Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4059
Фільм «Вигнанець.
Архієпископ Євгеній Базяк»
26.01.2019 КвЖт Відпусти св. Агнеси у Соколові та Гришківцях на Житомирщині
28.01.2019 15:03. Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / А... / Інші, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kmc.media, 3. Богопосвячені чоловіки / Особи / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Храмові свята на честь святої Агнеси, покровительки парафій, відбулись 20 січня 2019 року в каплиці у Соколові та 26 січня в костелі у Гришківцях на Житомирщині. У Гришківцях Службу Божу очолив і виголосив проповідь настоятель парафії св. Варвари у Бердичеві о. Роман Савицький, з яким співслужили місцевий настоятель та бердичівський декан о. Андрій Ковалевський ...  » » » 

187? ОдСм ПРЕОБРАЖЕНКА [костел] - Чаплинський р-н, Херсонська обл.

У 1869 році українські селяни та польські однодворці (збідніла шляхта, позбавлена дворянських прав за участь у польському національно-визвольному русі) з Київської та Кам'янець- Подільської губерній переселились у Преображенку, відому, принаймні, із 1862 року ... Місцеві римо-католики, як і віряни Григорівки, належали до парафії св. Амвросія, єпископа, у місті Перекоп ... Вже у 70-х роках XIXст. у Преображенці постав мурований костел у стилі псевдоготики ...  » » » 

25.01.2019 КвЖт В Обухові на Київщині на зустрічі місіонерів-облатів делегатури призначили її настоятеля

В костельно- монастирському комплексі місіонерів- облатів в Обухові на Київщині з 23 по 25 січня 2019 року відбулась облаткова зустріч ченців делегатури згромадження Місіонерів Облатів Пресвятої і Непорочної Діви Марії в Україні та Росії ... 24 січня провінціал о. Павло Зайонц OMI ознайомив присутніх із декретом про призначення о. Павла Вишковського ОМІ настоятелем делегатури на третій термін ...  » » » 

25.01.2019 Лвів ОдСм У Львові та Одесі завершили Тиждень молінь за єдність між християнами
26.01.2019 14:59. Місце події: 1. Львівська архідієцезія / Львівська обл., 2. Одесько-Сімферопольська дієцезія / Одеська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Християнське єднання, 2. ІНШІ ЦЕРКВИ, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / lwowskabazylika.org.ua, 3. Дієцезіальне духовенство / Особи / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

В катедрах Успіння Пресвятої Діви Марії Львова та Одеси 25 січня відбулись молебні на завершення Тижня молитов за єдність християн, який цього, 2019 року проходить під гаслом 'Прямуйте до справедливості'. У Львові молитву очолив митрополит Львівський і Сокальський владика Дмитрій Рудюк УПЦ Московського патріархату. Святу Месу відправив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький ... В Одесі ж за єдність християн молились ординарій Одесько- Сімферопольський Броніслав Бернацький, екзарх Одеський та адміністратор Кримський Михаїл Бубній (УГКЦ), а також духовенство католицьких та інших конфесій ...  » » » 

24.01.2019 КмПд О.-прелата Людвіга Камілевського похоронили у Полонному на Хмельниччині

У четвер, 24 січня 2019 року отця- прелата Людвіга Камілевського, котрий 21 січня, на 73-му році життя відійшов до вічності в лікарні у Луцьку, після прощання з ним 22 січня у Луцьку та 23 січня у Житомирі похоронили в парафії св. Анни у Полонному на Хмельниччині. Очолив Святу Месу в парафіяльному костелі митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький у співслужінні ординарія Харківсько- Запорізького єпископа Станіслава Широкорадюка OFM, ординарія Одесько- Сімферопольського Броніслава Бернацького, ординарія Луцького єпископа Віталія Скомаровського та єпископа- помічника Кам'янець- Подільського Радослава Змітровича OMI ...  » » » 

1867 - 1868 Лвів РАКОВА [Йоана Хрестителя] - Старосамбірський р-н, Львівська обл.

