Архієпископ Нікола Етерович | Костелы и каплицы Украины

Костелы и каплицы Украины

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРЫ, КОСТЕЛЫ, КАПЛИЦЫ СОБЫТИЯ, ДОКУМЕНТЫ, ПУБЛИКАЦИИСВЯТЫЕ, АРХИПАСТЫРИ, ПАСТЫРИ
Святые, архипастыри и пастыри / Архиепископы: 27
Фільм
«ПОВІРНИК ДУШІ.
Кардинал Мар'ян Яворський»
1777 - 1838 Лвов a Анквіч Андрій, архиепископ
1890 - 1962 PL Лвов a Базяк Євгеній, архиепископ
1798 - 1858 Лвов a Баранецький Лукаш, архиепископ
1860 - 1923 Лвов a С Більчевський Йосиф, архиепископ
1803 - 1884 Лвов PL a Вежхлейський Франциск, архиепископ
1950 UA a Галліксон Томас, архиепископ
1955 UA RB VA a Гуджеротті Клаудіо, архиепископ
1951 DE VA UA a Етерович Нікола, архиепископ
1862 - 1933 DE ОдСм ХрЗп RB a Кесслер Йосиф, архиепископ
1745 - 1812 Лвов a Кіцький Каетан, архиепископ
1 2 3

Архієпископ Нікола Етерович
Апостольський нунцій в Німеччині (2013), Генеральний секретар Синоду Єпископів (2004-2013), Апостольський нунцій в Україні (1999-2004), Архієпископ (1999)

Сан: Архиепископы; Духовенство: Диецезиальное; Архипастырьское служение: 1. Апостольский нунций, 2. ГЕРМАНИЯ, 3. XXI столетие, 4. В Святом Престоле / В Римской Курии, 5. ВАТИКАН, 6. УКРАИНА (Русь), 7. XX столетие / II половина; Епископская консекрация: 1. Другие страны, 2. XX столетие / II половина; Пастырьское служение: 1. Другие страны, 2. XX столетие / II половина; Рукоположения в священники: 1. Другие страны, 2. XX столетие / II половина; Рождение: 1. Другие страны, 2. XX столетие / II половина;
  1951   Общая информация 10.03.2015 10:10

Архієпископ Іван Юркович народився 20 січня 1951 року у Пучішці (Хорватія). 26 червня 1977 року був висвячений на священика єпископом Целестином Безмаліновичем. У 1980 році розпочав дипломатичну службу в Апостольських нунціатурах в Кот-д'Івуар, Іспанії та Нікарагуа. З 1993 року був радником секції зв’язків з іноземними державами Державного секретаріату Ватикану.

Призначений 22 травня 1999 року титулярним архієпископом Сісакським та Апостольським нунцієм в Україні. 10 липня 1999 року отримав єпископське свячення у Хварі (Хорватія) з рук кардинала Анжело Содано (співконсекратори - архієпископ Анте Юріц і єпископ Слободан Чтамбук). 31 серпня 1999 року вручив Вірчі Грамоти Президенту України. Був співконсекратором єпископів Мар'яна Бучека (2002р.), Леона Малого (2002р.), Броніслава Бернацького (2002р.) і Віталія Скомаровського (2003р.).

Призначений 11 лютого 2004 року Генеральним секретарем Синоду Єпископів, від 30.11.2009р. - титулярний архієпископ Кібалайський.

Доктор теології. Володіє хорватською, італійською, французькою, англійською, німецькою, іспанською, польською, українською і російською мовами. Автор книг 'Святий Престол і Україна' (Київ, 2004) та 'Дорогами України' (Львів, 2007).

СВЯТЫНИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ: 1) «КИЇВ, П.Д.М. Матері Церкви»; 2) «КРОПИВНИЦЬКИЙ, Святого Духа»; 3) «СЛАВУТИЧ, Євгенія і Ангелів»; 4) «УЖГОРОД-Боздош, Пресвятої Трійці»; 5) «ХАРКІВ-Рогань, Божого Милосердя і Шарбеля»; 6) «ЧЕРНІГІВ, Зіслання С.Д.»;
НАИБОЛЕЕ ВАЖНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ О АРХИПАСТЫРЕ: 1) 14.03.2004 «Апостольський нунцій прощається з Україною»; 2) 10.07.1999 «Висвячення нового Нунція в Україні»;
ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ: 1) 10.07.2002 «ІНТРОНІЗАЦІЯ ЄПИСКОПА СТАНІСЛАВА ПАДЕВСЬКОГО»; 2) 14.05.2002 «Візит Апостольского нунція архієпископа Етеровича у Дніпропетровськ»; 3) 23.10.2001 «Архіпастирський візит у Харків Апостольського нунція архієпископа Ніколи Етеровича»; 4) 02.07.2000 «Перша зустріч нового Нунція з вірними Луцької дієцезії»; 5) 02.09.1999 «Новий Нунцій відправив Службу Божу у Львові»;
ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ (Встречи, реколлекции): 1) 05.11.2003 «ХХІІІ Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»; 2) 17.04.2002 «XX Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»; 3) 17.10.2000 «XVIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»; 4) 09.05.2000 «XVII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»; 5) 09.09.1999 «XVI Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»;
ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ (Рукоположение, освящение, открытие): 1) 25.06.2003 «Освячення барельєфа Йоана Павла ІІ на Львівській катедрі»; 2) 07.06.2003 «ЄПИСКОПСЬКІ СВЯЧЕННЯ ВІТАЛІЯ СКОМОРОВСЬКОГО У ЖИТОМИРІ»; 3) 20.06.2002 «ВИСВЯЧЕННЯ ЄПИСКОПІВ М. БУЧЕКА І Л. МАЛОГО У ЛЬВОВІ»; 4) 12.12.2000 «Освячення погруддя єпископа Керницького»;
ДРУГИЕ СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ ПУБЛИКАЦИИ: 1) 20.02.2003 «Річниця іменування Львівського митрополита кардиналом»; 2) 23.01.2003 «Передача приміщень Управління РКЦ у Львові»; 3) 16.04.2002 «Відкриття Митрополичого Управління у Львові»; 4) 03.03.2001 «УРОЧИСТИЙ ІНГРЕС КАРДИНАЛА МАР'ЯНА ЯВОРСЬКОГО»; 5) 16.10.2000 «Початок навчального року у Львівській Духовній Семінарії»; 6) 24.06.2000 «Ювілей 50-річчя священства архієпископа Мар'яна Яворського»; 7) 05.03.2000 «Служба Божа єпископа Каспера у Львівській катедрі»; 8) 27.09.1999 «Початок навчального року у Львівській Вищій духовній семінарії»;
Нынешние архипастыри
Сан
Хронология
Святость
Духовенство
Архипастырьское служение
Епископская консекрация
Пастырьское служение
Рукоположения в священники
Рождение
Костелы и каплицы Украины
Страницы раздела «Святые, архипастыри и пастыри / Э ...» загружены 29 410 раз
© 2014-2019 Епископ Марьян Бучек (Харьков - Львов)  &  Игорь Седельник (Львов)