Arcybiskup Ivan Jurkovič | Kościoły i kaplice Ukrainy

Kościoły i kaplice Ukrainy

УкраїнськаРусскийPolski
KATEDRY, KOŚCIOŁY, KAPLICE WYDARZENIA, DOKUMENTY, PUBLIKACJEŚWIĘCI, АRCYPASTERZE, PASTERZE
Święci, arcypasterze i pasterze / Arcybiskupi: 27
Film «Święty
Zygmunt Gorazdowski
(01.11.1845 - 01.01.1920)»
1952 RB UA a Jurkovič Ivan, arcybiskup
1862 - 1933 DE OdSm ChZp RB a Kessler Josef, arcybiskup
1721 - 1797 Lwow a Kicki Ferdynand, arcybiskup
1745 - 1812 Lwow a Kicki Kajetan, arcybiskup
1848 - 1903 RB KmPd Łuck KwŻt a Kłopotowski Bolesław, arcybiskup
1819 - 1899 RB KmPd Łuck KwŻt a Kozłowski Szymon, arcybiskup
1781 - 1854 Lwow a Luschin Franciszek, arcybiskup
1965 - 2016 KwŻt OdSm a Malczuk Piotr OFM, arcybiskup
1866 - 1933 Łuck KmPd a Mańkowski Piotr, arcybiskup
1961 Lwow a Mokrzycki Mieczysław, arcybiskup
1 2 3

Arcybiskup Ivan Jurkovič
Nuncjusz Apostolski w Rosji i Узбекистані (2011), Nuncjusz Apostolski w Ukrainie (2004-2011), Nuncjusz Apostolski w Białorusi (2001-2004), Arcybiskup (2001)

Stan duchowny: Arcybiskupi; Duchowieństwo: Diecezjalne; Posługa arcypasterska: 1. Nunciusz apostolski, 2. Inne kraje, 3. Rosja (Moskowija), Białoruś, 4. UKRAINA (Ruś), 5. XXI stulecie; Święcenia biskupi: 1. WATYKAN, 2. XXI stulecie; Posługa pasterska: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa, 3. XXI stulecie; Urodzenie: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa;
  1952   Informacja ogólna 10.03.2015 10:10

Архієпископ Іван Юркович народився 10 червня 1952 року в Кочев'є (Словенія). У 1978 році закінчив теологічні студії, а 29 червня 1977 року був висвячений на священика архієпископом Йохе Погацніком. 1 травня 1984 року розпочав дипломатичну службу при Святому Престолі після вивчення дипломатії у Папській Церковній Академії. У 1984-1988 роках працював секретарем Апостольської Нунціатури у Південній Кореї. 1988 року отримав ступінь доктора канонічного права. У 1988-1992 роках був аудитором Апостольської Нунціатури в Колумбії. У 1992-1996 роках - радник Представництва Ватикану в Російській Федерації. У 1996-2001 роках працював у Ватикані, був радником у Державному Секретаріаті з питань Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Призначений 28 липня 2001 року титулярним архієпископом Корбавським та Апостольським нунцієм у Білорусі. 6 жовтня цього ж року отримав єпископське свячення з рук кардинала Анжело Содано (співконсекратори - кардинал Франц Роде і архієпископ Едмунд Фархат).

Призначений 22 квітня 2004 року Апостольським нунцієм в Україні, 16 червня цього ж року вручив Вірчі Грамоти Президенту України. Був співконсекратором архіпастирів Яна Нємца (2006р.), Петра Мальчука OFM (2008р.) та Яна Собіло (2010р.). 19 лютого 2011 року призначений Апостольським нунцієм в Російську Федерацію, а 22 липня цього ж року став також Апостольським нунцієм в Узбекистані.

Володіє італійською, англійською, російською, іспанською, німецькою, французькою та українською мовами. Під час праці в Москві викладав канонічне право у Коледжі Католицького Богослов'я імені св. Фоми Аквінського (1993-1996), де опублікував такі праці 'Канонічне право про шлюб' (Москва, 1993), 'Канонічне право про Божий народ' (Москва, 1993), 'Латинсько-російський словник термінів та висловів Кодексу Канонічного Права' (спільно з А. Ковалем, Москва, 1995), 'Канонічне право про Божий народ та про шлюб' (друге видання, Москва, 2000).

