Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3872

Фільм
«ХХ сторіччя
Кароля Войтили»

Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
24.08.2014 ХрЗп У Харкові відзначили День Державного Прапора та День Незалежності України
24.08.2014 16:41. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Державні та суспільні свята, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела українські / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 23 серпня 2014 року у трикутному сквері на проспекті Правди у Харкові відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, у яких взяли участь заступник голови Харківської обласної ради Людмила Давидова, голова облдержадміністрації Ігор Балута, його заступники, керівники постійних комісії та депутати облради, заступники міського голови, керівники силових відомств, представники громадських та політичних організацій, ветерани та військовослужбовці Харківщини, а також представники духовенства. Римсько-Католицьку Церкву представляв канцлер Курії Харківсько-Запорізької дієцезії та настоятель кафедральної парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець-канонік Григорій Семенков ...  » » » 

15.08.2014 Лвів v Відпуст у Золочеві на Львівщині

У п'ятницю, 15 серпня 2014 року в костелі Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві Львівської області відпустові урочистості очолив о. Мар'ян Мельничук OFM Conv, котрий походить з цієї парафії. На свято прибули не тільки місцеві віряни, але й також вірники з інших католицьких і православних парафій разом із своїми душпастирями ...  » » » 

1903 - 1906 Лвів ВОРОХТА [Успіння П.Д.М.] - міста, Івано-Франківська обл.

Високогірне селище Ворохта, яке нині належить до Яремчого, заснував 1568 року Василь Янюк. У 1598 році цю місцину назвали Ворохта (за іменем дезертира з польської армії Михаїла Ворохти, котрий там поселився і прославився як талановитий ткач). З кінця XIX століття Ворохта розвивається як спортивно-туристичний центр, а сьогодні є одним з основних центрів туризму Івано-Франківської області. Ворохта входила до складу парафії св. Франциска у Делятині. Наприкінці XIXст. тут було споруджено дерев'яний Будинок священиків, у якому знаходилась каплиця для відпочиваючих та проживаючих постійно римо-католиків ...  » » » 

21.08.2014 Лвів Р Кардиналу Мар'яну Яворському виповнилось 88 років
21.08.2014 13:04. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Вшанування, річниці; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

У четвер, 21 серпня 2014 року виповнилось 88 років Львівському архієпископу-емериту кардиналові Мар'яну Яворському. Здається, що останні урочистості до дня народження цього видатного Архіпастиря у Львові, у кафедральному соборі відзначались 8 років тому, коли він ще займав посаду правлячого архієпископа та митрополита. Нагадаємо, що тоді Президент України Віктор Ющенко нагородив кардинала орденом Ярослава Мудрого ІV ступеня та привітав з ювілеєм. Свої привітання Ювіляру надіслали також Святіший Отець Бенедикт XVI (» » ») та Президент Польської Республіки Лєх Качинський (» » »).

09.08.2014 Мкчв Патрональне свято св. Домініка у Мукачівській катедрі

У суботу, 9 серпня 2014 року у Мукачівському кафедральному соборі св. Мартина отці та сестри домініканської родини за участі місцевих парафіян урочисто відзначили свято свого засновника - святого Домініка. Святу Месу очолив та проповідь виголосив о. Петро Балог ОР, а присутні були оо. Микола Лучок ОР, Петро Жарковський, Роджер Мулярчик OFM та греко-католицький священик о. Василь Копин ...  » » » 

10.08.2014 КмПд Реколекції для сімей Домашньої Церкви у Городищі на Хмельниччині
19.08.2014 11:58. Місце події: Кам‘янець-Подільська дієцезія / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Рухи та інші спільноти, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці...; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені чоловіки / Джерела / ofm.org.ua, facebook.com/108450155893271; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 8 по 10 серпня 2014 року у реколекційному будинку при костелі Матері Божої Фатімської у Городищі Хмельницької області настоятель парафії Воздвиження Святого Хреста у Шепетівці, до якої належить Городище, о. Бенедикт Свідерський OFM провів реколекції для сімей Домашньої Церкви, у яких взяло участь близько 40 осіб. Подружні пари щоденно переживали спільні ранкові молитви, Божу Службу ...  » » » 

18.08.2014 PL Єпископ Собіло - «перемовник» за викрадених священиків
20.08.2014 12:17. Місце події: ПОЛЬЩА; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro, 3. Церковні джерела / Закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Єпископ Ян Собіло, подібно як і його дієцезіани, за останні місяці також потрапляв у ситуації загрози життю. То він їздив до терористів, яких називають проросійськими сепаратистами, щоб вести перемовини за звільнення викрадених ними священиків. Згадуючи ці хвилини, він сказав «Gościowi Katowickiemu», що страху тоді не відчував. «Якщо Господь Бог допускає якісь ситуації для людини, то Він також дає силу, Він потурбується про людину. Я знав, що перебуваю в руках Бога. І що справа, з якою я їхав до сепаратистів, теж у Його руках», — пояснює владика ...  » » » 

20.08.2014 UA А Звернення Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України на День Незалежності України

Всечесні Отці! Богопосвячені Особи! 24 серпня у найближчу неділю відзначатимемо 23-ту річницю Незалежності України. Цьогорічне святкування Дня незалежності нашої Держави проходитиме в надзвичайних умовах. Брак порозуміння і згоди між українцями та зазіхання з боку сусідів, внутрішні міжусобиці та воєнні дії всередині країни - все це додатково спонукає нас до особливої молитви за Україну, її мешканців, сусідів ...  » » » 

1994 - 2005 КмПд ГОРОДИЩЕ [М.Б. Фатімської] - Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Давньоруське городище, яке тут розташоване, окремі дослідники вважають літописним Ізяславом, інші – фортецею на його підступах. Воно збудоване у ХІІст. і належало князю Теребовлянського князівства, а потім відійшло до земель Болохівського князівства, де виконувало роль форпосту для захисту його північних кордонів. Зруйнували городище у 1241р. монголо-татари. За легендою, село заснували люди, які вижили після нападу монголо-татар, неподалік зруйнованого городища на відстані одного кілометра у ХІV столітті. Уперше в документах Городище згадується як володіння князя Іллі Костянтиновича Острозького (в акті від 31.01.1534р.) ...  » » » 

17.08.2014 КвЖт v Євангелізаційний концерт у Броварах Київської області
19.08.2014 10:19. Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Інше, 2. ЦЕРКВА І… / Мистецтво, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Пауліни, OSPPE; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки, 3. Відео

У неділю, 17 серпня 2014 року в 17:00 у Броварах Київської області відбувся євангелізаційний концерту «Вечір Християнської Творчості», підготовлений душпастирями (отцями-паулінами) та вірянами місцевої парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги за сприяння влади міста. В концерті взяли участь парафіяни, які служать своїм музичним талантом в каплиці під час Літургії, а допомагали їм в його організації рідні та близькі ...  » » » 

1 2 3 ... 338 339 340 341 342 343 344 ... 386 387 388
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 262 799 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)