. Яцека Дудки та харківського декана о. Леоніда Ткачука MIC ... » » »

10.09.2017 ЛввtfvXVI Дієцезіальний з’їзд молоді в семінарії у Львові-Брюховичах

З 8 по 10 вересня 2017 року у Львівській Вищій Духовній семінарії св. Йосифа в Брюховичах пройшов XVI З’їзд молоді Львівської архідієцезії, який в рамках святкування 100-річчя об'явлень у Фатімі був присвячений темі 'Велике бо вчинив мені Всемогутній' (Лукa 1,49). Зустріч за участю близько чотирьох сотень молодих людей розпочав спільною молитвою координатор з’їзду о. Олександр Бішко ... Після вечері Святу Месу в каплиці очолив єпископ-емерит Мар’ян Бучек ... У неділю, 10 вересня на завершення з’їзду архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу та виголосив проповідь ... » » »

08.09.2017 ЛввtfХрамове свято в костелі у Чукві на Львівщині

Парафія Різдва Матері Божої у Чукві на Львівщині має древню історію, адже її було засновано далекого 1415 року, тоді і спорудили перший дерев'яний храм. Проте і сучасна мурована святиня теж має поважний вік, оскільки збудували її та консекрували у 1727 році. 8 вересня 2017 року відпустові урочистості, присвячені Народженню Пресвятої Діви Марії, у цьому костелі, яким нині опікуються оо.-воскресінці із парафії Усікновення св. Йоана Хрестителя у Самборі, очолив єпископ-помічник Львівський Леон Малий ... » » »

09.09.2017 ЛввtfЛьвів: подячна урочистість за дар беатифікації бл. Якова Стрепи

Вже вкотре у Львові відбувається подячна урочистість за дар беатифікації покровителя Львівської архідієцезії бл. Якова Стрепи, яка розпочалась 9 вересня 2017 року молитвою біля мощей Блаженного у францисканському костелі-санктуарії св. Антонія Падуанського ... Після цього вулицями міста до митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії пройшла велелюдна молитовна процесія духовенства, вірних львівських парафії та гостей за участю єпископа-емерита Стефана Регмунта із Зеленогурсько-Гожовської дієцезії у Польщі, архієпископа Мечислава Мокшицького, єпископа-помічника Леона Малого, єпископа-емерита Мар'яна Бучека, генерального вікарія архідієцезії о. Юзефа Павлічека ... » » »

05.09.2017 ЛввtfПаломництво сестер-мар'янок слідами св. Зигмунда Фелікса Фелінського

З 2 по 5 вересня 2017 року черниці згромадження Сестер Францисканок Родини Марії з нагоди 160-річчя його утворення здійснили паломництво слідами свого засновника св. Зигмунда Фелікса Фелінського та у супроводі реліквій святого Зигмунда відвідали в Україні місця, важливі для їхнього згромадження ... Проте основню метою паломництва стала Дзвинячка, де архієпископ Фелінський провів останні дванадцять років свого життя. Святу Месу у намогильній каплиці, де до 1920 року архієпископ був похований, очолив чортківський декан о. Мар'ян Попеляр ... На жаль, не вдалось відправити Службу Божу в колишньому костелі Матері Божої Ангельської з причини його занедбаності ... Завершилось паломництво у Дзвинячці молитвою при каплиці біля джерельця, до якого часто приходив архієпископ Фелінський ... » » »

08.09.2017 КвЖtfvБратерська зустріч францисканців у Зарічанах на Житомирщині. Двадцятип'ятиріччя обітниць

З 4 по 8 вересня 2017 року в осередку благодійної організації 'Caritas-Spes' у Зарічанах на Житомирщині відбулась братерська зустріч францисканців провінції св. Архангела Михаїла ордену Братів Менших в Україні за участю Генерального міністра ордену бр. Майкла Перрі та Генерального дефінітора бр. Івана Сезара ... У вівторок, 5 вересня брати разом Генеральним міністром відслужили Службу Божу у францисканському храмі святого Йоана з Дуклі в Житомирі ... В останній день зустрічі, 8 вересня брати відвідали сантуарій Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві ... » » »

02.09.2017 ЛввtfvЮвілей костелу у Калуші на Івано-Франківщині. Відзначення настоятеля

2 вересня 2017 року в костелі святого Валентина у Калуші на Івано-Франківщині єпископ Віталій Скомаровський очолив святкову Літургію з нагоди відзначення 175-ї річниці спорудження храму, у якій взяли участь декан греко-католицької церкви святого Архистратига Михаїла Михайло Бігун, священнослужителі парафій римсько-католицького та греко-католицького деканатів, представники міської влади, численні віряни ... » » »

07.09.2017 ЛввtfПаломництво скульптурки Матері Божої Фатімської в парафіях Буська і Бродів на Львівщині

В суботу, 2 вересня 2017 року у супроводі о. Володимира Осіци парафію св. Станіслава єп. мч. у Буську на Львівщині відвідали фігурка Матері Божої Фатімської та мощі св. Йоана Павла ІІ і свв. дітей з Фатіми Франциска і Гіацинти ... У 100-ту річницю об'явлень у Фатімі, з 5 по 7 вересня парафія Воздвиження Хреста Господнього у Бродах на Львівщині мала велике щастя гостити Марію в Її фігурі, а разом із Нею мощі св. Йоана Павла ІІ та святих дітей з Фатіми Франциска і Гіацинти ... » » »

200? - 201? КвЖmІРПІНЬ [Терези] - міста, Київська обл.

У II половині XIXст. на місці нинішнього Ірпеня виникла німецька колонія Северинівка. У зв'язку з будівництвом у 1898р. залізниці Київ-Ковель біля залізничного мосту через річку Ірпінь постало поселення (станція) Ірпінь, яке згадується вже 1902 року. У 1923 року Ірпінь увійшов до складу Гостомельського району Київської губернії, а 1928 року - до Київської округи. Від 1932 року Ірпінь - у складі Київської області. 30 грудня 1956 року Ірпінь віднесено до категорії міст районного підпорядкування (у складі Києво-Святошинського району), а 30 грудня 1962 року йому надається статус міста обласного підпорядкування. З 1967 року йому адміністративно підпорядковані Ворзель, Гостомель і Коцюбинське. Лише у цьому столітті у римо-католиків Ірпеня з'явилась своя святиня ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 1 918 022 разів
© 2014-2017 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)