Архієпископ Іван Юркович | Костелы и каплицы Украины

Костелы и каплицы Украины

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРЫ, КОСТЕЛЫ, КАПЛИЦЫ СОБЫТИЯ, ДОКУМЕНТЫ, ПУБЛИКАЦИИСВЯТЫЕ, АРХИПАСТЫРИ, ПАСТЫРИ
Святые, архипастыри и пастыри / Архиепископы: 27
Фільм «Кардинал Мар'ян
Яворський. НАРИСИ З ІСТОРІЇ
КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ»
1700 - 1780 Лвов КмПд PB a Сераковський Вацлав, архиепископ
134? - 1409 Лвов a Б Стрепа Яків OFM, архиепископ
1864 - 1944 Лвов a Твардовський Болеслав, архиепископ
1797 - 1883 RB КмПд a Фіалковський Антоній, архиепископ
1937 UA Мкчв a Франко Антоніо, архиепископ
1745 - 1831 RB Луцк КвЖт КвЖт a Цецішовський Каспер, архиепископ
1952 RB UA a Юркович Іван, архиепископ
1 2 3

Архієпископ Іван Юркович
Апостольський нунцій в Росії і Узбекистані (2011), Апостольський нунцій в Україні (2004-2011), Апостольський нунцій в Білорусі (2001-2004), Архієпископ (2001)

Сан: Архиепископы; Духовенство: Диецезиальное; Архипастырьское служение: 1. Апостольский нунций, 2. Другие страны, 3. Россия (Московия), Беларусь, 4. УКРАИНА (Русь), 5. XXI столетие; Епископская консекрация: 1. ВАТИКАН, 2. XXI столетие; Пастырьское служение: 1. Другие страны, 2. XX столетие / II половина, 3. XXI столетие; Рождение: 1. Другие страны, 2. XX столетие / II половина;
  1952   Общая информация 10.03.2015 10:10

Архієпископ Іван Юркович народився 10 червня 1952 року в Кочев'є (Словенія). У 1978 році закінчив теологічні студії, а 29 червня 1977 року був висвячений на священика архієпископом Йохе Погацніком. 1 травня 1984 року розпочав дипломатичну службу при Святому Престолі після вивчення дипломатії у Папській Церковній Академії. У 1984-1988 роках працював секретарем Апостольської Нунціатури у Південній Кореї. 1988 року отримав ступінь доктора канонічного права. У 1988-1992 роках був аудитором Апостольської Нунціатури в Колумбії. У 1992-1996 роках - радник Представництва Ватикану в Російській Федерації. У 1996-2001 роках працював у Ватикані, був радником у Державному Секретаріаті з питань Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Призначений 28 липня 2001 року титулярним архієпископом Корбавським та Апостольським нунцієм у Білорусі. 6 жовтня цього ж року отримав єпископське свячення з рук кардинала Анжело Содано (співконсекратори - кардинал Франц Роде і архієпископ Едмунд Фархат).

Призначений 22 квітня 2004 року Апостольським нунцієм в Україні, 16 червня цього ж року вручив Вірчі Грамоти Президенту України. Був співконсекратором архіпастирів Яна Нємца (2006р.), Петра Мальчука OFM (2008р.) та Яна Собіло (2010р.). 19 лютого 2011 року призначений Апостольським нунцієм в Російську Федерацію, а 22 липня цього ж року став також Апостольським нунцієм в Узбекистані.

Володіє італійською, англійською, російською, іспанською, німецькою, французькою та українською мовами. Під час праці в Москві викладав канонічне право у Коледжі Католицького Богослов'я імені св. Фоми Аквінського (1993-1996), де опублікував такі праці 'Канонічне право про шлюб' (Москва, 1993), 'Канонічне право про Божий народ' (Москва, 1993), 'Латинсько-російський словник термінів та висловів Кодексу Канонічного Права' (спільно з А. Ковалем, Москва, 1995), 'Канонічне право про Божий народ та про шлюб' (друге видання, Москва, 2000).

СВЯТЫНИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ: 1) «БАР, Анни»; 2) «ЄВПАТОРІЯ, Мартина»; 3) «КОРОСТИШІВ, Різдва П.Д.М.»; 4) «УЖГОРОД, М.Б. Ангельської»;
ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ: 1) 18.03.2011 «Апостольський нунцій архієпископ Іван Юркович у Києві попрощався з Україною»; 2) 19.02.2011 «Апостольський нунцій в Україні архієпископ Іван Юркович призначений в Російську Федерацію»; 3) 30.10.2010 «ПЕРШИЙ ЄПИСКОП-ПОМІЧНИК В ХАРКІВСЬКО-ЗАПОРІЗЬКІЙ ДІЄЦЕЗІЇ»;
ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ (Встречи, реколлекции): 1) 24.02.2011 «ХІІІ Конференція жіночих чернечих інституцій в Обухові на Київщині»; 2) 23.02.2011 «VI зустріч католицьких єпископів обох обрядів у Брюховичах під Львовом»; 3) 01.02.2011 «День богопосвяченого життя у Житомирі та Києві»; 4) 18.12.2010 «Передріздвяна зустріч в Апостольській нунціатурі в Києві»; 5) 26.05.2009 «ІІ Зустріч католицьких єпископів у Брюховичах біля Львова»; 6) 21.03.2009 «XXXIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»; 7) 09.11.2005 «XXVII Конференція Римсько-Католицького Єпископату України»;
ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ (Публикации, интервью): 1) 16.05.2009 «Вітальне слово архієпископа Юрковича з нагоди інгресу єпископа Бучека»;
ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ (Рукоположение, освящение, открытие): 1) 08.12.2010 «ЄПИСКОПСЬКА ХІРОТОНІЯ У ХАРКОВІ»; 2) 17.04.2010 «Освячення храму у Євпаторії (Крим)»; 3) 08.12.2006 «ЄПИСКОПСЬКІ СВЯЧЕННЯ у КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»; 4) 08.10.2005 «Перший візит Апостольського нунція в Україні до Запоріжжя»;
ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ (Одпусты, юбилеи): 1) 16.01.2011 «Святі Меси у Львові з нагоди відновлення ієрархічних структур Римсько-Католицької Церкви в Україні»; 2) 11.11.2010 «Урочистість св. Мартина у Мукачевому Закарпатської області»; 3) 15.03.2008 «Відпустова Свята Літургія біля колишнього костелу у Дніпропетровську»;
ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ (Юбилеи, годовщины): 1) 19.09.2009 «Ювілей парафії у Бердичеві на Житомирщині»; 2) 12.09.2009 «Ювілей францисканців у Житомирі»;
ДРУГИЕ СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ ПУБЛИКАЦИИ: 1) 01.10.2010 «Інаугурація нового навчального року у Ворзельській Семінарії (Київська обл.)»; 2) 30.04.2010 «Апостольський нунцій у Запоріжжі на запрошення 'Філософського клубу'»; 3) 06.06.2010 «Процесії Божого Тіла у Львові та Києві»; 4) 14.02.2010 «Відзначення у Луцьку шістдесятої річниці смерті єпископа А. Шельонжка»; 5) 01.10.2009 «Інавгурація навчального року у Вищій Духовній Семінарії у Ворзелі (Київська обл.)»; 6) 14.06.2009 «Урочистість Божого Тіла у Києві»; 7) 25.05.2009 «Урочистості у Львівській катедрі з нагоди 25-річчя призначення єпископом кардинала Яворського»; 8) 16.05.2009 «ІНГРЕС НОВОГО ЄПИСКОПА У ХАРКОВІ»; 9) 04.11.2007 «Введення на посаду у Харкові єпископа-коад'ютора Мар'яна Бучека»; 10) 16.07.2006 «Урочистість в санктуарії в Бердичеві Житомирської області»; 11) 28.06.2006 «XXVIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»; 12) 27.06.2006 «V річниця паломництва Йоана Павла ІІ до Львова»; 13) 13.05.2006 «Завершення паломництва копії ікони Ченстоховської Богородиці Харківсько-Запорізькою дієцезією»; 14) 01.04.2006 «Урочистості з нагоди 350-ліття обітниць Яна Казимира у Львові»; 15) 08.06.2005 «Євхаристійний День у Львівській катедрі»; 16) 19.11.2004 «Ювілей єпископа Яна Пурвінського у Житомирі»;
Нынешние архипастыри
Сан
Хронология
Святость
Духовенство
Архипастырьское служение
Епископская консекрация
Пастырьское служение
Рукоположения в священники
Рождение
Костелы и каплицы Украины
Страницы раздела «Святые, архипастыри и пастыри / Й, Ю, Я ...» загружены 67 873 раз
© 2014-2019 Епископ Марьян Бучек (Харьков - Львов)  &  Игорь Седельник (Львов)