ŚWIĄTYNI ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM: 1) «BAR, Anny»; 2) «JEWPATORIA, Marcina»; 3) «KOROSTYSZIW, Narodzenia N.M.P.»; 4) «UŻGOROD, M.B. Anielskiej»;
GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM: 1) 18.03.2011 «Nuncjusz Apostolski arcybiskup Ivan Jurkovič w Kijowie pożegnał się z Ukrainą»; 2) 19.02.2011 «Nuncjusz Apostolski w Ukrainie arcybiskup Ivan Jurkovič nominowany do Rosji»; 3) 30.10.2010 «ПЕРШИЙ ЄПИСКОП-ПОМІЧНИК В ХАРКІВСЬКО-ЗАПОРІЗЬКІЙ ДІЄЦЕЗІЇ»;
GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM (Spotkania, rekolekcje): 1) 24.02.2011 «XIII Konferencja Żeńskich zakonów i zgromadzeń w Obuchowie, obwód Kijowski»; 2) 23.02.2011 «VI spotkanie katolickich biskupów obu obrządków w Brzuchowicach koło Lwowa»; 3) 01.02.2011 «Dzień życia konsekrowanego w Żytomierzu i Kijowie»; 4) 18.12.2010 «Передріздвяна зустріч в Апостольській нунціатурі в Києві»; 5) 26.05.2009 «ІІ Зустріч католицьких єпископів у Брюховичах біля Львова»; 6) 21.03.2009 «XXXIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»; 7) 09.11.2005 «XXVII Конференція Римсько-Католицького Єпископату України»;
GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM (Publikacje, wywiady): 1) 16.05.2009 «Вітальне слово архієпископа Юрковича з нагоди інгресу єпископа Бучека»;
GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM (Święcenia, poświęcenia, otwarcie): 1) 08.12.2010 «ЄПИСКОПСЬКА ХІРОТОНІЯ У ХАРКОВІ»; 2) 17.04.2010 «Освячення храму у Євпаторії (Крим)»; 3) 08.12.2006 «ЄПИСКОПСЬКІ СВЯЧЕННЯ у КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»; 4) 08.10.2005 «Перший візит Апостольського нунція в Україні до Запоріжжя»;
GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM (Odpusty, jubileusze): 1) 16.01.2011 «Msze święte we Lwowie z okazji wskrzeszenia struktur Kościoła Rzymskokatolickiego w Ukrainie»; 2) 11.11.2010 «Урочистість св. Мартина у Мукачевому Закарпатської області»; 3) 15.03.2008 «Msza św. odpustowa przy budynku byłego kościoła w Dnipropetrowsku»;
GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM (Jubileusze, rocznice): 1) 19.09.2009 «Jubileusz parafii w Berdyczowie (obw. Żytomierski)»; 2) 12.09.2009 «Jubileusz franciszkanów w Żytomierzu»;
INNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM: 1) 01.10.2010 «Інаугурація нового навчального року у Ворзельській Семінарії (Київська обл.)»; 2) 30.04.2010 «Апостольський нунцій у Запоріжжі на запрошення 'Філософського клубу'»; 3) 06.06.2010 «Procesji Bożego Ciała we Lwowie i Kijowie»; 4) 14.02.2010 «Відзначення у Луцьку шістдесятої річниці смерті єпископа А. Шельонжка»; 5) 01.10.2009 «Inauguracja roku akademickiego w Wyższym Seminarium Duchownym w Worzelu (obw. Kijowski)»; 6) 14.06.2009 «Uroczystość Bożego Ciała w Kijowie»; 7) 25.05.2009 «Урочистості у Львівській катедрі з нагоди 25-річчя призначення єпископом кардинала Яворського»; 8) 16.05.2009 «ІНГРЕС НОВОГО ЄПИСКОПА У ХАРКОВІ»; 9) 04.11.2007 «Введення на посаду у Харкові єпископа-коад'ютора Мар'яна Бучека»; 10) 16.07.2006 «Урочистість в санктуарії в Бердичеві Житомирської області»; 11) 28.06.2006 «XXVIII Konferencja Episkopatu Rzymskokatolickiego Ukrainy»; 12) 27.06.2006 «V rocznica pielgrzymki Jana Pawła II do Lwowa»; 13) 13.05.2006 «Завершення паломництва копії ікони Ченстоховської Богородиці Харківсько-Запорізькою дієцезією»; 14) 01.04.2006 «Uroczystości 350-lecia ślubów Jana Kazimierza we Lwowie»; 15) 08.06.2005 «Євхаристійний День у Львівській катедрі»; 16) 19.11.2004 «Ювілей єпископа Яна Пурвінського у Житомирі»;
Obecni arcypasterze
Stan duchowny
Chronologia
Świętość
Duchowieństwo
Posługa arcypasterska
Święcenia biskupi
Posługa pasterska
Święcenia kapłanski
Urodzenie
Kościoły i kaplice Ukrainy
Strony rozdziału «Święci, arcypasterze i pasterze / J ...» umieszczone 67 572 razy
© 2014-2019 Biskup Marian Buczek (Charków - Lwów)  &  Igor Sedelnyk (Lwów)