Село Ракова згадується в документах, починаючи від 1469 року. У 1928 році тут проживало 1105 осіб, серед яких було 150 католиків латинського обряду. Нині у селі проживає сім сотень мешканців. Римо-католики Ракової належали до парафії св. Катерини Олександрійської у Воютичах. У 1867-1868 роках черговий власник села Ян Долінський збудував для них муровану каплицю, належно її оснастивши, а також виділив фінансове забезпечення для душпастиря з Воютич, який мав тут відправляти богослужіння у неділю та на свята ...  » » » 

23.01.2019 КвЖт Віряни Житомира прощались з о. Людвігом Камілевським в його парафії на Крошні

У середу, 23 січня 2019 року із отцем- прелатом Людвігом Камілевським у поверненому завдяки йому та відновленому ним костелі св. Вацлава у Житомирі на Крошні, в якому він прослужив останні 17 років, прощались як місцеві парафіяни, так і віряни із різних куточків міста. Святу Месу очолили єпископи Станіслав Широкорадюк OFM та Ян Пурвінський у співслужінні численно зібраних священиків з усієї Київсько- Житомирської дієцезії ...  » » » 

1931 - 1932 Луцк д ДЕРМАНКА [Ізидора] - Корецький р-н, Рівненська обл.

Поселення Дерманка вважається заснованим 1625 року. Заселене було переважно поляками, яким довелось покинути село літом 1943 року через загрозу їхньому життю з боку бойовиків УПА (частина мешканців була убита). А в січні 1944 року село майже повністю згоріло, коли через нього проходив фронт ІІсв. війни. Нині Дерманка нароховує лише трохи більше двох сотень селян. Ймовірно, що місцеві римо-католики належали до парафії Пресвятого Серця Ісуса у Людвиполі (нині - Соснове), адже саме завдяки її настоятелю о. Леонарду Самосенку та коштам вірян у 1931-1932 роках у Дерманці було збудовано філіальний дерев'яний костел ...  » » » 

22.01.2019 Мкчв Лвів Прощання із о. Юліаном Юськівим OFM у Хусті на Закарпатті та похорон у Судовій Вишні на Львівщині

Із ігуменом Свято- Успенського францисканського монастиря та адміністратором греко- католицьких парафій у Нижньому Бистрому та Хусті на Закарпатті о. Юліаном Юськівим, котрий трагічно загинув 17 січня 2019 року, на 39 році життя та 14 році священства під час пожежі у монастирі, прощались у Хусті: 20 січня - у костелі св. Анни і св. Йоахима ... Наступного дня, 22 січня похоронну Службу Божу в костелі Матері Божої Помічниці Вірних у Судовій Вишні на Львівщині очолив та проповідь виголосив єпископ- помічник Львівський Едвард Кава OFM Conv ...  » » » 

22.01.2019 Луцк У Луцькій катедрі прощались з о.-прелатом Людвігом Камілевським
23.01.2019 09:58. Місце події: Луцька дієцезія / Волинська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / За померлих, похорон, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зміни / Смерть, похорон, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Молитва за померлих, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / За померлих, похорон; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / catholic.volyn.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У вівторок, 22 січня 2019 року духовенство та віряни Луцької дієцезії у своїй катедрі прощались із настоятелем собору у 1992-1998рр. та настоятелем парафії Пресвятого Серця Ісуса в Ківерцях у 1998-2000рр. отцем-прелатом Людвігом Камілевським, котрий 21 січня, на 73-му році життя після довготривалої хвороби відійшов до вічності в лікарні у Луцьку ... Святу Месу опівдні очолив та проповідь виголосив єпископ Луцький Віталій Скомаровський за участю духовенства Луцької дієцезії та Львівської архідієцезії, а також греко-католицьких священиків на чолі із екзархом Луцьким владикою Йосафатом Говерою ...  » » » 

1 2 3 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 404 405 406
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 284 348 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)