Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3995
Книга
«ЛЬВІВСЬКА АРХІДІЄЦЕЗІЯ
ЛАТИНСЬКОГО ОБРЯДУ.
Парафії, костели та каплиці»
1995 ОдСм ФОНТАНКА [Вікентія] - Лиманський р-н, Одеська обл.

Фонтанка заснована 1892 року переселенцями з Київщини. Місцева рада створена 1944 року, статус села - з 1949 року. Проживає тут понад шість тисяч мешканців. У вересні 2010 року у Фонтанці, розташованій в десяти кілометрах біля Одеси, поселились оо.-місіонери Ян Тчоп СМ і Віталій Новак СМ. В лютому 2011 року вони придбали земельну ділянку під будівництво монастиря, цього ж року було офіційно засновано спільноту священиків-місіонерів, а восени розпочалось спорудження їх будинку ...  » » » 

24.09.2014 ОдСм Освячення монастиря і каплиці священиків-місіонерів у Фонтанці під Одесою та реабілітаційного центру для жінок у Візирці

У середу, 24 вересня 2014 року у Фонтанці біля Одеси єпископ Броніслав Бернацький очолив Святу Месу з нагоди освячення новозбудованих монастиря та каплиці св. Вікентія де Поля священиків-місіонерів ... Після святкового обіду гості взяли участь в освяченні нового реабілітаційного центру для жінок у Візирці ...  » » » 

11.10.2014 ХрЗп Реконсекрація костелу у Дніпропетровську. Духовний зв'язок поколінь і плід католицької солідарності

У суботу, 11 жовтня 2014 року відбулась вельми знаменна для релігійної громади парафії св. Йосифа у Дніпропетровську подія – реконсекрація (повторне освячення) поверненого з майже небуття католицького храму (просп. К. Маркса, 91). Щоб краще і глибше зрозуміти вагу та духовне значення цієї небуденної урочистості, варто згадати коротку передісторію події. У 1779р. у передмістях тодішнього Катеринослава оселилися кримські католики, які заклали підвалини місцевої релігійної громади РКЦ ...  » » » 

191? КвЖт д МИХАЙЛІВКА [Ангелів-Охоронців] - Ємільчинський р-н, Житомирська обл.

Невеличке поселення Михайлівка налічує лише близько сотні мешканців. Після видання у 1905 році царського маніфесту про віротерпимість, який дозволяв засновувати католицькі парафії і будувати костели, у Михайлівці було створено парафію та коштом місцевих вірян споруджено дерев'яний храм. Святиня була чинною навіть у радянські часи. З 1969 року настоятелем в Михайлівці був отець-прелат Амврозій Міцкевич, котрий доклав багато зусиль щодо збереження, ремонту та розпису костелу у 80-ті роки ...  » » » 

02.10.2014 КвЖт Відпуст Ангелів-Охоронців у Михайлівці на Житомирщині
17.10.2014 09:18. Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / А... / Інші, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kzd.org.ua, facebook.com/kzd.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

2 жовтня 2014 року парафія св. Ангелів-Охоронців у невеличкому селі Михайлівка на Житомирщині відзначила храмове свято - святих Ангелів-Охоронців. Відпустову Святу Месу очолив бердичівський декан о. Віталій Бартковяк, який виголосив також проповідь. Йому співслужили настоятель парафії в Михайлівці о. Віталій Потемковський, ємільчинський декан Олевський о. Ігор Скомаровський ...  » » » 

16.10.2014
16.10.2014 14:00. Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У програмі «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM розповів про реконсекрацію храму св. Йосифа у Дніпропетровську, нові повалення памятників Леніна, прокоментував новини з Ватикану і поділився переживаннями відносно війни на Сході України: 'Ті люди які, ходять в храм, абортів не роблять! Можливі якісь поодинокі випадки, але не такі мастштабні, які переживає секуляризоване суспільство ... ' ...  » » » 

16.10.2014
16.10.2014 14:00. Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У програмі «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло обговорив з ведучим останні новини з Ватикану з Надзвичайного Синоду єпископів, присвяченого проблемам сім'ї, та буремні події в Україні: 'Люди мають зрозуміти, що Церква піклується спасінням їх душ, а не процедурами спрощення процесу розлучення. Є ініціативи на Синоді пришвидшити цю процедуру. Але чи полегшемо ми цим самим дорогу до Неба тим людям? Моя відповідь - НІ! ... ' ...  » » » 

11.10.2014 Лвів В санктуарії у Крисовичах на Львівщині зустрілась молодь Мостиського деканату архідієцезії

В суботу, 11 жовтня 2014 року в санктуарії Матері Божої Фатімської в Крисовичах на Львівщині зібралася молодь Мостиського деканату Львівської архідієцезії, щоб віддати честь Пресвятій Богородиці, прийняти і занести у свої парафії мініатюрні символи Всесвітніх днів молоді та Іскру милосердя з Лагєвнік, яка завдяки настоятелеві місцевої парафії о. Павлові Антоляку потрапила в Україну з Польщі ...  » » » 

16.10.2014 ХрЗп Бердянськ: перші в історії Харківсько-Запорізької дієцезії реколекції для священиків
16.10.2014 10:32. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Запорізька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ДІЄЦЕЗІЇ (ЄПАРХІЇ) / Організаційні заходи / Зустрічі, реколекції, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / rkc.zp.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

З 13 по 16 жовтня 2014 року у центрі Карітас-Спес (парафія Різдва Пресвятої Діви Марії) у Бердянську Запорізької області ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM провів перші в історії дієцезії реколекції для священиків, у яких взяли участь єпископ-помічник Ян Собіло та два десятки дієцезіальних і чернечих священиків ...  » » » 

11.10.2014 КвЖт Велосипедне паломництвоз Житомира на ювілей санктуарію Матері Божої Фатімської у Довбиші

У п'ятницю, 10 жовтня 2014 року після інтенсивної фізичної підготовки, посиленої молитви, ранкової Меси та освячення велосипедів відбулось велосипедне паломництво з Житомира до санктуарію Матері Божої Фатімської у Довбиші на Житомирщині, у якому 17 осіб на чолі з о. Віталієм Вездецьким SAC просили у Матері Божої Фатімської заступництва і благодаті миру в Україні ...  » » » 

1 2 3 ... 340 341 342 343 344 345 346 ... 398 399 400
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 277 533 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)