Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4130
Аудіо-книга
«Священик до нутра кісток.
Отець Серафим Кашуба OFM Cap»
16.07.2014 Лвів Освячення каплиці у відремонтованій Львівській митрополочій курії

Ще 22 листопада 2013 року Голова Папської Ради у справах Душпастирства Мігрантів та Подорожуючих кардинал Антоніо Марія Велйо освятив відновлену будівлю Львівської митрополичої курії. А 16 липня 2014 року Голова Папського Комітету з Міжнародних Євхаристійних Конгресів архієпископ П'єро Маріні, котрий 15 липня прибув в Україну, освятив каплицю у цьому будинку. В урочистості взяли участь архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький, єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло, секретар Апостольської нунціатури в Києві о. Пйотр Тарнавський, єпископ-помічник Львівський УГКЦ Венедикт Алексійчук, представник Вірменської Апостольської Церкви ...  » » » 

16.07.2014 ХрЗп Р Урочистість Матері Божої Святого Скапулярія у монастирі сестер-кармеліток в Покотилівці біля Харкова

В спомин Матері Божої Святого Скапулярія, 16 липня 2014 року в каплиці сестер-кармеліток босих в Покотилівці біля Харкова вірні разом з сестрами відсвяткували патрональну урочистість черниць. Святу Месу очолив єпископ Мар'ян Бучек, який в проповіді заохотив присутніх до віддання себе під опіку скапулярія Божої Матері ...  » » » 

16.07.2014 Лвів Більшівці: ХІІ піше паломництво «Миру та Поєднання» і ХІІІ Зустріч молоді під гаслом «Радість Євангелія»

О 7 годині ранку 9 липня 2014 року архієпископ Мечислав Мокшицький у львівському санктуарії св. Антонія Падуанського францисканців конвентуальних очолив Святу Месу для паломників з України та з-за кордону. Так розпочалось ХІІ Піше паломництво «Миру та Поєднання» до Більшівцівської Божої Матері у францисканському костелі Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією (санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія) на Івано-Франківщині ...  » » » 

15.07.2014 ХрЗп Р Сепаратисти захопили настоятеля парафії у Горлівці на Донеччині о. В. Вонсовича
15.07.2014 18:01. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Донецька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / Редакційний матеріал, 2. Дієцезіальне духовенство / Особи / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Сьогодні, 15 липня 2014 року близько 11 години настоятель парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа у Горлівці на Донеччині і донецький декан отець-канонік Віктор Вонсович, повертаючись з Донецька, був затриманий при в'їзді до Горлівки невідомими особами. У нього забрали автомобіль і всі документи, а його тримають в якомусь приміщенні. Священик зателефонував звідти до єпископа-сеньйора Мар'яна Бучека, щоб проінформувати владику про своє захоплення, після чого він вже не відповідає на дзвінки ...  » » » 

2007 ХрЗп ХАРКІВ-Журавлівка [Каплиця {сестер св. Павла з Шартр}] - міста, Харківська обл.

Журавлівка - історичний район Харкова, розташований на сході. Є одніє з найстаріших частин міста, виник одночасно з заснуванням Харківського острогу або на декілька років раніше. Населення - близько двох десятків тисяч мешканців. Черниці згромадження сестер св. Павла з Шартр розпочали своє служіння у Харкові 2005 року, опікуються спільнотою в’єтнамських римо-католиків при Харківській катедрі, ведуть катехизу та готують Літургію. Після візиту до Харкова генеральної настоятельки згромадження у вересні 2006 року було прийнято рішення щодо облаштування невеличкого монастиря у харківському районі Журавлівка ...  » » » 

15.07.2014 ХрЗп Р Візит до Харкова генеральної настоятельки згромадження сестер св. Павла з Шартр

З 14 по 15 липня 2014 року в Харкові з візитом перебувала генеральна настоятелька згромадження сестер св. Павла з Шартр мати Горетті Мадлен. Святу Месу 14 липня в каплиці сестер очолив єпископ-сеньйор Мар'ян Бучек разом зі священиками кафедральної парафії, котрий передав сестрам вітання від єпископа Харківсько-Запорізької дієцезії Станіслава Широкорадюка OFM ...  » » » 

11.07.2014 UA А Звернення Конференції римсько-католицьких єпископів України з нагоди 71 річниці Волинської трагедії

Дорогі Брати і Сестри! Липень боляче вписується в історію України та Польщі. Це місяць, коли згадуємо велику Волинську трагедію, яка заплямила історію невимовною ненавистю, що несла смерть десяткам тисяч невинних людей. 71 рік тому крайній націоналізм, який заволодів умислами людей, привів до того, що брат підносив руку на брата і приводив смерть у дім ...  » » » 

13.07.2014 ХрЗп Р VI велосипедне паломництво з Харкова до Бердичева
14.07.2014 08:29. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. ПАЛОМНИЦТВО / Духовенства, вірних / Бердичів, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Паломництва; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю, 13 липня 2014 року з Харкова вирушило VI велосипедне паломництво до Бердичева. Прочани зібралися у Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії на Святій Месі, яку очолив о. Ципріян Чоп ОМІ з Києва разом з о. Анатолієм Клаком MIC з Городка-Подільського. На закінчення Літургії єпископ-емерит Мар'ян Бучек благословив велопаломників та побажав щасливої дороги ...  » » » 

12.07.2014 UA А Звернення Конференції римсько-католицьких єпископів України з приводу з приводу жертв війни на Сході України

Невимовним сумом та тривогою огортають нас військові дії на Сході України, які забирають все нові життя і то здебільшого молодих людей. Від імені духовенства та мирян Римсько-Католицької Церкви в Україні висловлюю співчуття родичам та близьким загиблих у Зеленопіллі та інших місцевостях. В скорботі приклоняємо коліна перед тими, хто віддав життя в обороні Вітчизни, та просимо Бога про вічне життя для тих, хто став жертвою війни ...  » » » 

12.07.2014 ХрЗп Р Екуменічне престольне свято Петра і Павла у Харкові

В урочистість святих Апостолів Петра і Павла за візантійською традицєю, 12 липня 2014 року в Харкові святковали престольне свято в парафії під покровом святого Димитра Української Автокефальної Православної Церкви. Літургію очолив Харківсько-Полтавський єпископ УАПЦ архієпископ Ігор Ісіченко, у ній взяли участь єпископ-сеньйор Харківсько-Запорізький Мар'ян Бучек, котрий виголосив промову, та єпископ УПЦ КП Mитрофан Бутинський ...  » » » 

1 2 3 ... 369 370 371 372 373 374 375 ... 411 412 413
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 290 964 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)