Arcybiskup Nikola Eterovič | Kościoły i kaplice Ukrainy

Kościoły i kaplice Ukrainy

УкраїнськаРусскийPolski
KATEDRY, KOŚCIOŁY, KAPLICE WYDARZENIA, DOKUMENTY, PUBLIKACJEŚWIĘCI, АRCYPASTERZE, PASTERZE
Święci, arcypasterze i pasterze / Arcybiskupi: 27
Film «CARITAS-SPES.
Віра та надія усіх нужденних»
1777 - 1838 Lwow a Ankwicz Andrzej, arcybiskup
1798 - 1858 Lwow a Baraniecki Łukasz, arcybiskup
1890 - 1962 PL Lwow a Baziak Eugeniusz, arcybiskup
1860 - 1923 Lwow a Ś Bilczewski Józef, arcybiskup
1745 - 1831 RB Łuck KwŻt KwŻt a Cieciszowski Kasper, arcybiskup
1951 DE VA UA a Eterovič Nikola, arcybiskup
1797 - 1883 RB KmPd a Fijałkowski Antoni, arcybiskup
1937 UA Mkcw a Franko Antonio, arcybiskup
1955 UA RB VA a Gugerotti Claudio, arcybiskup
1950 UA a Gullickson Thomas, arcybiskup
1 2 3

Arcybiskup Nikola Eterovič
Nuncjusz Apostolski w в Німеччині (2013), Sekretarz Generalny Synodu Biskupów (2004-2013), Nuncjusz Apostolski w Ukrainie (1999-2004), Arcybiskup (1999)

Stan duchowny: Arcybiskupi; Duchowieństwo: Diecezjalne; Posługa arcypasterska: 1. Nunciusz apostolski, 2. NIEMCY, 3. XXI stulecie, 4. W Stolice Apostolskiej / W Kurii Rzymskiej, 5. WATYKAN, 6. UKRAINA (Ruś), 7. XX stulecie / II połowa; Święcenia biskupi: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa; Posługa pasterska: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa; Święcenia kapłanski: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa; Urodzenie: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa;
  1951   Informacja ogólna 10.03.2015 10:10

Архієпископ Іван Юркович народився 20 січня 1951 року у Пучішці (Хорватія). 26 червня 1977 року був висвячений на священика єпископом Целестином Безмаліновичем. У 1980 році розпочав дипломатичну службу в Апостольських нунціатурах в Кот-д'Івуар, Іспанії та Нікарагуа. З 1993 року був радником секції зв’язків з іноземними державами Державного секретаріату Ватикану.

Призначений 22 травня 1999 року титулярним архієпископом Сісакським та Апостольським нунцієм в Україні. 10 липня 1999 року отримав єпископське свячення у Хварі (Хорватія) з рук кардинала Анжело Содано (співконсекратори - архієпископ Анте Юріц і єпископ Слободан Чтамбук). 31 серпня 1999 року вручив Вірчі Грамоти Президенту України. Був співконсекратором єпископів Мар'яна Бучека (2002р.), Леона Малого (2002р.), Броніслава Бернацького (2002р.) і Віталія Скомаровського (2003р.).

Призначений 11 лютого 2004 року Генеральним секретарем Синоду Єпископів, від 30.11.2009р. - титулярний архієпископ Кібалайський.

Доктор теології. Володіє хорватською, італійською, французькою, англійською, німецькою, іспанською, польською, українською і російською мовами. Автор книг 'Святий Престол і Україна' (Київ, 2004) та 'Дорогами України' (Львів, 2007).

ŚWIĄTYNI ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM: 1) «CHARKÓW-Rohań, Miłosierdzia Bożego i Szarbela»; 2) «CZERNIHÓW, Zesłania D.Ś.»; 3) «KIJÓW, N.M.P. Matki Kościoła»; 4) «KROPYWNYCKI, Ducha Świętego»; 5) «SŁAWUTYCZ, Eugeniusza i Aniołów»; 6) «UŻGOROD-Bozdosz, Trójcy Przenajświętszej»;
НАЙВАЖЛИВІШІ ПУБЛІКАЦІЇ ПРО АРХІПАТИРЯ: 1) 14.03.2004 «Апостольський нунцій прощається з Україною»; 2) 10.07.1999 «Висвячення нового Нунція в Україні»;
GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM: 1) 10.07.2002 «ІНТРОНІЗАЦІЯ ЄПИСКОПА СТАНІСЛАВА ПАДЕВСЬКОГО»; 2) 14.05.2002 «Візит Апостольского нунція архієпископа Етеровича у Дніпропетровськ»; 3) 23.10.2001 «Архіпастирський візит у Харків Апостольського нунція архієпископа Ніколи Етеровича»; 4) 02.07.2000 «Перша зустріч нового Нунція з вірними Луцької дієцезії»; 5) 02.09.1999 «Новий Нунцій відправив Службу Божу у Львові»;
GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM (Spotkania, rekolekcje): 1) 05.11.2003 «ХХІІІ Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»; 2) 17.04.2002 «XX Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»; 3) 17.10.2000 «XVIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»; 4) 09.05.2000 «XVII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»; 5) 09.09.1999 «XVI Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»;
GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM (Święcenia, poświęcenia, otwarcie): 1) 25.06.2003 «Освячення барельєфа Йоана Павла ІІ на Львівській катедрі»; 2) 07.06.2003 «ЄПИСКОПСЬКІ СВЯЧЕННЯ ВІТАЛІЯ СКОМОРОВСЬКОГО У ЖИТОМИРІ»; 3) 20.06.2002 «ВИСВЯЧЕННЯ ЄПИСКОПІВ М. БУЧЕКА І Л. МАЛОГО У ЛЬВОВІ»; 4) 12.12.2000 «Освячення погруддя єпископа Керницького»;
INNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM: 1) 20.02.2003 «Річниця іменування Львівського митрополита кардиналом»; 2) 23.01.2003 «Передача приміщень Управління РКЦ у Львові»; 3) 16.04.2002 «Відкриття Митрополичого Управління у Львові»; 4) 03.03.2001 «УРОЧИСТИЙ ІНГРЕС КАРДИНАЛА МАР'ЯНА ЯВОРСЬКОГО»; 5) 16.10.2000 «Початок навчального року у Львівській Духовній Семінарії»; 6) 24.06.2000 «Ювілей 50-річчя священства архієпископа Мар'яна Яворського»; 7) 05.03.2000 «Служба Божа єпископа Каспера у Львівській катедрі»; 8) 27.09.1999 «Початок навчального року у Львівській Вищій духовній семінарії»;
Obecni arcypasterze
Stan duchowny
Chronologia
Świętość
Duchowieństwo
Posługa arcypasterska
Święcenia biskupi
Posługa pasterska
Święcenia kapłanski
Urodzenie
Kościoły i kaplice Ukrainy
Strony rozdziału «Święci, arcypasterze i pasterze / Е ...» umieszczone 29 603 razy
© 2014-2019 Biskup Marian Buczek (Charków - Lwów)  &  Igor Sedelnyk (Lwów)