Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4067
Фільм
«ХХ сторіччя
Кароля Войтили»
23.09.2014 ХрЗп Храмове свято та Перше Причастя дітей у Запоріжжі на Бабурці

У суботу, 23 вересня 2014 року запорізька парафія св. отця Піо з П’єтрельчини на Бабурці святкувала храмове свято. Урочисту Літургію очолив настоятель санктуарію Бога Отця Милосердного о. Олег Ковиньов, котрий для проповіді підготував роздуми падре Піо над стражданнями Христовими. Гостями на святі були отці-салетини з парафій Успіння Пресвятої Діви Марії у Кривому Розі та Матері Божої Салетинської i cв. Антонія Падуанського у Нікополі, сестри-францисканки з Кривого Рогу, брати-альбертинці із Запоріжжя ... » » » 

27.09.2014 КвЖт Паломництво символів Світових днів молоді: Житомир

Символи Всесвітнього дня молоді (ВДМ), подаровані молоді Святим Отцем Йоаном Павлом ІІ хрест та ікона Богородиці, вночі з п’ятниці, 26 вересня 2014 року на суботу, 27 вересня з Рівного привіз у Житомир настоятель катедри о. Григорій Рассоленко. Офіційна їх зустріч відбулась у суботу зранку. Для цього на подвір’ї кафедрального собору св. Софії зібралася молодь. Після урочистого винесення символів у храмі була відправлена Меса на честь Хреста Господнього, яку очолив настоятель о. Григорій. Проповідь виголосив о. Ярослав Гіжицький ... » » » 

27.09.2014 Лвів Парафіяльний ювілей та освячення образу Матері Божої у Турці на Львівщині

У суботу, 27 вересня 2014 року архієпископ Мечислав Мокшицький очолив у костелі Успіння Пресвятої Діви Марії у Турці Львівської області урочисту Святу Месу з нагоди сторіччя розбудови храму та десятиріччя його освячення після повернення та реставрації. Владика також освятив відновлений образ Пресвятої Діви Марії з Дитятком у головному вівтарі костелу. Ця давня ікона, збережена довоєнним парафіянином, 10 років тому повернулась в Турку і була реставрована ... » » » 

27.09.2014 ХрЗп Р Престольне свято в парафії оо.-місіонерів у Харкові на Салтівці
29.09.2014 08:48. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / В..., 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 27 вересня 2014 року парафія святого Вікентія де Поля в Харкові на Салтівці святкувала щорічне храмове свято. Святу Месу очолив єпископ Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк OFM, котрий виголосив проповідь про присвячення життя Церкві та людям за прикладом св. Вікентія. На закінчення Літургії молодь представила спектакль про добродійну діяльність ... » » » 

25.09.2014 ХрЗп Р День зосередження духовенства Харківського деканату
28.09.2014 11:57. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У четвер, 25 вересня 2014 року у харківській парафії Матері Божої Святого Скапулярія i св. Рафаїла Калиновського на Новій Баварії за участю єпископа Мар'яна Бучека. відбулась осіння зустріч священиків і монахинь Харківського деканату дієцезії, яка розпочалась адорацією Пресвятих Дарів. Аскетичну конференцію виголосив настоятель місцевої парафії отець Станіслав Oлешко. Потім учасники зустрілися на робочій сесії, яку очолили канцлер Курії отець-канонік Григорій Семенков та декан отець Леонід Tкачук MIC ... » » » 

24.09.2014 Лвів Паломництво символів Світових днів молоді: Івано-Франківськ

Протягом двох днів, 23 і 24 вересня 2014 року хрест та ікона Матері Божої „Salus Populi Romani”, символи Світових днів молоді, перебували в Івано-Франківську. Молитва перед ними розпочалась у греко-католицькій церкві Святого Духа, потім хрест та образ відвідали вищі навчальні заклади міста, де відбувались молитовні стояння, організовані Молодіжною комісією УГКЦ Івано-Франківської архієпархії за участю римсько-католицьких священиків. 24 вересня символи Світових днів молоді прибули до храму Христа Царя ... » » » 

25.09.2014 UA А Звернення Конференції єпископату до духовенства, богопосвячених осіб та мирян РКЦ в Україні «Непорочне Серце Марії – жива надія для України»

Віруючи в Материнську Опіку над нами Пресвятої Діви Марії, Божої Матері та Матері всього людського роду, беручи під увагу Фатімське об’явлення, Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України 20 березня 2014 року присвятила Непорочному Серцю Діви Марії всю Україну та тих, кому загрожують воєнні дії. В цьому Акті було прохання до Непорочно Зачатої про захист від Злого, мир та благодать жити в освячуючій ласці для українців та всіх людей доброї волі. А у неділю 23 березня на закінчення кожної зі Святих Мес вірні разом зі священнослужителями довірилися опіці Матері Божої словами того ж Акту присвячення України Непорочному Серцю Діви Марії ...  » » » 

15.09.2014 Лвів v Паломництво символів Світових днів молоді: Тернопіль

У неділю, 14 вересня 2014 року в рамках підготовки до Світових днів молоді зі Стрия Львівської області до костелу Божого Милосердя i Матері Божої Неустанної Допомоги у Тернополі прибули “молодіжні” дерев'яний хрест та копія чудотворної ікони Пресвятої Богородиці. Спільно з сотнями тернополян символи Світових днів молоді зустрів і заступник голови Тернопільської облдержадміністрації ... З костелу символи Світових днів молоді урочисто передані до греко-католицького архікатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, де вони перебували до вівторка включно, а відтак помандрували на Хмельниччину ... » » » 

12.09.2014 Мкчв Паломництво символів Світових днів молоді: Мукачеве на Закарпатті

У п'ятницю, 12 вересня 2014 року Мукачівський кафедральний собор св. Мартина відвідали символи Світових днів молоді - дерев'яний хрест та копія чудотворної ікони Пресвятої Богородиці 'Спасіння Римського люду', які у 1983-1984 та 2003 роках Святіший Отець Йоан Павло II подарував молоді усього світу. Проща Хреста та Ікони Україною здійснюється в рамках підготовки до Світових днів молоді, які відбудуться 2016 року у Кракові ...  » » » 

23.09.2014 Мкчв Берегово на Закарпатті: вечір духовної музики і реліквії св. отця Піо
25.09.2014 11:36. Місце події: Мукачівська дієцезія / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Інше, 2. ЦЕРКВА І… / Мистецтво, 3. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми / Орган, 4. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Мощі, 5. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / П... / Інші; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела українські / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 20 вересня 2014 року в костелі Воздвиження Святого Хреста у Береговому на Закарпатті відбувся день відкритих дверей та вечір духовної музики у рамках руху ARS SACRA ... А 23 вересня до місцевого костелу прибула католицька реліквія - рукавичка із слідами крові святого отця Піо. У Берегові святу реліквію зустріли ходою з свічками у руках навколо храму - для цього працівники ДАІ навіть на кілька хвилин перекрили рух автомобілів ...  » » » 

1 2 3 ... 351 352 353 354 355 356 357 ... 405 406 407
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 285 034 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)