Kardynał Francesco Colasuonno | Kościoły i kaplice Ukrainy

Kościoły i kaplice Ukrainy

УкраїнськаРусскийPolski
KATEDRY, KOŚCIOŁY, KAPLICE WYDARZENIA, DOKUMENTY, PUBLIKACJEŚWIĘCI, АRCYPASTERZE, PASTERZE
Święci, arcypasterze i pasterze / Nunciusz apostolski: 5
Film «Kardynał Marian
Jaworski. ZARYS HISTORII
KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO»
1925 - 2003 UA RB PL k Colasuonno Francesco, kardynał
1951 DE VA UA a Eterovič Nikola, arcybiskup
1937 UA Mkcw a Franko Antonio, arcybiskup
1950 UA a Gullickson Thomas, arcybiskup
1952 RB UA a Jurkovič Ivan, arcybiskup
1

Kardynał Francesco Colasuonno
Arcybiskup senior (2012), Nuncjusz Apostolski w Ізраїлі, на Кіпрі та Апостольський представник в Єрусалимі і Палестині (2006-2012), Nuncjusz Apostolski на Філіппінах (1999-2006), Administrator Apostolski Zakarpacia (1993-1997), Nuncjusz Apostolski w Ukrainie (1992-1999), Arcybiskup (1992)

Stan duchowny: Kardynałowie; Duchowieństwo: Diecezjalne; Posługa arcypasterska: 1. Nunciusz apostolski, 2. Inne kraje, 3. XXI stulecie, 4. UKRAINA (Ruś), 5. XX stulecie / II połowa, 6. Rosja (Moskowija), Białoruś, 7. POLSKA; Święcenia biskupi: 1. WATYKAN, 2. XX stulecie / II połowa; Posługa pasterska: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / I połowa, 3. XX stulecie / II połowa; Święcenia kapłanski: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / I połowa; Urodzenie: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / I połowa;
  1925 - 2003   Informacja ogólna 10.03.2015 10:10

Кардинал Франческо Коласуонно народився 2 січня 1925 в Грумо-Аппула (Італія). Висвячений на священика 28 вересня 1947 року у Барі, викладав у місцевих єпархіальній семінарії та ліцеї. 1958 року почав працювати на дипломатичній службі Святого Престолу. З 1961 року - тайний камергер Папського Двору. До 1962 года працював у Державному секретаріаті Ватикану, а з 1962 року служив в Апостольській нунціатурі в США на посаді секретаря. У 1968 - 1972 роках був секретарем Нунціатури в Індії, а в 1972 - 1974 роках - надзвичайним представником на Тайвані.

Призначений 6 грудня 1974 року титулярним архієпископом Трентума і Апостольським делегатом у Мозамбіку. Із 7 березня 1981 року - Апостольський пронунцій в Зімбабве, з 8 січня 1985 року - Апостольський пронунцій в Югославії, від 9 квітня 1986 року - Апостольський нунцій у Польші. З 15 березня 1990 року був Апостольским делегатом у Радянському Союзі та Російській Федерації, а також до березня 1992 року неофіційно представляв Святий Престол в Україні. 4 березня 1991 року у Житомирській катедрі св. Софії рукоположив в єпископи о. Яна Пурвінського, а двома днями раніше взяв участь у єпископських свяченнях оо. Р. Керницького OFM Conv, Я. Ольшанського MIC та М. Трофим'яка. У лютому 2002 року у Львові був присутній на Першій Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України та вручив митрополичий палій архієпископу Мар'яну Яворському.

Потім був Апостольським нунцієм в Італії (12.11.1994р. - 21.02.1998р.) та в Сан-Марино (22.04.1995р. - 21.02.1998р.). 21 лютого 1998 року Святіший Отець Йоан Павло II підніс Франческо Коласуонно до гідності кардинала-диякона з дияконством S. Eugenio. 31 травня 2003 року помер.

GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM: 1) 29.02.1992 «Вручення митрополичого палію архієпископу Мар'яну Яворському у Львівській катедрі»; 2) 02.03.1991 «КОНСЕКРАЦІЯ У ЛЬВІВСЬКІЙ КАТЕДРІ ЄПИСКОПІВ КЕРНИЦЬКОГО, ОЛЬШАНСЬКОГО І ТРОФИМ'ЯКА»;
GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM (Spotkania, rekolekcje): 1) 28.02.1992 «Перша Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України»;
GŁÓWNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM (Odpusty, jubileusze): 1) 15.12.1991 «Відзначення сторіччя освячення храму у Харкові»;
INNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM: 1) 18.05.1991 «ІНГРЕС АРХІЄПИСКОПА МАР'ЯНА ЯВОРСЬКОГО та рукоположення священиків і диякона»;
Obecni arcypasterze
Stan duchowny
Chronologia
Świętość
Duchowieństwo
Posługa arcypasterska
Święcenia biskupi
Posługa pasterska
Święcenia kapłanski
Urodzenie
Kościoły i kaplice Ukrainy
Strony rozdziału «Święci, arcypasterze i pasterze / K ...» umieszczone 302 207 razy
© 2014-2019 Biskup Marian Buczek (Charków - Lwów)  &  Igor Sedelnyk (Lwów)