Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4145
Фільм «Крізь Тернії.
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА
ЦЕРКВА В УКРАЇНІ»
06.04.2019 Луцк Мкчв Лвів КмПд Великопісні реколекції у Сарнах, Ужгороді-Боздоші, Львові і Нетішині

У неділю, 31 березня 2019 року завершились великопісні реколекції, які в парафії Преображення Господнього у Сарнах на Рівненщині провів настоятель парафії Божого Милосердя у Вараші о. Василь Плахотка, а в парафії Пресвятої Трійці в Ужгороді-Боздоші на Закарпатті - о. Мирослав Карачина OFM ...

Із 31 березня по 2 квітня великопісні духовні вправи відбулись також для спільноти домініканського душпастирства у Львові, яка раніше послуговувалась колишнім костелом Матері Божої Громничної. Проте громада цього храму вигнала їх із костелу, тому реколекції пройшли у холі Львівської курії, а провела їх Вікторія Тумановська. 4-6 квітня великопісні реколекції відбулись також в парафії Матері Божої Ченстоховської у Нетішині на Хмельниччині (під проводом о. Дениса Фліка із парафії Пресвятої Трійці у Теофіполі) ...  » » » 

31.03.2019 КвЖт У санктуарії в Бердичеві відбулось перше Причастя дорослих

Із жовтня 2018 року тринадцятеро дорослих парафіян (одинадцять жінок і двоє чоловіків) відвідували катехизи, на яких до першого Причастя їх готували священики парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію) у Бердичеві на Житомирщині, зокрема, її настоятель о. Рафаїл Мишковський OCD, котрий і очолив 31 березня 2019 року Службу Божу з нагоди першого Причастя ...  » » » 

04.04.2019 PL Кардиналу Яворському вручили золоту медаль за заслуги перед культурою Gloria Artis
05.04.2019 17:31. Місце події: ПОЛЬЩА; Рубрики і підрубрики: 1. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Вшанування, річниці, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Служіння за кордоном; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела закордонні / Інші, 3. Церковні джерела / Закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

4 квітня 2019 року воєвода Малопольський Пьотр Цьвік вручив у Кракові кардиналу Мар'яну Яворському, архієпископу- емериту Львівському, золоту медаль за заслуги перед культурою Gloria Artis, якої його удостоїв Міністр культури і національної спадщини Пьотр Гліньскі. Урочистість відбулась за участю єпископа- помічника Львівського, Едуарда Кави OFM Conv, священиків та черниць, а також близьких кардинала.

Кардинал Яворський був удостоїний багатьох нагород, зокрема, 23 серпня 2004 року отримав орден 'Ярослава Мудрого V ступеня', 19 серпня 2006 року - орден Ярослава Мудрого ІV ступеня, 13 березня 2017 року - орден Білого Орла ...  » » » 

02.04.2019 КвЖт Хресна дорога для безпритульних і малозабезпечених з архіпастирем у співкатедрі в Києві

2 квітня 2019 року у співкафедральному соборі святого Олександра в Києві відбулась молитва Хресної дороги для двох сотень підопічних релігійної місії «Карітас-Спес Україна» (безпритульних і малозабезпечених) за участю ординарія Київсько- Житомирського єпископа Віталія Кривицького SDB, президента «Карітас-Спес Україна» о. Петра Жарковського OFM і координатора київської програми «Кухня для бездомних» бр. Себастіана Янковського OMI ...  » » » 

31.03.2019 КмПд Лвів Великопісні реколекції у Шепетівці, Красилові, Буську і Львові

Із 21 по 24 березня 2019 року о. Руслан Михалків в парафії Воздвиження Святого Хреста у Шепетівці на Хмельниччині під час великопісних реколекцій скеровував їх учасників Боже Слово, допомагаючи їм краще зрозуміти притчу про блудного сина та милосердного батька. А в парафії Серця Ісуса у Красилові 24-26 березня великопісні духовні вправи провели гості з Польщі - директор Центру Нової Євангелізації у Щецині о. Ян Кручиньскі, журналіст і публіцист на польському телебаченні Генрик Кшосек та Зузанна Зузельска.

