Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3407

08.05.2014 UAАПослання митрополита Мечислава Мокшицького у річницю завершення ІІ Світової війни

Улюблені! У своїй історії людство пережило безмір страждань, які залишили на багатьох поколіннях глибокі рани та важкі спогади про минуле. Наше покоління є тим, яке поєднує в собі історію з сучасністю та майбутнім, особливо у відношенні до ІІ Світової Війни. Ще живуть наочні свідки тих подій. Це їм війна забрала найпрекрасніші роки дитинства і молодість, зазвичай наповнену мріями та прагненням щасливого майбутнього ... » » »

05.05.2014 ЛввДень зосередження духовенства Чернівецького деканату у Старій Красношорі на Буковині
09.05.2014 10:16. Місце події: ЗАХІД / Чернівецька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ДІЄЦЕЗІЇ (ЄПАРХІЇ) / Організаційні заходи / Зустрічі, реколекції, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / rkc.cv.ua, facebook.com/rkc.cv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

5 травня 2014 року в парафії Семи Скорбот Матері Божої у Старій Красношорі на Буковині відбувся щомісячний день зосередження для священиків та сестер Чернівецького деканату Львівської архідієцезії, які провів адміністратор парафії св. Йоана Непомуки у Боянах отець Марцін Мірась. Реколекціоніст розповів про святого Йоана Павла II та його повчання для священиків ... » » »

29.04.2014 МкчСвятого Домініка вшанували у Мукачевому на Закарпатті
08.05.2014 10:42. Місце події: ЗАХІД / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Д..., 3. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Мощі, 4. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Ікони, 5. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 6. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Домініканці, OP; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / munkacs-diocese.org, facebook.com/1561180740761977; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У вівторок, 29 квітня 2014 року у Мукачівській катедрі св. Мартина з Туру на Закарпатті домініканська родина організувала молитовний день з нагоди відвідання міста паломницьким образом св. Домініка та реліквіями святого до 800-річчя заснування ордену Братів Проповідників. Ікону написав отець-домініканець Фелікс Гернандез Маріано, вона побувала у тих країнах Європи, в яких працюють домініканські спільноти. На Закарпаття образ та мощі св. Домініка привіз о. Сворад Дуда ОР ... » » »

06.05.2014 ЛввУ Львові вшанували святого Домініка
08.05.2014 10:16. Місце події: ЗАХІД / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Д..., 3. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Мощі, 4. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Ікони, 5. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 6. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Домініканці, OP, 7. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

6 травня 2014 року у колишньому костелі Матері Божої Громничної Святу Месу на честь святого Домініка очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Йому співслужили отці-домініканці Якуб і Микола, котрі здійснюють тут душпастирство, канцлер Митрополичої курії о. Владислав Гримський, настоятель катедральної парафії о. Ян Нікель, настоятель парафії Божого Милосердя у Львові-Рясному о. Віктор Палчинський, о. Славомір Зелінський OFM, а також отець-домініканець Сворад зі Словакії, який вже 15 років служить в Україні у Мукачевому на Закарпатті ... » » »

04.05.2014 КмПВідпуст св. Флоріана у Шаргороді на Вінничині

4 травня 2014 року у храмі св. Флоріана францисканців-бернардинів у Шаргороді Вінницької області ординарій Одесько-Сімферопольський єпископ Броніслав Бернацький, котрий є родом з Шаргородщини, очолив відпустові урочистості, під час яких уділив Таїнство Миропомазання майже півсотні місцевих вірних ... » » »

04.05.2014 КмПРеколекційна зустріч молоді у Тиврові Вінницької області

З 1 по 4 травня 2014 року у молодіжном у центрі парафії св. Архангела Михаїла у Тиврові Вінницької області, якою опікуються оо.-облати із згромадження Місіонерів Облатів Пресвятої і Непорочної Діви Марії, відбулась реколекційна зустріч молоді під гаслом «Христос - дорога, правда і життя» у формі подорожі на катамаранах по Бугу ... » » »

04.05.2014 ЛцкПодячна Свята Меса єпископа Станіслава Широкорадюка у Луцькій катедрі
05.05.2014 17:23. Місце події: ЗАХІД / Волинська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Прощання, подячна Меса, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зміни / Призначення, звільнення, введення, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / catholic.volyn.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

4 травня 2014 року у Луцькому кафедральному соборі святих апостолів Петра і Павла відбулася урочиста подячна Свята Меса єпископа Станіслава Широкорадюка OFM, під час якої духовенство та віряни Луцької дієцезії дякували Господу Богу за майже дволітнє служіння владики у якості єпархіального Апостольського адміністратора ... » » »

04.05.2014 ОдСДругий етап єпископської візитації парафії у Ялті в Криму
05.05.2014 16:41. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Крим, автономна республіка; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Візитація, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Хрещення, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Миропомазання, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kmc.media; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 4 травня 2014 року єпископ Яцек Пиль OMI відвідав домініканську парафію Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Ялті в Криму з канонічною візитацією, під час якої відправив дві Святі Меси, зустрівшись з місцевими парафіянами, уділив Таїнство Хрещення і Миропомазання мешканцю Алушти Денису ... » » »

01.05.2014 ХрЗВідпуст св. Йосифа у Кременчуці на Полтавщині
05.05.2014 09:54. Місце події: СХІД-ПІВДЕНЬ / Полтавська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Йосифа, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / dniprokatolik.net; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У четвер, 1 травня 2014 року в костелі св. Йосифа Робітника у Кременчуці Полтавської області відбулось храмове свято за участю місцевих душпастирів із ордену Братів Менших Ковентуальних і парафіян, а також гостей - священиків та вірян із Днпропетровська, Борисполя, Вишгорода, Миргорода та Полтави ... » » »

03.05.2014 ОдСАДушпастирський лист Єпископа Одесько-Сімферопольської дієцезії

Возлюбленные Отцы, уважаемые Сестры, дорогие верующие! Второй раз на протяжении последнего месяца территория нашего диоцеза стала местом ужасных событий. Сначала с большим беспокойством мы были свидетелями аннексии Крыма, а в прошлую пятницу сама Одесса стала полем битвы. С большим волнением я наблюдаю за нарастанием агрессии и учащением беспорядков в разных частях страны. Трагические события, которые произошли в пятницу в Одессе, дают понять, что за этими беспорядками стоят силы вне нашей страны и вне нашего города ... » » »

Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 111 787 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)