Кардинал Франческо Коласуонно | Костелы и каплицы Украины

Костелы и каплицы Украины

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРЫ, КОСТЕЛЫ, КАПЛИЦЫ СОБЫТИЯ, ДОКУМЕНТЫ, ПУБЛИКАЦИИСВЯТЫЕ, АРХИПАСТЫРИ, ПАСТЫРИ
Святые, архипастыри и пастыри / Кардиналы: 2
Фільм «Святий
Зигмунт Гораздовський
(01.11.1845 - 01.01.1920)»
1925 - 2003 UA RB PL k Коласуонно Франческо, кардинал
1926 Лвов Луцк PL k Яворський Мар'ян, кардинал
1

Кардинал Франческо Коласуонно
Кардинал (1998), Апостольський нунцій в Сан-Марино (1995-1998), Апостольський нунцій в Італії (1994-1998), Неофіційний представник Ватикану в Україні (1991-03.1992), Апостольський делегат в Радянському Союзі та Росії (1990-1994), Апостольський нунцій в Польщі (1986-1994), Апостольський пронунцій в Югославії (1985-1986), Апостольський пронунцій в Зімбабве (1981-1985), Апостольський делегат у Мозамбіку (1974-1981), Архієпископ (1974-1998)

Сан: Кардиналы; Духовенство: Диецезиальное; Архипастырьское служение: 1. Апостольский нунций, 2. Другие страны, 3. XXI столетие, 4. УКРАИНА (Русь), 5. XX столетие / II половина, 6. Россия (Московия), Беларусь, 7. ПОЛЬША; Епископская консекрация: 1. ВАТИКАН, 2. XX столетие / II половина; Пастырьское служение: 1. Другие страны, 2. XX столетие / I половина, 3. XX столетие / II половина; Рукоположения в священники: 1. Другие страны, 2. XX столетие / I половина; Рождение: 1. Другие страны, 2. XX столетие / I половина;
  1925 - 2003   Общая информация 10.03.2015 10:10

Кардинал Франческо Коласуонно народився 2 січня 1925 в Грумо-Аппула (Італія). Висвячений на священика 28 вересня 1947 року у Барі, викладав у місцевих єпархіальній семінарії та ліцеї. 1958 року почав працювати на дипломатичній службі Святого Престолу. З 1961 року - тайний камергер Папського Двору. До 1962 года працював у Державному секретаріаті Ватикану, а з 1962 року служив в Апостольській нунціатурі в США на посаді секретаря. У 1968 - 1972 роках був секретарем Нунціатури в Індії, а в 1972 - 1974 роках - надзвичайним представником на Тайвані.

Призначений 6 грудня 1974 року титулярним архієпископом Трентума і Апостольським делегатом у Мозамбіку. Із 7 березня 1981 року - Апостольський пронунцій в Зімбабве, з 8 січня 1985 року - Апостольський пронунцій в Югославії, від 9 квітня 1986 року - Апостольський нунцій у Польші. З 15 березня 1990 року був Апостольским делегатом у Радянському Союзі та Російській Федерації, а також до березня 1992 року неофіційно представляв Святий Престол в Україні. 4 березня 1991 року у Житомирській катедрі св. Софії рукоположив в єпископи о. Яна Пурвінського, а двома днями раніше взяв участь у єпископських свяченнях оо. Р. Керницького OFM Conv, Я. Ольшанського MIC та М. Трофим'яка. У лютому 2002 року у Львові був присутній на Першій Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України та вручив митрополичий палій архієпископу Мар'яну Яворському.

Потім був Апостольським нунцієм в Італії (12.11.1994р. - 21.02.1998р.) та в Сан-Марино (22.04.1995р. - 21.02.1998р.). 21 лютого 1998 року Святіший Отець Йоан Павло II підніс Франческо Коласуонно до гідності кардинала-диякона з дияконством S. Eugenio. 31 травня 2003 року помер.

ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ: 1) 29.02.1992 «Вручення митрополичого палію архієпископу Мар'яну Яворському у Львівській катедрі»; 2) 02.03.1991 «КОНСЕКРАЦІЯ У ЛЬВІВСЬКІЙ КАТЕДРІ ЄПИСКОПІВ КЕРНИЦЬКОГО, ОЛЬШАНСЬКОГО І ТРОФИМ'ЯКА»;
ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ (Встречи, реколлекции): 1) 28.02.1992 «Перша Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»;
ОСНОВНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ (Одпусты, юбилеи): 1) 15.12.1991 «Відзначення сторіччя освячення храму у Харкові»;
ДРУГИЕ СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ ПУБЛИКАЦИИ: 1) 18.05.1991 «ІНГРЕС АРХІЄПИСКОПА МАР'ЯНА ЯВОРСЬКОГО та рукоположення священиків і диякона»;
Нынешние архипастыри
Сан
Хронология
Святость
Духовенство
Архипастырьское служение
Епископская консекрация
Пастырьское служение
Рукоположения в священники
Рождение
Костелы и каплицы Украины
Страницы раздела «Святые, архипастыри и пастыри / К ...» загружены 304 225 раз
© 2014-2019 Епископ Марьян Бучек (Харьков - Львов)  &  Игорь Седельник (Львов)