Із 29 по 31 березня великопісні реколекції пройшли в парафіях св. Станіслава єп. мч. у Буську на Львівщині та Божого Милосердя у Львові-Рясному. У Буську їх провів о. Михайло Трач MS, а у Львові-Рясному - відповідальний за ЗМІ у Львівській курії о. Олександр Кусий ...  » » » 

01.04.2019 Лвів Львів: 363-річчя обітниць короля Яна Казимира перед чудотворним образом Матері Божої
04.04.2019 11:26. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Ювілеї, річниці, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Обітниці, 3. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Увечері 1 квітня 2019 року, в урочистість Пресвятої Діви Марії Милосердної у Львівській катедрі Успіння Пресвятої Богородиці (санктуарії Матері Божої Милосердної) архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу з нагоди 363-річчя обітниць короля Яна Казимира, здійснених у Львові перед чудотворним образом Матері Божої Милосердної ... У той час державі загрожувала вагома небезпека як з боку Швеції, так і Росії. Нині Україна теж потерпає від російської агресії, а її майбутнє затьмарене сумнівними перспективами президентських виборів ...  » » » 

24.03.2019 Лвів ОдСм Великопісні реколекції у Львові, Южноукраїнську, Правдиному і Кривому Озері

Із 17 до 19 березня 2019 року в парафії св. Антонія Падуанського у Львові на Личакові пройшли великопісні реколекції на тему 'Віра як ліки від страху', які провів настоятель парафії Преображення Господнього в Борисполі на Київщині о. Станіслав Нуцковський OFM Conv. А з 21 по 23 березня в парафії, теж присвяченій святому Антонію Падуанському, але вже в Южноукраїнську на Миколаївщині відбулись великопісні духовні вправи під проводом о. Артема Петренка із парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа у Херсоні.

Настоятель парафії Матері Божої Фатімської у Подільську на Одещині о. Вітольд Іваніцкі провів великопісні реколекції із 16 по 18 березня в парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа у Правдиному на Херсонщині, а 23-24 березня - в парафії св. Людовика у Кривому Озері на Миколаївщині ...  » » » 

23.03.2019 Лвів Відпустова урочистість 30-річчя повернення костелу у Тщенці на Львівщині
03.04.2019 18:01. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Ювілеї, річниці, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Йосифа, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, 3. Світські / Особи / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 23 березня 2019 року в костелі св. Йосифа у Тщенці на Львівщині митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький очолив урочистість з нагоди відпусту св. Йосифа та тридцятиріччя повернення храму. У святкуванні взяли участь о.-прелат Юзеф Легович, котрий разом із вірянами 1989 року повертав закриту радянською владою святиню, та о. Стефан Флісіковський, який в якості її настоятеля здійснив ремонт у 1998-2001 роках та, провівши Святі Місії, підготував зараз парафіян до цього свята ...  » » » 

17.03.2019 КвЖт ХрЗп Лвів Великопісні реколекції в Києві, Дніпрі, Львові та Червонограді

Із 6 по 10 березня 2019 року великопісні реколекції для вірян в парафії св. Миколая у Києві провів відомий польський священник- екзорцист о. Даріуш Галант. Великопісні духовні вправи відбулись також із 15 по 17 березня в парафіях св. Йосифа у Дніпрі, Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові та Зіслання Святого Духа в Червонограді.

У дніпровському храмі реколекції на тему 'Його ранами ми зцілились', що базувалися на одному із розділів старозавітньої книги пророка Ісаї, виголосив о. Маріуш Возняк OP, у Львівській катедрі - о. Кшиштоф Бєлявни із Польщі, а в червоноградському костелі - о. Іван Строгуш MS ...  » » » 

31.03.2019 Мкчв В Кобилецькій Поляні на Закарпатті урочисто освячено відремонтований костел
03.04.2019 11:02. Місце події: Мукачівська дієцезія / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Освячення, відкриття, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 3. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Рукоположення, освячення, відкриття; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 31 березня 2019 року ординарій Мукачівський єпископ Антал Майнек OFM за участю кількох священиків та чисельних вірян урочисто освятив відновлений костел Успіння Пресвятої Діви Марії в Кобилецькій Поляні на Закарпатті, ремонт якого розпочався ще наприкінці минулого року. Разом із місцевими парафіянами святкували консекрацію костелу також гості - як із інших сусідніх парафій, так із сусідньої Угорщини ...  » » » 

1 2 3 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 413 414 415
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 292 782 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)