Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3265

02.02.2018 ХрЗДеканальна зустріч богопосвячених осіб у Харківській катедрі

2 лютого 2018 року у Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії з нагоди свята Стрітення Господнього та Всесвітнього дня богопосвячених осіб відбулась урочиста зустріч, у якій взяли участь священики, ченці та монахині Харківського деканату Харківсько-Запорізької дієцезії, а також віряни із парафій міста. Перед Месою конференцію виголосив о. Маріуш Возняк OP ... Служба Божа, яку очолив єпископ-помічник Ян Собіло, стала кульмінаційним моментом святкування ... » » »

31.01.2018 МкчШенборн на Закарпатті: святкування Дня богопосвяченого життя Мукачівської дієцезії

Святкування Дня богопосвяченого життя Мукачівської дієцезії відбулося 31 січня 2018 року в парафії св. Михаїла у Шенборні на Закарпатті, де з цієї нагоди зібрались священики, монахи, монахині, терціари та представники різних спільнот. Слово Боже та конференцію виголосив голова комісії у справах чоловічих і жіночих орденів Конференції єпископів РКЦ в Україні владика Едвард Кава OFM Conv. Після роздумів про Жертвування Господнє ... та про власне посвячення єпископ Антал Майнек OFM виголосив молитву посвячення ... » » »

02.02.2018 ЛввІнтерв’ю єпископа Едварда Кави про богопосвячене життя в Україні
02.02.2018 11:33. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ, 2. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Публікації, інтерв'ю; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Архіпастирі України / Особи / Кава Е., єп., 3. Церковні джерела / Дієцезіальні / kmc.media; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Інтерв'ю, промови; Тип матеріалів: Тексти

2 лютого Католицька Церква відзначає Стрітення Господнє й День богопосвяченого життя, цьогоріч уже 21-й. З цієї нагоди голова комісії у справах чоловічих і жіночих орденів Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископ Едвард Кава OFM Conv розповів про сучасну ситуацію, проблеми й перспективи богопосвяченого життя в нашій державі.

Який сьогодні стан чернецтва в Україні?

З радістю можу сказати, що за понад 25 років відродження РКЦ в Україні відбулося велике зростання чернецтва ... » » »

02.02.2018 КвЖvВітання єпископа Віталія Кривицького з днем богопосвяченого життя
01.02.2018 ЛввЗустріч у Червонограді богопосвячених осіб Львівської області

В четвер, 1 лютого 2018 року, до Дня богопосвяченого життя, який відзначається в свято Стрітення Господнього, в парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді на Львівщині вперше відбулась зустріч богопосвячених осіб. У ній взяли участь черниці та ченці 27 різних згромаджень, які працюють у Львівській області. Конференцію для богопосвячених осіб виголосив о. Роман Лаба OSPPE ... Потім відбулось освячення свічок і процесія до храму на Святу Месу, яку очолив єпископ Едвард Кава OFM Conv ... » » »

01.02.2018 UAРРетроспектива. Відновлено репортажі та інші публікації лютого 2011 року
01.02.2018 10:48. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / Портал 'Костели і каплиці'; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

У четвер, 1 лютого 2018 року відновлено репортажі про події та інші публікації лютого 2011 року зі старого сайту rkc.kh.ua, у тому числі 'VI зустріч католицьких єпископів обох обрядів у Брюховичах під Львовом', 'Урочистість святих Кирила і Мефодія у Харківсько-Запорізькій дієцезії', 'Будівництво церковного комплексу у Харкові протягом січня 2011 року' та 'Не ви Мене вибрали, але Я вас вибрав. День богопосвячених осіб в Бердянську'... » » »

27.01.2018 ЛввЗ колядою до санктуарію у Язловці на Тернопільщині. XIX фестиваль
31.01.2018 13:34. Місце події: ЗАХІД / Тернопільська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Мистецтво, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Різдва, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ / Непорочниці; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, 3. Світські / Джерела українські / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 27 січня 2018 року Божа ласка зібрала найщиріших колядників та щедрувальників у каплиці-санктуарії бл. Марцеліни Даровської згромадження Сестер Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Язловці Тернопільської області на XIX фестивалі колядок та щедрівок, який проводиться тут завдяки зусиллям сестер-непорочниць з 1998 року. Дійство розпочалось із привітання його учасників настоятелькою монастиря с. Юлією та з молитви і благословення декана о. Мар'ян Попеляра, а взяли у ньому участь різні колективи з різних куточків області ... » » »

21.01.2018 КмПРіздвяний концерт семінаристів у Вінниці: колядки різними мовами
31.01.2018 11:52. Місце події: ПІВНІЧ-ЦЕНТР / Вінницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Мистецтво, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Різдва, 3. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Інше, 4. СЕМІНАРІЇ, ІНСТИТУТИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / vinkap.net; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

В неділю, 21 січня 2018 року після вечірньої Святої Меси в капуцинському костелі Матері Божої Ангельської настоятель бр. Костянтин Морозов OFM Cap звернувся до парафіян із такими словами: «... Сьогодні зможемо почути колядки різними мовами. Їх для нас виконають семінаристи Міжнародної місійної семінаріїї Redemptoris Mater у Вінниці ...». Того недільного вечора 11 семінаристів з п’яти країн (України, Польщі, Бразилії, Мексики і Сполучених Штатів Америки) співали колядки п’яти країн світу іспанською, італійською, українською та англійською мовами ... » » »

23.01.2018 PLПольща: перепоховання останків єпископа Адольфа Шельонжека
30.01.2018 11:58. Місце події: ПОЛЬЩА; Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Беатифікація, канонізація, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Вшанування, річниці, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Похорон; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / catholic.volyn.ua, 3. Церковні джерела / Закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У вівторок, 23 січня 2018 року в костелі св. Якова у Торуні (Польща) в ході беатифікаційного процесу Слуги Божого єпископа Адольфа Петра Шельонжека за згодою Конгрегації канонізаційних справ у Ватикані відбулись ексгумація, канонічна експертиза і перепоховання земних останків колишнього ординарія Луцької дієцезії і засновника чернечого згромадження Сестер св. Терези від Дитяти Ісуса ... » » »

28.01.2018 МкчУ Берегові на Закарпатті освятили меморіальну дошку святому Ласло

У неділю, 28 січня 2018 року єпископський вікарій, настоятель храму Воздвиження Святого Хреста у Берегові на Закарпатті о. Янош Молнар освятив меморіальну дошку (угорською мовою) святому Ласло І (Владиславу), угорському королю, встановлену на фасаді парафіяльного будинку до 940-ліття його сходження на трон і 825-річчя канонізації ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 080 551 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)