Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4150
Фільм «Єпископ
Станіслав Падевський
(18.09.1932 - 29.01.2017)»
29.01.2015 ОдСм Р Видано інформатор Одесько-Сімферопольської дієцезії станом на 2015 рік
29.01.2015 13:29. Місце події: Одесько-Сімферопольська дієцезія / Одеська обл.; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Схематизми, довідники; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Курія Одесько-Сімферопольської дієцезії видала інформатор єпархії станом на 2015 рік, який містить інформацію про єпископа-ординарія та єпископа-помічника, дієцезіальні структури, а також територіальний та персональний розподіл єпархії. Зокрема, дієцезія налічує 7 деканатів - Одеський, Білгород-Дністровський, Балтський, Миколаївський, Кіровоградський, Херсонський та Кримський, який, як відомо, на сьогодні має особливий статус у зв'язку з анексією Криму Росією та необхідністю перереєстрації кримських парафій у відповідності з російським законодавством ...  » » » 

28.01.2015 Лвів Р Ювілей кардинала Яворського
28.01.2015 20:28. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Вшанування, річниці; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Святіший Отець Йоан Павло II чотирнадцять років тому, 28 січня 2001 року проголосив кардиналом у Львові архієпископа Мар'яна Яворського, який ще 21 лютого 1998 року був піднесений до гідності кардинала 'in pectore' ('у серці') Папи. 21 та 22 лютого 2001 року під час урочистої консисторії Святіший Отець вручив булли та берети, а також подарував кардинальські перстені 44 новопризначеним кардиналам, у тому числі архієпископу Яворському. 3 березня цього ж року відбувся урочистий інгрес кардинала Мар'яна Яворського у Львівській катедрі Успіння Пресвятої діви Марії ...  » » » 

25.01.2015 КвЖт Молебень за єдність християн у Бердичеві на Житомирщині

У неділю, 25 січня 2015 року у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві Житомирської області з нагоди Тижня молитов про єдність християн відбулась екуменічна молитовна зустріч християн різних конфесій. Її спільно провели служителі християнських спільнот Бердичева ...  » » » 

24.01.2015 Лвів v День зосередження молоді в Галущинцях на Тернопільщині
28.01.2015 11:18. Місце події: Львівська архідієцезія / Тернопільська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Молодь, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці..., 5. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ / Гоноратки; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені жінки / Джерела / honoratki.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки, 3. Відео

У суботу, 24 січня 2015 року у монастирі сестер-гонораток на теренах парафії Різдва св. Йоана Хрестителя у Галущинцях на Тернопільщині відбувся день зосередження молоді, який провів бр. Михайло Багінський OFM з парафії cв. Антонія Падуанського у Гусятині. У духовних вправах взяла участь місцева молодь, а також дівчата та хлопці з Гусятина та Панасівки (всього - 22 молодих людей) ...  » » » 

25.01.2015 КвЖт У Києві завершили Тиждень молитов за єдність християн

У суботу, 24 січня відбувся міжконфесійний молебень у греко-католицькому храмі св. Василія Великого за участю Глави УГКЦ Верховного архієпископа Святослава Шевчука, Апостольського нунція в Україні архієпископа Томаса Едварда Галліксона , священиків РКЦ, представника Вірменської Апостольської Церкви, представників всіх Православних Церков України, представників протестантських Церков - Лютеранської, Англіканської, Церкви Християн Віри Євангельської ... А 25 січня Свята Меса та екуменічне богослужіння за участю представників різних конфесій відбулись у співкатедрі св. Олександра. Святу Месу очолив єпископ-емерит Київсько-Житомирський Ян Пурвінський, якому співслужили римсько-католицькі священики ...  » » » 

24.01.2015 ХрЗп v Я й ЦЕ. Уроки року. Інтерв'ю єпископа Яна Собіло
27.01.2015 10:52. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Запорізька обл.; Рубрики і підрубрики: АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Публікації, інтерв'ю; Джерела і автори: Церковні джерела / Парафіяльні / rkc.zp.ua; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Інтерв'ю, промови; Тип матеріалів: Відео
23.01.2015 ХрЗп Тиждень молитов за єдність християн у Харкові

У вівторок, 20 січня у греко-католицькому храмі св. Миколая Чудотворця міжконфесійний молебень очолили владики Василій Тучапець (УГКЦ), Ігор Ісіченко (УАПЦ) та Митрофан Бутинський (УПЦ КП) у співслужінні канцлера Курії о. Григорія Семенкова (РКЦ), о. Віталія Зубака (УАПЦ) та двох греко-католицьких священиків – оо. Миколи Семеновича та Віктора Мартиненка ... У середу, 21 січня екуменічні молитви відбулись в храмі св. Дмитрія (УАПЦ). У четвер, 22 січня ординарій Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк OFM очолив у співслужінні інших владик Святу Месу та міжконфесійний молебень у катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії (РКЦУ) ... У п'ятницю, 23 січня Тиждень екуменічної молитви у Харкові завершився у храмі св. Йоана Богослова (УПЦ КП) ...  » » » 

24.01.2015 Лвів У Львові молились за єдність християн і мир в Україні
26.01.2015 09:39. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Християнське єднання, 2. ІНШІ ЦЕРКВИ / Православні / Київського патріархату, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше, 4. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, 3. Церковні джерела / Парафіяльні / lwowskabazylika.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 24 січня 2015 року у Львівській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії на завершення тижня молитов за єдність християн відбулись міжконфесійна молитва та Свята Меса за участю священнослужителів різних конфесій. На початку молитви представники кожної конфесії, несучи у руках глечики з водою, в процесії підходили до головного вівтаря, де наповнили джерело хрестильної води на знак того, що всі християни об’єднані водою Святого Хрещення. Далі митрофорний протоієрей о. Ярослав Ощудляк разом з іншими священиками Православної Церкви Київського патріархату очолив спільний молебень, після якого відбулась Євхаристія, очолена єпископом-помічником Львівським Леоном Малим ...  » » » 

24.01.2015 UA А Заява Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України з приводу терактів проти мирного населення

Зі смутком спостерігаємо, як мирне населення стає мішенню тих, хто сіє смерть і ненависть в нашій улюбленій Батьківщині. Ми, римсько-католицькі єпископи в Україні, у відповідь на такі варварські акти, однозначно стверджуємо, що жодна мета, політична або соціальна, не виправдовує вбивство невинних людей. «Що ти вчинив? Ось голос крови брата твого кличе до мене з землі» (Книга Буття 4, 6). Ці слова Бога, звернені до Каїна після вбивства його брата Авеля, сьогодні для нас актуальні, як ніколи ...  » » » 

22.01.2015 КвЖт Св. Вікентія Паллотті вшанували у Житомирі та Києві

У четвер, 22 січня 2015 року урочистості на честь засновника товариства Католицького Апостольства св. Вікентія Паллотті відбулись в паллотинських парафіях Божого Милосердя у Житомирі на Мальованці та Христа Царя Всесвіту у Києві. У Житомирі о 18.00 урочисту Літургію очолив настоятель кафедрального собору св. Софії о.-канонік Віктор Маковський, котрий також виголосив проповідь ... У Києві на урочистість св. Вікентія Паллотті були запрошені екзорцист Київсько-Житомирської дієцезії о. Юзеф Костевський, сестри-урсулинки Тетяна і Аквілла, а також парафіяни ...  » » » 

1 2 3 ... 337 338 339 340 341 342 343 ... 413 414 415
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 307 691 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)