Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4186
Фільм
«ХХ сторіччя
Кароля Войтили»
18.08.2014 PL Єпископ Собіло - «перемовник» за викрадених священиків
20.08.2014 12:17. Місце події: ПОЛЬЩА; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro, 3. Церковні джерела / Закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Єпископ Ян Собіло, подібно як і його дієцезіани, за останні місяці також потрапляв у ситуації загрози життю. То він їздив до терористів, яких називають проросійськими сепаратистами, щоб вести перемовини за звільнення викрадених ними священиків. Згадуючи ці хвилини, він сказав «Gościowi Katowickiemu», що страху тоді не відчував. «Якщо Господь Бог допускає якісь ситуації для людини, то Він також дає силу, Він потурбується про людину. Я знав, що перебуваю в руках Бога. І що справа, з якою я їхав до сепаратистів, теж у Його руках», — пояснює владика ...  » » » 

20.08.2014 UA А Звернення Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України на День Незалежності України

Всечесні Отці! Богопосвячені Особи! 24 серпня у найближчу неділю відзначатимемо 23-ту річницю Незалежності України. Цьогорічне святкування Дня незалежності нашої Держави проходитиме в надзвичайних умовах. Брак порозуміння і згоди між українцями та зазіхання з боку сусідів, внутрішні міжусобиці та воєнні дії всередині країни - все це додатково спонукає нас до особливої молитви за Україну, її мешканців, сусідів ...  » » » 

1994 - 2005 КмПд ГОРОДИЩЕ [М.Б. Фатімської] - Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Давньоруське городище, яке тут розташоване, окремі дослідники вважають літописним Ізяславом, інші – фортецею на його підступах. Воно збудоване у ХІІст. і належало князю Теребовлянського князівства, а потім відійшло до земель Болохівського князівства, де виконувало роль форпосту для захисту його північних кордонів. Зруйнували городище у 1241р. монголо-татари. За легендою, село заснували люди, які вижили після нападу монголо-татар, неподалік зруйнованого городища на відстані одного кілометра у ХІV столітті. Уперше в документах Городище згадується як володіння князя Іллі Костянтиновича Острозького (в акті від 31.01.1534р.) ...  » » » 

17.08.2014 КвЖт v Євангелізаційний концерт у Броварах Київської області
19.08.2014 10:19. Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Інше, 2. ЦЕРКВА І… / Мистецтво, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Пауліни, OSPPE; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки, 3. Відео

У неділю, 17 серпня 2014 року в 17:00 у Броварах Київської області відбувся євангелізаційний концерту «Вечір Християнської Творчості», підготовлений душпастирями (отцями-паулінами) та вірянами місцевої парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги за сприяння влади міста. В концерті взяли участь парафіяни, які служать своїм музичним талантом в каплиці під час Літургії, а допомагали їм в його організації рідні та близькі ...  » » » 

15.08.2014 КмПд А Подвійна Перемога! Обітниці сестер у Хмельницькому

В урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії, 15 серпня 2014 року сестри зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа переживали особливий день: дві сестри Вікторії склали обітниці чистоти, убогості та послуху в храмі св. Анни у Хмельницькому. Причому с. Вікторія Саркісян, яка проходила початкову формацію в Польщі, склала перші обітниці, а с. Вікторія Ковальчук, котра відбула вже 10 років формації і має місіонерський досвід на Філіппінах, – вічні. Тому можна сказати, що це є подвійна перемога Бога в житті цих двох сестер Вікторій, ім'я яких і означає 'Перемога' ...  » » » 

15.08.2014 Лвів Відпуст і ювілей 600-річчя парафії у Лопатині на Львівщині та передача їй мощей св. Йоана Павла ІІ

У п'ятницю, 15 серпня 2014 року архієпископ Мечислав Мокшицький очолив в костелі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Лопатині Львівської області урочистості з нагоди храмового свята на честь Матері Божої Лопатинської та ювілею 600-річчя місцевої парафії. Владика передав також парафії мощі св. Йоана Павла ІІ ...  » » » 

15.08.2014 Лвів Р У Бродах на Львівщині освятили пам'ятну дошку 22 полку підкарпатських уланів

В урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії, 15 серпня 2014 року в костелі Воздвиження Хреста Господнього у Бродах Львівської області відбулась урочиста Літургія з нагоди свята Польського війська та освячення меморіальної таблиці 22 полку підкарпатських уланів, який у 1920-1939 роках дислокувався у Бродах (у ньому служили не тільки поляки, але й українці, євреї та австрійці). Святу Месу очолив єпископ Мар'ян Бучек, котрий також освятив пам'ятну дошку ...  » » » 

15.08.2014 ХрЗп Храмове свято у Кривому Розі на Дніпропетровщині
16.08.2014 15:31. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Дніпропетровська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Успіння, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Богопосвячені чоловіки / Джерела / saletyni.org, facebook.com/100004639365565; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У п'ятницю, 15 серпня 2014 року в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Кривому Розі Дніпропетровської області святкували храмове свято. Євхаристію очолив о. Бернард ОМІ, який на проповіді звернув увагу присутніх на цінність життя та радість служіння ближньому за прикладом Діви Марії. Гістьми на святі були отці-альбертинці із парафії Ecce Homo у Запоріжжі та отці-салетини із Матері Божої Салетинської i cв. Антонія Падуанського у Нікополі ...  » » » 

12.08.2014 Лвів Р Відпочинок дітей у таборі «Карітас-Спес» в Яремчі-Яблуниці на Івано-Франківщині

В оздоровчому дитячому центрі 'Карітас-Спес', який знаходиться в парафії св. Зигмунта Гораздовського у Яремчому-Яблуниці Івано-Франківської області, триває відпочинок чергової зміни дітей чисельністю в 120 з парафій Черкас, Городка на Хмельниччині, Довбиша на Житомирщині, Івано-Франківська і Ворохти. Є також діти з Луганська і Харкова. Духовним опікуном дітей цієї зміни став отець-канонік Віктор Вонсович ... 12 серпня з дітьми зустрівся єпископ-емерит Харківсько-Запорізький Мар'ян Бучек та відправив для них Святу Месу у місцевому костелі ...  » » » 

15.08.2014 КвЖт v Священичі свячення о.-кармеліта босого у санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві

В урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії, 15 серпня 2014 року у верхньому храмі Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві Житомирської області ординарій Київсько-Житомирський єпископ Петро Мальчук OFM вперше після його реставрації здійснив священичі свячення - рукоположив в священики диякона ордену Братів Босих Пресвятої Діви Марії з гори Кармель Марека Громотку ...  » » » 

1 2 3 ... 370 371 372 373 374 375 376 ... 417 418 419
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 333 705 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)